Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Alışveriş
  4. »
  5. 11 yaş doğum günü hediyesi Bodo’dan bakılır!

11 yaş doğum günü hediyesi Bodo’dan bakılır!

Misafir Yazar Misafir Yazar - - 4 dk okuma süresi
1 0
11 yaş doğum günü hediyesi Bodo’dan bakılır!

Sizinle birlikte aile gezilerine katılmanın sıkıcı geldiği, kendi başına yahut arkadaşlarıyla vakit geçirmekten daha çok hoşlandığı 11 yaş dönemi geldi çattı. Çocuk büyütürken her dönemin kendine has özellikleri olduğunu yaşayarak gördüğünüzden, bu farklılıklar size ilginç gelmeyecektir. Sonuçta önemli olan, onu kendisine ve çevresine saygı duyan iyi biri olmaya teşvik etmek. 11. yaş günü yaklaşırken hediye almak istediğiniz çocuk, elbette yalnızca çocuğunuz olmayabilir.

Yeğeniniz, arkadaşınızın çocuğu, torununuz, kardeşiniz vs. Size önereceğimiz hediye platformunda kız ya da erkek tüm çocuklara, çok beğenecekleri birbirinden özel doğum günü hediyeleri var. Bu platform neresi mi? İsmini duymuş olanlar çoktan tahmin etti, duymayanlar ise şaşırmaya hazır olsun. Türkiye’nin en farklı hediye platformu bodo.com deneyim hediyeleri internet mağazası! Burada çocuklara önerilen hediyeler, şimdiye kadar duyduklarınızdan çok daha yeni ve yaratıcı. Daha şimdiden duymaya başlamış olup hayatları boyunca duymaya devam edecekleri anahtar kelime, ‘’Deneyim’’.

11 yaş doğum gününe çocuğa hediye tavsiyeleri

Dünyanın en yetenekli sanatçıları, eğitmenleri, bilim adamları, siyasetçileri kısacası kendi alanında zirveye ulaşan insanların çoğu, alanlarındaki çabayı ilk çocukluk yaşlarında göstermeye başlamıştır. Bir nevi küçük yaşta yolunu çizmiş, kendi yeteneklerini tanımışlardır diyebiliriz. bodo deneyim hediyeleri sayesinde sizin minik kalplere sunacağınız sürprizler, belki de onları mutluluğa taşıyacak merdivenlerin lambasını yakar. Önemli olan farklı alanlarla ilgilenip sevdiği konularda eğitimler alarak denemeye fırsat verilmesi. Bunu doğum günü hediyesi gibi harika bir vesileyle sunmak da ona denemeyi daha çok sevdirecektir. Ayrıca bodo nun kendine özgü tasarladığı, renklerini kendiniz belirleyebildiğiniz cıvıl cıvıl hediye kutularında yapılan sertifika sunumlarına, çocuklar bayılıyor!

11 yaş doğum günü hediyesi Bodo’dan bakılır!
11 yaş doğum günü hediyesi Bodo’dan bakılır!

11 yaş doğum gününde çocuğa verilecek hediyeler

Sürprizleri incelerken çocuğun genel yaşamında ne gibi konulara merak gösterdiğini değerlendirirseniz, doğru tercihler yapabilirsiniz. ‘’İki Kişi için Macaron Yapım Dersi’’, ‘’İki Kişi için İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’, ‘’İki Kişi için Çikolata Yapım Dersi’’: oğlunuz, kızınız ya da yeğeninizle birlikte gidip bu mükemmel tatlıları hazırlamayı öğrenir, bittikten sonra afiyetle yersiniz. ‘’Aile için Ormanda At Gezisi’’, ‘’Aile için İllüzyon Müzesi Ziyareti’’: çocuğun gelişiminde aileyle kurulan sağlıklı iletişim çok önemlidir. Onu anladığınızı, meraklarına ilgi gösterdiğinizi bu gibi aile aktiviteleriyle gösterebilirsiniz. ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’: ona verebileceğiniz en benzersiz 11 yaş doğum günü hediyesi olacaktır. ‘’Arkadaş Grubu için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’: dünyaca ünlü kaçış oyunları ile tanıştırıp arkadaşlarıyla sosyalleşmesini sağlayın. bodo ile artık sürprizleriniz çok daha anlamlı!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.