A101 Lenovo Bilgisayar Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar?

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati
 • Beğen
  Loading...

Bilgisayar ihtiyacı olanların en kolay ve uygun fiyatla sahip olabileceği A101 Lenovo bilgisayar markası alıcılarını bekliyor. A101 market, Türkiye’nin genelinde bulunan zincir marketler arasındadır. Kurulduğu anında normal bir market olsa da geçen günler ile birlikte aktüel alanında farklı ürünleri uygun fiyatlarla satarak kişilerin birçok ihtiyacını karşılıyor.

Lenovo A101 Bilgisayar Satışları Nasıl Gerçekleşiyor?

Lenovo markası başta bilgisayar olmak üzere bilgisayar parçaları ve daha farklı üretimlerini satan bir firmadır. A101, markaya ait bilgisayarı marketi tercih eden kişiler için yılın belirli dönemlerinde getirerek satışa sunar. Uygun fiyatlı olmasından dolayı fiziksel olarak marketlerde değil, izdiham olmaması ve daha rahat ulaşım sağlaması amacıyla internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati

Bilgisayar ihtiyacınız var ve bunu uygun fiyatlı sağlamak istiyorsanız A101 Lenovo bilgisayar modelini marketin internet adresi üzerinden sağlayabilirsiniz. Stokları zaman zaman tükense de yenilendiğinde bir an önce sipariş vererek, kart ödemesi ile kısa sürede evinize ulaşımını sağlayabilirsiniz. Kurulumunu tamamladıktan sonra kullanıma hazır hale gelecektir.

A101 Lenovo Bilgisayar Özellikleri

A101 Lenovo bilgisayar özellikleri üst düzey olmasa da standart bir kullanıma sahip olsun isteyenler için tatmin edici olacaktır. Genel olarak fiyat performans ürünü olarak yansıması ile birlikte yüksek bir beklentide olmamanızı önermekteyiz. Ancak uzun vadede fiyat olarak da sizi tatmin edecek bir donanıma sahip olduğunu belirtmek gerekir.

1- Güncel Windows 10 Formatı

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati

A101 Lenovo Bilgisayar Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar?

Piyasa içerisinde yer alan düşük fiyatlı bilgisayarların çoğu zaman geriden gelen bir güncellemeye sahip olduğu görülmektedir. Ancak Lenovo notebook incelendiğinde Windows 10 güncellemesi ile bulunduğu görülür. Böylece bilgisayarınızı son model güncelleme ile kullanım fırsatına sahip olabilirsiniz.

2- Donanımsal Özellikleri

Donanım özellikleri incelendiğinde A101 Lenovo bilgisayar bir Macbook ya da iddialı farklı bir bilgisayar markası kadar olmayabilir. Ancak yine de daha önce de bahsedildiği üzere standart kullanım için uygun olacaktır. Eğer günlük kullanacaksanız, ileri düzey bir meslek için kullanmayacaksanız işinizi görecektir.

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati

Donanımsal olarak özellikleri:

 • AMD A6- 9225 işlemci,
 • AMD Radeon R4 ekran kartı,
 • 4 GB RAM,
 • 128 GB SSD,
 • Windows 10 64 işletim sistemi bulunmaktadır.

3- A101 Lenovo Bilgisayar Modern Dizayna Sahip

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati

Bilgisayarın sadece donanımsal değil aynı zamanda dış görünümü de oldukça önemli olmaktadır. Dış görünümü ile beğenileri çoğu zaman kazanmaktadır. A101 Lenovo bilgisayar yani notebook, 19.9mm inceliğe sahip olmakla birlikte zarif görünüme sahiptir. Ağırlığı ise 1,8 kilo olarak çok hafiftir ve dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Lenovo 81n300dstx İdeapad S145-15ast Notebook Garantisi Var mı?

İnternet üzerinden ya da bizzat teknoloji mağazalarından alınan teknolojik aletlerin en önemli kısmı garantileri olmaktadır. Teknoloji her ne kadar gelişse de ürünlerde oluşması muhtemel hatalar veya arızalar için ücretsiz olarak garanti özelliğinden faydalanmak mümkün olacaktır. A101 Lenovo bilgisayar için satın alınma tarihinden itibaren 2 yıllık garanti vermektedir.

Lenovo 81n300dstx İdeapad S145-15ast Notebook Fiyatı Ne Kadar?

Marketlerden alınan aktüel ürünler genel olarak uygun fiyatlı olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Tercih edilen bu ürünlerin başında bilgisayar, notebook ya da monitör bulunur. Lenovo notebook fiyatları alıcılar için 1999 TL olarak satışa sunulmaktadır. Bilgisayar satışının sadece A101 internet sitesinden yapıldığını unutmayın.

A101 Bilgisayar Ne Zaman Gelecek 2020 – 2021?

Marketlerde satışa sunulan ürünlerin takibini yapmak adına aktüel internet sitelerini takip edebilir, sosyal medyadan araştırabilirsiniz. Aynı zamanda markete gittiğinizde alacağınız broşürlerle hangi tarihte ne geleceğini öğrenebilirsiniz. A101 Lenovo bilgisayar için ise bu durum değişiklik gösterir. Mağaza üzerinden satışa sunulmadığı için internet sitesinde stok güncellenmesi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

A101 Laptop 2020 – 2021 Satışları Devam Edecek mi?

Pandemi döneminde birçok firmanın, satış dükkanlarının ve bakkalların kapanması ile birlikte haksız rekabet ortamı oluştu. Cumhurbaşkanı tarafından alınan karar neticesinde haksız rekabet ortamının giderilmesi adına genel olarak bir önlem oluşması adına iyileştirmeler yapılmıştır. Zincir marketlerde aktüel ürün satışlarının kaldırılması ile birlikte birçok bireyin marketlerde nelerin satılıp satılmayacağı merak edildi.

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati

Mağazalar içerisinde aktüel ürünler içerisinde teknolojik ürünlerin satılması genel olarak yasaklandı. A101 Lenovo bilgisayar mağaza değil internet sitesi üzerindne satılabildiğinden dolayı b konuda net bir bilgi yoktur. Üstelik A101 internet sitesi üzerinde hala bu ürünlerin bilgileri ve satışları gerçekleşmektedir. Site üzerinden dizüstü bilgisayar ya da tablet bulabilirsiniz.

A101 Lenovo Tablet Satışı Var mı?

A101 bünyesinde sadece Lenovo bilgisayar değil, tablet satışı da sağlanmaktadır. Taşınabilir olması ve aynı zamanda birçok işlemin gerçekleştirilmesinden dolayı tabletler tercih edilmektedir. Küçük yaşta çocukların da telefon ya da bilgisayar yerine tablet kullandığı, ebeveynlerin aldığı görülür. Lenovo tablet A101 bünyesinde üç farklı modelde satışa sunulmaktadır. Bunlar:

 • Lenovo M10 tablet hem mağaza hem online olarak  1099 TL,
 • Lenovo M7 tablet hem mağaza hem online olarak 699 TL,
 • Lenovo M8 tablet sadece online satışa özel  999 TL olarak satılmaktadır.

A101 Monitör Fiyatı Ne Kadar?

Teknolojik ürünleri arasında A101 Lenovo bilgisayar ile birlikte Lenovo monitör satışı da yapmaktadır. Monitörün oldukça kullanıma uygun olması ile birlikte kaliteli, modern bir görünüme sahip olduğu görülür. Sadece online satış yapılmaktadır ve fiyatı 1349 TL olmaktadır.

a101-lenovo-bilgisayar-ozellikleri-fiyati

A101 geçmişten itibaren birçok ürünün satışını sağlamaktadır. Teknoloji, güzellik ya da mutfak eşyaları bunların arasında bulunur. Mutfakta günlük olarak sık sık kullanılan mikrodalga fırın bunlardan sadece birisidir. Mikrodalga A101 Modeli ve Özellikleri Nelerdir yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI