Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burçlar ve Astroloji
  4. »
  5. Akrep Burcu Hangi Ay Doğar? 15 Adımda Akrep Burcu Hangi Ay Doğanlar ile Anlaşır?

Akrep Burcu Hangi Ay Doğar? 15 Adımda Akrep Burcu Hangi Ay Doğanlar ile Anlaşır?

Bilgece Bilgece - - 9 dk okuma süresi
10 0

Akrep burcu hangi ay doğar hangi ayın olumsuz yönlerini almıştır da bu denli korkutur diye düşüneniniz varsa sizi şöyle alalım!

Akrep burcu hangi ay doğar merak ediyorsanız yakın zamanda çevrenizde bir anda bir akrep gelip geçmiş olabilir. Akrepler bir yerden öylesine gelip geçmezler! Birçok özellikleri ile aslında çevresine kötü nam salmış akreplerin gizli dünyasında neler olduğunu biliyor musunuz?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-44

Aslında akrepler aylara göre çok da değişken özelliklere sahiptirler. Bu yüzden akrep burçları hangi ay doğumlu hangi ayın etkisinde bilmekte fayda var.

Akrep burcu özellikleri dikkate alındığında akla ilk gelen sorular akrep burcu hangi ay doğanlar ile anlaşır olur. Tabi bu soru da oldukça normal… Çünkü bir akreple anlaşabilmek büyük meziyettir…

Akrep Burcu Hangi Ay Oluyor ? 15 Adımda Aylara Göre Akrep Burcu Özellikleri

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-3

23 Ekim 22 Kasım tarihleri arasında doğan Akrep burcu doğum günü ile alakalı akla ilk gelen soruları şu şekilde sıralanabilir:

1- Peki akrep burcu hangi ay doğmuştur ?

2- Akrep burcu hangi ay doğanlar olur ?

3- Akrep Burcu hangi ay doğumlu ?

Çevrenizde huyundan suyundan hoşlanmadığınız birileri varsa en basiti doğum ayını sorun. Karşınıza çıkan gerçek elbette bir akrep soğukluğu olacaktır. Çünkü akreplerin olduğu mekanlarda normal ilişkiler bahsetmek birazcık zor olabilir.

Tabi siz bir akreple dostluk kurmayı başarabiliyorsanız bu ayrı… Sizin de tebrik edilmeniz gerekli diyerek not düşüp akrepler hakkında detayları öğrenmeye devam edelim. Akrep burçları hangi ayda ne yapar neleri sever ? İşte akrep burcu özellikleri ve bilinmeyenleri !

1- Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Mevsimi Sever?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-4

Akrep burcu duygusallığın tavan yaptığı bir bütündür. Duygularının buram buram sardığı bir bedende onu huzura kavuşturacak mevsim ilkbahardır. En sevdiği aylar:

1- nisan ayı

2-mayıs ayı

3- haziran ayıdır.

2- Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Kokuları Sever ?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-5

Akrep burcu özellikleri ile tutkulu ve geçmişine sadıktır. Bu sebeple bir yaz boyunca doya doya kırları hatırlatan kokulara kış mevsiminde de sadık olur. En sevdiği ağır kokuları kasım, aralık ve ocak aylarında kullanmaktan da geri durmaz.

3- Akrep Burçları Hangi Ay Hangi Çiçeği Sever ?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-6

Mayıs, haziran ayında ya da ağustos sıcağında bir akrebe çiçek hediye edecekseniz tercihiniz kırmızı karanfilden yana olabilir. Çünkü karanfil akreplerin aradıkları doğal güzelliği saflığı onlara hatırlatır.

4- Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Burçla Aşk Yaşar? Akrep Burcu Hangi Burçla Evlenmeli ?

YouTube video

Akrep burcu ketum da olsa aşka dair çok hassas duygular besler. Duygusal zekanın vücut bulmuş halidir aslında. Bu yüzden en çok sevdiği mevsimin nisan, mayıs aylarında aşka yelken açmaya hazırdır. Peki akrep burcu hangi burca aşık olabilir?

1-Balık ayı

2- Terazi ayı

3- Aslan ayı

4- Başak ayı

5- Yengeç ayı

5- Akrep Burcu Hangi Ay İşlerde Başarılı Olur?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-7
Akrep Burcu Hangi Ay İşlerde Başarılı Olur?

Akrep burcu başarılı olmak için zamanı beklemez. Uygun boşluğu bulduğu an yararlanır. Mesleki açıdan en başarılı olduğu işler idarecilik ve yöneticilik pozisyonlarında her meslektir.

6- Akrep Burçları Hangi Ay Hangi Mesleği Seçmeli ?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-8

Akrep burcu her dönem yükselişte olur. Bir unvan verilecekse kesinlikle en doğru tespit ce oluk olacaktır. Peki hangi dönemlerde daha kolay ceo olabilir:

1- nisan ayı

2- mayıs ayı

3- haziran ayında ketumluk derecesi bir tık düşeceğinden başarısının yanında sosyal çevrede sempatik görülebilir.

7- Akrep Burcu Hangi Ay Ne Renk Giyinmeli?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-9

Akrep burçları için yaz mevsimi ve kış mevsimi renkleri ayrıdır. Mor renk sevdalısı akrepler temmuz ve ağustos ayında bu rengi ustalıkla kıyafetlerinde taşırlar.

Akrep burcu ocak ve şubat ayında ise siyah renkten başka renk kullanmaz.

8- Akrep Burçları Hangi Ay Uyumlu Olur?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-10

Akrep burçları ketumdur. Ser verip sır vermeyen bir karakter varsa çevrenizde hiç şüphesiz bu kişinin akrep olma olasılığı %85… İşte bu ketumluğun bir tık yumuşadığı aylar var ki; onlar:

1- Mart ayı

2- Nisan ayı

3- Mayıs ayı

9- Akrep Burcu Hangi Ayda Evlenir ?

YouTube video

Akrep burcu bahar mevsimlerine bayılır. Evlenecekse de ne yapar eder bir bahar ayına denk getirir. Bu sebeple akreplerin düğün ayları;

1- Nisan ayı

2- Mayıs ayı

3- Haziran ayıdır.

10- Akrep Burçları Hangi Ay Hangi Parfümü Tercih Eder ?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-11

Akrep burcu doğasında etkileyicilik unsuruna önem veren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullandığı parfüm de kesinlikle etkileyici ve kalıcı olmalıdır. Lavanta, karanfil ve lale aromalı parfümler sever. Peki bu güzel kokuları hangi aylarda kullanmayı tercih eder ?

1- Temmuz ayı

2- Ağustos ayı

3- Eylül ayı

11- Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Rengi Sever ?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-12

Akrep burcu mor renge müpteladır. İçindeki huzur ve zarafeti ortaya çıkaran mor rengi özellikle severek kullandığı aylar:

1- Haziran ayı

2- Temmuz ayı

3- Aralık ayı

4- Ocak ayı

12- Akrep Burçları Hangi Ay Çevresiyle İyi Anlaşır?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-13

Akrep burcu kadını ya da akrep burcu erkeği için insanlarla anlaşmak demek bir yerde çıkar döngüsü demektir. Eğer bir akrep birisine gerçekten iyi davranıyor ise ona gerçekten güveniyor demektir.

Ancak akrebin güvenini kaybetmek bıçak sırtında yürümek gibidir. Bu nedenle akrep burcu ne zaman çevresine melaike olur da iyi anlaşır diye soracak olursak;

Cevap: Kesinlikle bir akrep zamana göre sevgisini ölçmez. Eğer iyi anlaşıyorsa bunu her ortamda ortaya koyar. Sevmiyorsa da aynı şekilde saklamaz.

13- Akrep Burcu Hangi Ay En Çok Hangi Tanrıça ya Benzer ?

YouTube video

4 mevsim 12 boyunca akrebi nasıl bilirdin deseler tek kelime ile ifadesi “ketum” olur… herkesi cana yakınlığı ile konuşturup künyesini çıkarana kadar bırakmayan akrep kendisi hakkında ser verip sır vermez.

Bu sebeple biz akrepler için 12 ay 4 mevsim Hades benzetmesini yapabiliriz. Mitolojinin Hades’i varsa Astrolojinin’de Akrebi var!

14- Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Taşı Kullanmalı?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-14

Akrep burcu özellikleri ile özdeşleşen bazı doğal taşlar vardır. Aslında taşın karakteri akrebin baskın yönlerini dengeleme konusunda oldukça başarılıdır.

12 boyunca içindeki nefret ve haset duygusunu törpüleyecek en güzel doğal taş ametist olacaktır.

15- Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Esmaları Okumalı ?

akrep-burcu-hangi-ay-dogar-15-adimda-akrep-burcu-ozellikleri-15
Akrep Burcu Hangi Ay Hangi Esmaları Okumalı ?

Akrep burcu kadını ve erkeği baskın karaktere sahiptir. Güç ve kontrol ikilisinin sahibi olmayı ister. Ancak bu özelliklerin aşırısı insan fıtratına zarar verir. Bu sebeple akreplerin 12 boyunca okuması gereken esmaları şunlardır:

1-El Bais

2- El Varis

3- El Muid

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.