«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. 2020 Survivor Gizem Birdan Kimdir?

2020 Survivor Gizem Birdan Kimdir?

Survivor 2020 Gizem Birdan Kimdir?

Survivor 2020 yoğun izleyici kitlesi ile devam ederken bazı yarışmacılar sosyal medyada çok aranan isimlerden oldu. Bu sezonun en çok eleştirilen isimlerinden olan Survivor Gizem Birdan kimdir? Kaç yaşındadır? Asıl mesleği nedir? Yarışma programında yer alan Survivor Gizem neleridir? İşte Survivor Gizem hakkında tüm merak edilenler…

Survivor Gönüllüler Takımından Gizem Birdan Kimdir?

YouTube video

Gönüllüler takımı yarışmacılarından Gizem Birdan son zamanlarda her bölüm sonrası sosyal medyadan eleştirilere maruz kaldı. Yarışmalardaki performansı izleyenler tarafından beğenilmeyen Gizem’in spor geçmişi var mı sorusu herkesin araştırdığı konulardan oldu. Survivor Gizem Kim ? İşte Survivor Gizem’ in bilinmeyenleri.

Gizem Birdan Kaç Yaşında?

Gizem Birdan Kaç Yaşında?

Gizem Birdan kaç yaşında soruları ile çok merak edilen bu konuya noktayı koymak gerekirse Gizem Birdan 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Spora çok küçük yaşlarda başladığı bilinen Survivor Gizem 10 yaşındayken basketbol ile başlangıç yaptı. 24 yaşına kadar aktif bir şekilde basketbol oynayan sporcu Gizem Birdan üniversite eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde burslu olarak okudu.

Gizem Birdan Hangi Dizilerde Oynadı?

Gizem Birdan Hangi Dizilerde Oynadı?

Üniversiteden sonra dizi hayatına atılan Gizem “Kocamın Ailesi” dizisinde 30 bölüm rol aldı. Daha sonra 2 yıl boyunca E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda rol aldı. Son olarak “Şahin Tepesi” dizisinde oyunculuk yapan Gizem hayatının bazı bölümlerinde birkaç tane reklam filminde de oynadı.

Survivor Gizem’in Boyu Kaç?

Survivor Gönüllüler Takımından Gizem Birdan Kimdir?

Gizem’in en çok merak edilen özelliklerinden biri de boyu ve kilosu oldu. Ekranlarda fiziği ile dikkat çeken Gizem Birdan’ın boyu 1.77 kilosu ise 56dır.

Gizem Neden Eleştiriliyor?

Gizem neden eleştiriliyor?

Her oyundan sonra yoğun şekilde eleştirilere maruz kalan Survivor Gizem yarışma sırasında sürekli kaybettikten sonra ağlaması ile de dikkat çekiyor. Survivor 52. bölüm muhteşem ev ödüllü oyunda seramik kırma parkurunda oynadığı tüm oyun boyunca başarısız olan Gizem sosyal medyada Acun Ilıcalı’ya masraf olmasın diye seramikleri kırmadığı şeklinde espri malzemesi oldu.

Tüm izleyenleri sinir krizlerine sokan Gizem Birdan’ın sporcu geçmişi olmasına rağmen neden başarısız olduğu ise büyük merak konusu oldu. Survivor fanları çoğu oyunu kaybeden Gizem’in fotoğrafını paylaşarak ekrana 3 saniye bakınca bir şeyler kaybediyorsunuz şeklinde Gizem ile dalga geçmeye başladı.

Ünlü isimlerden Gizem Birdan Yorumu

saniye bakınca bir şeyler kaybediyorsunuz şeklinde Gizem ile dalga geçmeye başladı. Ünlü isimlerden Gizem Birdan Yorumu

 

Bazı ünlü isimlerden de tepkiler alan Gizem Mükemmel Ev Ödülü olan gece yarışmadaki başarısızlığı ille Şarkıcı Demet Akalın tarafından da sert eleştirildi. Bakın Demet Akalın ne dedi? “Biz de yıldık Gizem Allah aşkı için git nolur git, saç baş yoluyoz artık” diye çılgına dönen Demet Akalın tweetine çok sayıda beğenme ve retweet alarak konuşulan yorumlardan oldu.

İlginizi Çekebilir: Evde Yapılabilecek Şeyler – Yüzüklerin Efendisi Serisi İzlemek

Youtuber Danla Biliç’in Gizem Yorumu

Youtuber Danla Biliç’in Gizem yorumu

Muhteşem ev ödülünde herkesi çılgına çeviren performansı ile Gizem Birdan’a bir de Youtuber Danla Biliç eleştiride bulundu. “Gizem Survivor’da maksimum parkurların tozunu almalı” şeklinde gelen Danla Biliç yorumu bazı kesim tarafından gülünç karşılanırken bazı kesim de bu eleştiriyi doğru bulmadı.

Survivor Barış’tan Gizem yorumu

Survivor Barış’tan Gizem yorumu

Gönüllüler takımı yarışmacısı Gizem yarışmanın bazı günlerinde takım arkadaşları tarafından da eleştirilere maruz kaldı. İlk önce Ünlüler takımında yer alan daha sonra Gönüllüler takımına geçen Survivor Barış, takım arkadaşı Gizem için “Babaannem bile senden daha hızlı koşar Gizem” dedi.

Yavaş koşması ile çok eleştirilen Gizem’e bazı survivor izleyicileri de kaplumbağa>Gizem diyerek sinirlendi.

Birleşme partisinde Gizem ve Muhteşem Şarkı Performansı

Birleşme partisinde Gizem ve Muhteşem Şarkı Performansı

Çokça eleştirilere maruz kalan Gizem Birdan öte yandan birleşme partisinde güzelliği ve narinliği ile de dikkat çekti. Tutamıyorum zamanı şarkısını söyleyen Gizem’e izleyenlerden tam puan geldi. Sempatik tavırları da dikkat çeken Gizem’i birleşme partisinde izleyenler çok sevdi. Survivor haberleri; 21 Nisan 2021 tarihinde eleme potasına çıkan Gizem, aldığı yüksek oyla elenmekten kurturdu. Gizem Survivor yarışmasına hız kesmeden devam ediyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Özgün

    Merhaba Survivor 2020 gizem biradan ile ilgili yorumunuzu çok beğendim bu şekilde çalışmaya devam ederseniz sizi zirvelerde görmeye devam edeceğiz