«
 1. Anasayfa
 2. Beslenme ve Diyet
 3. 1 Ayda 10 Kilo Veren Şeref Sözü Cihan Kimdir?

1 Ayda 10 Kilo Veren Şeref Sözü Cihan Kimdir?

1 ayda 10 kilo (5)

1 ayda 10 kilo veren, ekranların yeni dizisi Şeref Sözü oyuncusu Cihan’ı tanıyor musunuz? Show TV ekranlarında başlayan yeni dizi Şeref Sözü’nün başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman bu dizi için tam 10 kilo verdi. Dizide Adabeyli ailesinin varisi olan Cihan Adabeyli’yi canlandıran Tolgahan Sayışman’ın büyük değişimi sosyal medyada gündeme oturdu. Yaptığı diyeti merak eden hayranları araştırmalara koyuldu. Büyük değişim geçiren Tolgahan Sayışman diyeti ve Tolgahan Sayışman’ın hayatı sizlerle!

1 Ayda 10 Kilo Veren Tolhagan Sayışman Kimdir?

Tam adı Turgut Tolgahan Sayışman olan yakışıklı oyuncu 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. 38 yaşında olan Tolgahan Sayışman yaşı ile duyanları şaşırtıyor. Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan yakışıklı oyuncu, erkek güzellik yarışmasında ödül aldıktan sonra oyunculuk eğitimi alarak ekranlara merhaba demiştir. İlk olarak 2006 Esir Kalpler dizisinde rol alan Sayışman, ardından birçok dizi, film ve sunuculukta başarılara imza atmıştır. Son dizisi Şeref Sözü için 1 ayda 10 kilo vererek gündeme oturan başarılı oyuncu son zamanların en çok konuşulan oyuncusu olmuştur.

Tolgahan Sayışman Eşi

Tolgahan Sayışman, Arnavut asıllı Türk model ve oyuncu olan Almeda Abazi ile 2017 yılında dünya evine girmiştir. Tolgahan Sayışman eşi ile zaman zaman magazinlere konu olmuştur. 2019 yılında dünyaya gelen çocukları Efehan Sayışman da yakışıklılığı ile babasına benzetiliyor.

1 Ayda 10 Kilo Veren Tolgahan Sayışman Diyeti

Son dizisi Şeref Sözü için diyete başlayıp 1 ayda 10 kilo veren Tolgahan Sayışman zayıflamasını düzenli ve dengeli beslenmeye borçlu. Ünlü oyuncunun 10 kilo verdiğini gören hayranları sosyal medyada uzun süre konuşmuş ve diyetini araştırmaya başlamıştır. Tolgahan Sayışman diyeti sizlerle!

Ünlü oyuncu bol su tüketerek diyetine başlangıç yaptı. Gün içerisinde en az 3 litre su tüketen Sayışman, kahvaltısını ve tüm öğünlerini yağsız ve hafif yiyeceklerle geçirdi. Ekmek tüketimini azaltan oyuncu, günlük çalışmalarında ara öğün olarak mutlaka kahve tüketti. Buna ek olarak sporu ihmal etmedi ve Şeref Sözü dizisine 10 kilo vererek başladı. Sevilen dizide başrol oyuncusu olan ünlü oyuncunun yeni halini görenler oldukça şaşırdı.

Tolhagan Sayışman Dizileri

Tolgahan Sayışman 2006 yılında başladığı televizyon serüvenine birçok dizi ve filmde başarıyla devam etmiştir. Esir kalpler dizisi ile başlayan yolculuğu son olarak Şeref Sözü ile devam etmiştir. Yakışıklılığı ve başarılı rolleri ile ekranların sevilen ismi olan ünlü oyuncunun birçok dizisi bulunmaktadır. Tolgahan Sayışman dizileri!

Şeref Sözü 2020

Ekranların yeni dizisi Şeref Sözü farklı öyküsü ve başarılı oyuncuları ile dikkatleri çekmiştir. İlk bölümleri yayınlanan dizide Tolgahan Sayışman başrol oyuncusudur. Şeref sözü konusu ve oyuncuları ile dizinin başarısı ilerleyen günlerde belli olacak. Sude Güler ile başrolü paylaşan Sayışman bu dizi için 1 ayda 10 kilo vererek yakışıklılığını pekiştirmiş ve hayranlarının tam gözdesi haline gelmiştir.

Tolgahan Sayışman’ın sevilen diğer dizileri;

 1. Acemi Cadı-2006 | Konuk Oyuncu
 2. Esir Kalpler-2006 | Yardımcı Oyuncu
 3. Dicle- 2007 | Oyuncu
 4. Elveda Rumeli- 2007| Başrol Oyuncusu
 5. Hepsi1-2007 | Oyuncu
 6. Kavak Yelleri-2009 | Konuk Oyuncu
 7. Lale Devri- 2010 |Başrol Oyuncusu
 8. Asla Vazgeçmem-2015 | Başrol Oyuncusu
 9. Siyah İnci-2017 | Başrol Oyuncusu
 10. Bir Umut Yeter- 2018 | Başrol Oyuncusu
 11. Şampiyon-2019 | Başrol Oyuncusu

Tolgahan Sayışman Filmler ve TV Şovları

Şeref Sözü dizisi için 1 ayda 10 kilo veren Tolgahan Sayışman, birçok başarılı diziye imza atmıştır. Bunun yanında filmlerde de oynayan yakışıklı oyuncu birçok filmde başrol oyuncusu olmuştur. Tolgahan Sayışman filmleri sizlerle!

1.      Maçolar

YouTube video

2006 yılında çıkışını yapan Maçolar filminde Tolgahan Sayışman başrol oyuncusu olmuştur. Film 5.7 İMDb puanı alarak listelerde yerini almıştır.

2.      Aşk Tutulması

YouTube video

Aşk Tutulması filmi 2008 yılında sinemalarda gösterime girmiştir. Yakışıklı oyuncu bu filmde de başrol oyuncusu olarak rol almıştır. Aşk Tutulması’nın İMDb puanı 5.5tir.

3.      Aşk Geliyorum Demez

YouTube video

2009 yılında gösterime giren film Aşk Geliyorum Demez, Tolgahan Sayışman’ın başrol oynadığı filmlerdendir. İBDb puanlarında 5.1 puan alan film oyuncunun yükselme basamaklarından biri olmuştur.

4.      Sürgün

https://www.youtube.com/watch?v=8w7QtqAM-RQ

2014 yılının izlenen filmlerinden Sürgün filmi, oyuncunun başrol aldığı filmlerdendir. Başarılı oyuncu film hayatına yavaş yavaş adapte olarak bu filmde İMDb puanını biraz yükseltip 5.7 puan almıştır.

5.      Bizans Oyunları

YouTube video

2016 yılında gösterime giren Bizans Oyunları diğer adıyla Geym Of Bizans hedeflenen oyuncu kitlesine ulaşamamıştır. Oyuncu kadrosunda yer alan Tolgahan Sayışman’ın bu filmi İMDb’de 3,6 puan almıştır.

6.      Eski Sevgili

YouTube video

Ünlü oyuncunun son filmi Eski Sevgili 2017 yılında yapılmıştır. Bu filmde de istenen başarı elde edilememiş ve film, İMDb’den 3,9 puan almıştır.

 

1 ayda 10 kilo veren Şeref Sözü’nün sevilen oyuncusu Tolgahan Sayışman’ın bu dizide yıldızının parlaması bekleniyor. İlerleyen günlerde reyting sonuçları belli olacak dizinin değişik öyküsü televizyon başındakilerin ilgisini çekmiştir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *