Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. 15 Yaşındaki Melisa İmrak Hakkında Yapılan Eleştirilere Karşı Sonunda Konuştu

15 Yaşındaki Melisa İmrak Hakkında Yapılan Eleştirilere Karşı Sonunda Konuştu

Bilgece Bilgece - - 3 dk okuma süresi
1 0

33. Best Model Türkiye Yarışması’na katılarak birinci olan Melisa İmrak yaşından dolayı birçok eleştiriye maruz kalmıştı. Kendisi hakkındaki tartışmalara yanıt vermek isteyen genç Melisa sosyal medya hesabı üzerinden konuştu. 2020 yılının güzellik kraliçesinin birçok kişi yaşından daha büyük göründüğünü dile getirdi. Bu yorumlara karşılık Melisa’da ısrarla gerçekten de 2005 yılında doğduğunu dile getirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=R-uy4D-WC0g

Bu yıl Türkiye birinciliğini kadın yarışmacılar arasında Melisa İmrak kazanırken erkek yarışmacılar arasından da Oğuzhan Bolat isimli 18 yaşındaki yarışmacı kazandı. Melisa’nın 15 yaşında olduğu bilgisi öğrenilince de büyük tartışmalar ortaya çıktı.

Yarışmaya katılım sağlamanın şartları arasında 18 yaşından büyük olma maddesi bulunmaktaydı. Bunun üzerine Melisa’nın henüz 15 yaşında olması bazı kullanıcıların tepkisine yol açtı.

Öte yandan yarışmaya başvurmak için 18 yaşından daha küçük olanların aile muvaffakatnamesine ihtiyacı olmaktadır. Melisa İmrak da bu yol ile yarışmaya katılım sağlamış.

 

33. Best Model Türkiye birincisi Melisa hakkında çıkan yaşı ile ilgili eleştirilere karşı sessiz kalmak istemediğini belirterek Instagram üzerinden yaşı ve kendisi ile ilgili merak edilen soruları cevapladı. Soruları cevaplarken de ısrarla 2005 yılında doğduğunu dolayısı ile 15 yaşında olduğunu dile getirdi.

Melisa daha sonra şunları da ekledi “Benim hakkımdaki iyi dilekleriniz için sizlere çok teşekkür ederim. Ama kötü düşünceleri olanlar için de bir şey yapamam, herkesi aynı kalıba sokmam mümkün değil.” şeklinde konuştu.

 

“Beni Best Of Model yarışmasına davet eden Elçin Erkoç’a çok teşekkür ederim. Ayrıca bu süreçte benden desteğini hiç esirgemeyen anneme de çok teşekkür ederim. En önemlisi Best Model ekibine de çok teşekkür ediyorum bir de Erkan Bey’e çok teşekkür ederim”

Daha sonra sözlerine şu şekilde devam etti. “Evet ben 15 yaşındayım. Annem de Azeri… Kesinlikle eğitim hayatımı devam ettirmeye düşünüyorum. Üniversiteyi okuyacağım.

Melisa İmrak Kendisinde Estetik Olmadığını Söyledi

 

Hakkındaki estetik sorularına da “ tabii ki hiçbir estetik yok. Henüz 15 yaşındayım, nasıl estetik olsun.” şeklinden yanıt verdi. Ayrıca her zaman hayalinin oyuncu olmak olduğunu söyleyen Melisa hem oyunculuk hem de modellik yapmak istediğini söyledi.

 

 

Milli Eğitim Bakanı Duyurdu Tüm Kademelerde Yüz Yüze Eğitime Geçiliyor konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.