«
  1. Anasayfa
  2. Beslenme ve Diyet
  3. 7 Yöntemde Bölgesel Zayıflama Yorumları

7 Yöntemde Bölgesel Zayıflama Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Bölgesel zayıflama yorumları bölgesel zayıflamak isteyen kişiler için oldukça merak edilen bir konudur.  Çoğunlukla kadınların ilgi duyduğu bu konu yakın zamanlarda erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Bütün insanların vücut görünüşü farklıdır. Bu sebeple kilo alırken bazı bölgelerimizde diğer bölgelerimize göre daha fazla yağ birikir. Kişiler genellikle bölgesel zayıflama göbek bölgesinden incelmek isterler.

YouTube video

Kilo alırken bölgesel kilo almanın birden fazla nedenleri olabilir. Sosyal yaşantı, genetik faktörler ve sağlıksız beslenme bölgesel kilo almayı tetikleyen nedenlerdendir. Bölgesel zayıflama yaptıranların yorumlarına bakıldığındagenelde bu sebebin genetik faktörlerden kaynaklandığı doğrultusundadır.  Kadınlarda genelde kalça çevresinde biriken yağ, erkeklerde ise bölgesel zayıflama göbek çevresinde görülmektedir.

Bölgesel Zayıflama Yorumları | En İyi Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Hangileridir?

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Bölgesel zayıflama yorumları okuyanlar,bölgesel zayıflamayı bir türlü başaramayanlar teknolojinin gelişimi sayesinde farklı yöntemleri deneyebilirler. Doktordan randevu alarak hastane ortamında temiz ve sağlıklı bir şekilde bölgesel zayıflama işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Böylelikle hastaneye giden kişiler istedikleri vücut tipine kolayca ulaşabilmektedir. Hastaneye gidip bölgesel zayıflama göbekveya diğer bölgeler için zayıflamaya gidenler çoğunlukla olumlu yorumlarda bulunurlar.

Kişiler eğer daha kısa bir sürede zayıflamak istiyorsa zayıflama aletlerini kullanabilirler. Çoğu ameliyatsız gerçekleştirilen bu işlemlerde ağrı ve sızı gibi problemlerde yaşanılmamaktadır. Bölgesel zayıflama yaptıranlar bu yöntemlerden oldukça memnundur. Evde incelmenin aksine daha hızla incelten bu yöntemler zamanınızın ve emeğinizin boşa gitmemesine imkân sunar.

1 – Soğuk Lipoz Yöntemi Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Bölgesel zayıflama yorumları okuyan çoğu kişi vücutlarında rahatsız olduğu yerleri eritmek ister. İnceltilmek istenen bölgeler genellikle göbek çevresi, basen, kollar ve bacaklardır. Bölgesel incelmek isteyen kişiler evde bölgesel incelme videolarını izleyerek egzersiz yapabilirler. Bunun yanında bölgesel zayıflamak için kür ve diyet programı uygulayabilirler. Uygulanan bu egzersizler ve beslenme her zaman istenilen sonucu vermeyebilir.

Soğuk Lipoz yöntemi diğer adıyla Coolspulting yöntemi bölgesel zayıflama yorumlarının arasında en çok tercih edilen yöntemdir. Yöntem derinin altındaki yağ katmanlarının soğutularak vücuttan atılmasını sağlar. Bu işlemi yaptırırken ağrı yaşanılmamaktadır. Yaklaşık bir saat süren seanslarda güzel sonuçlar elde edilmektedir. Bu yöntem için zayıflamaya gidenler oldukça memnundur. Vücudunuzda rahatsız olduğunuz yerleri belirleyerek bu uygulamayla kalıcı çözümlere ulaşabilirsiniz.

2 – VShape Cihazı Yöntemi Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

VShape cihazı bölgesel zayıflama yorumları yapan kişilerin de memnun kaldığı bir yöntemdir. Bu yöntemle cihazın yaydığı ses dalgası yağ katmanlarını parçalamaktadır. Bu uygulamada ameliyatsız, iğnesiz bir yöntemdir. Güzel sonuçlar elde edebilmek için tek seans bu yöntemde yeterli değildir. En az üç-dört seansta bölgesel incelme fark edilebilir. Bölgesel zayıflama göbek çevresinde oldukça olumlu etkiler göstermektedir.

Bölgesel incelme yaptırmak isteyenlerin aklına takılan sorulardan biri hangi inceltme yöntemini kullanacağıdır. Kişinin tercih edebileceği birden fazla bölgesel zayıflama yöntemleri vardır. Bölgesel zayıflamaya gidenler bu yöntemlerin çoğunun bölgesel inceltmeyi %95’e kadar sağladığı görüşündedir.  Bölgesel zayıflama yorumları Kadınlar Kulübü sitesinden kendinize en uygun yöntemin yorumlarını okuyup bu uygulamalardan güzel bir sonuç alabilirsiniz.

3 – Liposuction Yöntemi Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Klasik Liposuction yöntemi cerrahi müdahale gerektiren ve hastane ortamında yapılan bir yöntemdir. Ameliyat sırasında belirlenen bölgedeki yağlar cerrahi işlemle alınır. Ameliyat sonrası hastanın kontrollerine günü gününe gitmesi önem arz etmektedir. Bölgesel zayıflama göbekinceltmek için oldukça memnun kalınan bir yöntemdir. Fakat ameliyat yaptırmak istemeyen insanlar bu yöntemi tercih etmemelidir.

4 – Mezoterapi YöntemiYorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Bölgesel zayıflama yorumları yapan kişiler tarafından kullanılan bu yöntem oldukça fazla önerilmektedir. Kişilerin inceltilmek istenen bölgelerine enjekte edilen iğneler sayesinde yağ katmanları parçalanır ve vücuttan atılır. Vücuttan atılması için bol sıvı tüketmek işe yarayabilir. Enjekte edilen sıvı bitkisel bir karışımdır.

Aynı zamanda bu yöntemin selülit giderici etkisi de vardır. Selülitlerinden memnun olmayan kişiler bu yöntemi kullanarak selülitlerden kurtulabilirler. Bu yöntemden memnun kalan insan sayısı oldukça fazladır. Yöntemde iğneleme olduğu için acı eşiği düşük olan kişilerin zayıflamaya gidenler yorumlarını okuyarak diğer yöntemlere de bakması gerekir.

5 – Bölgesel Zayıflama Yorumları | Karboksiterapi Yöntemi Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Bölgesel zayıflama yorumlarıincelendiğindeKarboksiterapi yönteminebölgesel zayıflamaya gidenler tarafından bu yöntem çok önerilmemektedir. Karboksiterapi yöntemi ameliyat gerektirmeyen bir yöntemdir. Bu yöntemde Karbondioksit gazı derinin altına iğne yapılarak verilir ve yağların parçalanması hedeflenir.  Bölgesel zayıflama Kadınlar Kulübü sitesinde detaylı yorumlara yer verilmiştir. Bu işlemi uygulayan çoğu kişi memnun kalmamaktadır.

6 – Heykeltraş Yöntemi Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Heykeltraş yöntemi ile zayıflayanlar bu yöntemden oldukça memnun kalmaktadır. Bu yöntem derinin altındaki yağ katmanlarına ultrasonik ışıklar gönderilerek yağların parçalanmasını hedefler. Seans öncesi zayıflamaya gidenler inceltmek istedikleri bölgeleri danışarak 2-3 seansta olumlu sonuçlar elde etmektedir. Bölgesel zayıflama göbek çevresinde olumlu etki gösterdiği yorumlarda sıkça belirtilmiştir.

7 – Vagu Magic Yöntemi Yorumları

7-yontemde-bolgesel-zayiflama-yorumlari

Bölgesel zayıflama yorumlarıokunulduğunda yeni yöntem olan Vagu Magic aleti sıklıkla önerilmektedir. Bu aletin içine girerek özel kıyafetlerle yapılan yürüyüşler daha çok alt bölgedeki yağları eritmektedir. Vagu Magic kullananlar yorumları bu aletin ağrısız olması sebebiyle kullanılmasından yanadır. Bölgesel zayıflama göbek çevresinin eritilmesinde diğer yöntemlere göre daha etkili sonuçlar almışlardır.

Bölgesel zayıflama yöntemlerinin yanı sıra Hande Erçel’in zayıflama yöntemlerine de göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *