«
  1. Anasayfa
  2. Burçlar ve Astroloji
  3. 6 – 12 Nisan Arası Haftalık Burç Yorumu: Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor?

6 – 12 Nisan Arası Haftalık Burç Yorumu: Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor?

Sizde haftalık burç yorumu okumadan haftaya başlayamayanlardan mısınız? 6-12 Nisan 2020 burç yorumlarını sizler için derledik! Burçların bilimsel değeri vardır çünkü astroloji de bir bilim dalıdır. Burç yorumları astroloji var olduğundan beri ilgili kişiler tarafından yapılır. Yüzyıllardan beri burçların isimleri değişikliğe uğrasa da varlığını hep koruyan, insan karakterine etki eden olgulardır. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? İşte cevabı haftalık burç yorumları!

Koç Haftalık Burç Yorumu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Haftalık Burç Yorumu (21 Mart – 20 Nisan)

Koçlar bu hafta ışıkları ile parlamak isteyecekler. Aslında koç burcu onları nelerin beklediğini iyi biliyor. Her ne kadar ülke olarak içinde bulunduğumuz durum buna pek elvermese de koçlar evde bile parlamanın bir yolunu bulacaklar. Sürekli aktif halde olan koç burçları, bu hafta özellikle kadınlar ile anlaşmazlığa düşebilirler. Koç burçlarının ikili ilişkilerine dikkat etmesi gereken bir hafta. Çok fazla hareketsiz kalmaya alışkın olmayan koç burçları, evde ya da işte bu hafta kendilerini çok yorarak halsiz düşebilirler. Koç haftalık burç yorumu özellikle işsiz olan koçlara eski bağlantılarından bazı haberlerin geleceğini gösteriyor. Ay bu hafta koç burcunda bazı duygusal sarsıntılar yaşatacak gibi.

Boğa Haftalık Burç Yorumu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Haftalık Burç Yorumu (21 Nisan – 21 Mayıs)Evde kalabilen boğalar evde kalmanın huzurunu yaşayarak iç dünyalarına dönüş yapabilirler. Boğa haftalık burç yorumu bu hafta eski aşkların yeniden alevlenebileceğini gösteriyor. Sevgilileri olan boğalar kısa bir tartışma yaşayabilir ve kendilerini yemeğe verebilirler. Normal yaşantıda da genel olarak yemek yemeyi seven boğalar bu hafta iştahlarına dikkat etmeliler. Aman dikkat! Bu hafta kilo almaya oldukça müsaitsiniz.

İkizler Haftalık Burç Yorumu (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler Haftalık Burç Yorumu (22 Mayıs – 22 Haziran)İkizler haftalık burç yorumu, kalbi güzel ikizlerin bu hafta yardım işleri ile alakalı olabileceğini söylüyor. İkizler burcu hava grubuna ait bir burç olarak, havanın durumu onları gerçekten çok etkiler. Yine de güneşli bir günde mutsuz, fırtına ve yağmurlu bir günde mutlu hissetmeleri de mümkündür. Bu hafta ikizler burçları genel olarak kendilerini mutlu hissedecekler. Evli olan ikizler burçları ise, eşinin ailesi yüzünden, eşiyle minik bir tartışma yaşayabilir. Endişelenmeyin. Gayet kısa sürecek bu tartışmanın içinden güzellikle sıyrılacaksınız.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal yengeç haftalık burç yorumu, bu hafta bize yengeç burçlarının duygularının esiri olacağını gösteriyor. Öyle ki sevgili yengeçler bu hafta hayatlarını sorgulayacaklar. Ben hayatımda olmak istediğim yerde miyim? Sorusu özellikle akıllarını kurcalayacak. Evli olan yengeçlerin eşleriyle minik bir kıskançlık tartışması yaşaması da olası. Yengeçlerin sağlığı açısından bu hafta geçmişe bağlanıp kalmamaları, kim ne düşünür diye düşünmemeleri oldukça yararlarına olacaktır. Yengeç burcunun gezegeni ay olduğundan, yengeçlerin dolunay ile ilgili tarihleri takip etmelerini şiddetle öneririz.

Aslan Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan haftalık burç yorumu bu hafta aslanların oldukça şansız bir haftasında olduğunu söylüyor. Korona virüs yüzünden zor dönemlerden geçtiğimiz şu günler de ertelenmiş bazı şeylerinizin hepten biteceğini öğrenebilirsiniz. Örneğin parasını peşin olarak verdiğiniz fakat ara verilen kursunuzun tüm sene açılmayacağını öğrenmek sizi sinirlendirebilir. Ama mutlu bir haberimiz de var. Aslanlar bu haftaya çok dinamik başladı ve öyle de gidecek. Telafisi olan şeyler için lütfen kendinizi üzmeyin. Sağlığınız gayet yerindeyken stres yaparak midenizi ağrıtmayın. Unutmayın! Aslan üzüldüğü ve sinirlendiği zaman en çok midesine vurur. Haftalık yorum için takip etmeye devam edin.

Başak Haftalık Burç Yorumu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Haftalık Burç Yorumu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burçları bu hafta özellikle temizlik ile alakalı konulara oldukça takacak. Miras ile ilgili konular gündeme gelebilir. Başak haftalık burç yorumu gösteriyor ki bu hafta parasal konularda alacağınız çok iyi haberler var. Sürekli temizlik yapma ve bu hafta geçmişe fazla takılmanız yüzünden negatif enerji yüklenip eşiniz/sevgiliniz ile tartışma yaşama durumunuz söz konusu olabilir. Açılacak para mevzularını fazla uzatmamaya çalışın. Gelecek olan mirası/yatırımı değerlendirmeyi unutmayın. Bu fırsat elinize bir daha geçmeyebilir! Her ne kadar mart ayı sizin ayınız gibi dursa da nisanın bu haftası size uğurlu gelecek.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Haftalık Burç Yorumu (23 Eylül – 22 Ekim)

Ek kazançların kapının açıldığı bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta resmen şans terazi burcunda. Öyle ki hiç ummadığınız yerlerden, belki de çok geçmişten kalan ödemelerinizi alabilirsiniz. Yapınızda bencil olmak olmadığı için, karşı cins bencillik yaptığında çok sinirleniyorsunuz. Terazi haftalık burç yorumu gösteriyor ki bu hafta karşı cins ile bencillik yüzünden bir tartışma yaşayacaksınız. Hafta ortasından sonra çok güzel haberler alacağınız günlere giriş yapıyorsunuz. Her ne kadar haftaya olumsuz bir başlangıç yapsanız da haftanın ilerleyen günleri, sizin için daha güzel geçecek.

Akrep Haftalık Burç Yorumu (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Haftalık Burç Yorumu (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burcu haftalık yorumu diyor ki; sevgili akrep lütfen sağlığa dikkat!  Günlük işler ile kendini fazlasıyla yoran akrep, eklem ağrıları başta olmak üzere, çeşitli vücut ağrıları çekebilirler. Başladığı işi yarım bırakmayı sevmeyen akrepler, iş dünyasında da bu hafta stres altında. Özellikle sorgulayıcı tavrınız bu hafta karşınızda ki kişileri biraz yorabilir. Yükseleni akrep olanlar da bu hafta sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirler.

 Yay Haftalık Burç Yorumu (23 Kasım – 21 Aralık)

 Yay Haftalık Burç Yorumu (23 Kasım – 21 Aralık)

Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seven yaylar için oldukça zorlu bir hafta olacak. Yay haftalık burç yorumu gösteriyor ki hafta zorlu olsa bile yaylar kendilerini mutlu etmenin bir yolunu bulacaklar. Ailesiyle zaman geçirmeye nisan ayı boyunca doyacak olan yaylar, aslında içlerine dönerek huzuru bulduklarını anlayacaklar. Kinci olmayan ama asla da unutmayan yaylar, bu hafta eski arkadaşlarından birinden bir özür telefonu ya da mesajı alabilirler. Sağlıkları gayet iyi görünen yaylar, evde kalmaktan sıkılsalar da bunun keyfini çıkartacaklar. Bu nisan haftası olduklarından biraz daha farklı bir karakterde olacak olan yaylar, olayları içselleştirdiklerine şaşıracaklar.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (22 Aralık – 21 Ocak)

 Oğlak haftalık burç yorumu, özellikle bu hafta odak noktanızın aile ilişkileri olacağını gösteriyor. Bu hafta internet alışverişi yapmamanız lehinize olacaktır, çünkü dolandırılma olasılığınız çok yüksek. Aile içi ilişkileriniz bu hafta resmen Nirvana da görünüyor! Zaten oğlak burçları Nisan ayının kendi ayları olacağının farkında. Hiç beklenmedik teklifler, birden ortaya çıkacak olan eski aşklar bu hafta kapınızı çalabilir. Bu hafta mantığınızı kullanmayı bırakıp duygularınız ile hareket edeceksiniz. Oğlak burcunda bu hafta meydana gelecek olan hareketlilik, kendilerini bile şaşırtabilir. Bereketli bir haftaya giriyorsunuz. Tadını çıkarın!

İlginizi Çekebilir: Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Kova Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak – 21 Şubat)

Kova Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak – 21 Şubat)

Kova haftalık burç yorumu, kovaların ruhsal açıdan zorlanacakları bir hafta olduğunu söylüyor. Eğer bir aileye sahip kovaysanız, aileniz ile ilgili bazı düşünceler kafanızı yorabilir. Bu aralar işlerinizi planlayamamak canınızı bir hayli sıksa da aslında bu dinlenmeniz için iyi bir fırsat. Geçtiğimiz 2 ay boyunca gerek maddi gerek manevi kendini oldukça yoran kovalar, bu hafta durgun geçecek bir aya da geçiş yapacaklar. Kova nisan haftalık burç yorumu durgun gibi görünse de hava grubuna dahil olan kovalar bu hafta da evde olanlar da dahil olmak üzere, kendilerine bir etkinlik bulacaklar. Bu hafta ailevi konular ön safhada yer alıyor.

Balık Haftalık Burç Yorumu (22 Şubat – 20 Mart)

Balık Haftalık Burç Yorumu (22 Şubat – 20 Mart)

Balık haftalık burç yorumu, bu hafta da balıkların duyguları ve mantıkları arasında mekik dokuyacaklarını gösteriyor. İkilem yaşadığınız her konuda bir mantığınız bir duygularınız arasında gidip geleceğiniz bir hafta olacak. Stres yapmanız halinde omuzlarınızdan başlayan bir baş ağrısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Partneriniz ile olacak tartışmalara dikkat! Bu hafta bencil olabilirsiniz ve farkında olmadan onu kırabilirsiniz. Ya da sevgiliniz/eşiniz yoksa, aday olan kişiler ile tavırlarınız yüzünden yeni bir ilişki kuramayabilirsiniz. Sinirli olduğunuzda daha fazla bu durumu sürdürmemek için nefes egzersizleri yapmanızı öneririz. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

YouTube video

6 – 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları bu şekilde. Haftalık burç yorumları size tüm hafta yaşayacaklarınızı anlatırken, günlük burç yorumları sadece içinde bulunduğunuz günü anlatır. Haftalık burç yorumları – Hande Kazanova okuduğunuzda genel hatları ile, bazen de ince ayrıntılarıyla haftanızın nasıl geçeceğine dair fikir sahibi olursunuz.  Koç burcu haftalık burç yorumları ile başlayan ve balık burcuna kadar uzanan, haftalık burç yorumları – İndigo size yakınlarınızın da burç yorumlarını okuyarak onları bilgilendirmenizi ve bu hafta onlara nasıl davranmanız gerektiğini dahi anlatır. Sadece nisan ayı değil, 16 22aralık haftalık burç yorumları, 6 – 12 Ocak haftalık burç yorumlar vb. okumanız da size burcunuzun karakteri hakkında bilgi verir. Sihirli Kadın HAFTALIK-BURÇ Yorumları okumak istediğinizde de aradığınız yorumlara buradan ulaşabilirsiniz. Burcunuz ne söylerse söylesin, mutlu bir hafta geçirmeniz dileği ile…

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: 13 – 19 Nisan Arası Haftalık Burç Yorumu