«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. 2021 Havalı Kadın Sandalet Tarzları!

2021 Havalı Kadın Sandalet Tarzları!

2021-havali-kadin-sandalet

Sıcak günlerde kadın sandalet kullanımı artar. Ürünlerin ayakucu açık ve kapalı olarak çeşitlendirilirken arka kısmı hep açıktır. Açık tasarımlı olmasından dolayı sıcak zamanların vazgeçilmezleri arasındadır. Sıcaklar ayakkabı içinde ayaklar iyice pişeceğinden farklı alternatifler aranır.

2021-havali-kadin-sandalet

Ürünler alternatiflerin başında yer alır. Geçmişi insanlık tarihinin çok eskilerine dayanan ürünlerin tasarımları sezonun moda trendlerine göre yapılır. Tarihi resimlerdeki insanların ayaklarında sıklıkla gördüğümüz ürünler günümüz yaz kombinlerinin vazgeçilmezidir. İşe, okula, etkinliğe, konsere, davete giderken giyilen ürünlerde renk seçeneği çok geniştir.

Kadın Sandalet Modelleri

2021-havali-kadin-sandalet
Kadın Sandalet

Bilekten bağlamalı kadın sandalet modellerinin feminen bir havası vardır. Estetik ve şık bir görüntüye sahip olan modelleri her yerde giyebilirsiniz. Havuz başında, sahilde, işte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerin topuk ve topuksuz modelleri vardır. Düz modeller çok rahattır. Yüksek topuklular ise boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

2021-havali-kadin-sandalet

Platform, ince, kalın ve dolgu olarak çeşitlendirilen topukların farklı yükseklikleri vardır. Topuk yükseklik seçeneği 4 cm’den başlayıp 13 cm’e kadar çıkmaktadır. Ürünlerde hasır, suni deri, hakiki deri, rugan, tekstil, PU gibi malzemelerin en kalitelisi kullanılmıştır.Gözde ve özgün tasarımlara https://www.modatrend.com.tr/Bayan-Sandalet adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *