Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burçlar ve Astroloji
  4. »
  5. Akrep Erkeği Özellikleri Nelerdir? Akrep Erkeğinin En Belirgin 6 Özelliği

Akrep Erkeği Özellikleri Nelerdir? Akrep Erkeğinin En Belirgin 6 Özelliği

Bilgece Bilgece - - 7 dk okuma süresi
10 0
akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Akrep erkeği özellikleri birçok kişi tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Akrep burcu özellikleri erkek olsun kadın olsun su elementine sahip bir burç olduğu için özelliklerini buradan almaktadır. Akrep burcu Plüton ve Mars isimli gezegenlerin etkisi altında olan burçlardandır. Bu gezegenler söz konusu burcu doğrudan etkilemektedir.

YouTube video

Akrep erkeği özellikleri konusunda çok fazla merak edilen husus bulunmaktadır. Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ya da akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır soruları merak edilen başlıca hususlardandır. Biz de bu yazımızda sizlere akrep burcu erkeği Ayşe Tolga yorumları gibi en çok merak edilen ayrıntıları paylaşmış olacağız.

Akrep Erkeği Özellikleri Nelerdir?

akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Akrep burcu erkeği her zaman güvenilir bir yapıya sahip olması ile tanınmaktadır. Çok hareketli ve yerinde duramayan bir yapıya sahip olduğunu da söylemek mümkündür. İçinde küçük bir çocuğun var olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Akrep burcu erkeği yorumları arasında genellik başarı vardır. Çünkü amacına ulaşmak için her yolu dener pes etmekten hiç hoşlanmaz. Çok meraklıdır. Etrafında olup biten her şeyden haberdar olmak ister ve yeni şeyler keşfetmek için sürekli araştırmalar yapar. Çok duygusal ve merhametli olduğunu söylemek mümkündür. Düşmanı zor durumdayken ona bile merhamet gösterir kimsenin kötülüğünü istemez.

1 – Akrep Erkeği Özellikleri | Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Akrep burcu erkeği fiziksel özellikleri denildiği zaman ilk olarak akla çekici bakışlara sahip olması gelmektedir. Hiç konuşmasına bile gerek olmadan yalnızca bakışları ile birçok şeyi anlatabilme yeteneğine sahiptir. Yüz hatlarının da oldukça orantılı olduğunu söylemek mümkündür. Dudakları dolgun, saçları ince telli genellikle açık alınlı kişilerdir. Boyları ne çok uzundur ne de çok kısa… Çok kilolu bir yapıya da sahip değillerdir.

2 – Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Akrep erkeği özellikleri arasında aşk hayatı en karmaşık olanıdır diyebiliriz. Gençlik döneminde hayatına giren kadınların sayısı biraz fazla olabilir. Ciddi bir ilişkiden kaçınır ve bir kişi ile ilişki yaşamasının en önemli koşulu ona güvenmesidir. Akrep burcu erkeği için güven ve sadakat son derece önemli kavramlardır. Bu konu onun kırmızıçizgisidir diyebiliriz. Öte yandan tutkulu romantik ve oldukça sahiplenici bir aşığa dönüşeceğini de söylemek mümkündür. Akrep erkeği aslan kadını uyumu birçok kişi tarafından bilinmektedir. İkisi de oldukça baskın karaktere sahip olsalar da çok tutkulu bir aşk yaşamaları mümkündür.

3 – Akrep Burcu Erkeği Cinsellik

akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Cinselliğe düşkün burç denildiği zaman hemen hemen herkesin aklına akrep burcu gelmektedir. Akrep burçları özellikle de akrep burcu erkekleri cinsellik konusunda çok tutkululardır. Bu nedenle partnerinin de en az onun kadar tutkulu olması gerekmektedir. Akrep erkeği özellikleri arasında kolay kolay herkesten etkilenmemek vardır. Akrep burcu erkeği aşk hayatında da böyledir. Onu etkilemek için her yönden donanımlı ve oldukça çekici olmanız gerekmektedir.

4 – Akrep Erkeği Özellikleri Arasından Hangileri Olumludur?

Akrep erkeği özellikleri arasında en olumlu olan özelliği her zaman her şartta kararlı bir yapıya sahip olmasıdır. Oldukça temkinli davranmayı asla ihmal etmez. Her zaman kendi ayakları üzerinde durmayı ister. Lider ruhlu olduğunu da söylemek mümkündür. Çok hareketli ve eğlencelidir. Onun yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile…

5 – Akrep Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Akrep burcu erkeği dış dünyasında çok eğlenceli ve hareketli olsa da iç dünyasına bakıldığında karamsar bir yapıya sahip olduğunu görmek mümkündür. Çok kıskanç bir yapıya sahiptir. Sevdiklerini kim olursa olsun paylaşmak istemez. Böyle durumlarda çok huysuz ve geçinmesi zor bir insana dönüşebilir. Bazı durumlarda çok ketum bir insana dönüşebilir. Adeta kapalı kutu haline gelir. Çok şüphecidir hiçbir zaman kimseye tam anlamı ile güvenmez.

6 – Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

akrep-erkegi-ozellikleri-nelerdir

Akrep burcu erkeği özgürlüğe büyük önem vermektedir. Dolayısı ile özgürlüğünü hiçbir şekilde kısıtlamayacak kadınlar ilgisini çekmektedir. Bunun yanı sıra sadakate de çok önem verdiği için güvenilir insanlardan hoşlanır. Aynı zamanda tutkulu kadınlar da akrep burcunun hemen dikkatini çekmektedir. Bu özellikler genellikle aslan burcu kadının da bulunmaktadır. O nedenle akrep erkeği aslan kadını uyumu hemen hemen her kes tarafından bilinmektedir.

Akrep erkeği özellikleri konulu yazımızı beğendiyseniz En Seksi Burçlar Hangileridir? En Çekici Burç Sıralaması Nasıldır? konulu yazımıza da göz atarak en seksi olan burçlar hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.