Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri | Bölgesel Zayıflama Fiyatları 2020

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri | Bölgesel Zayıflama Fiyatları 2020

Bilgece Bilgece - - 6 dk okuma süresi
1 0
ameliyatsiz-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Birçok kişi ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri konusunu ayrıntılı bir şekilde araştırarak cerrahi müdahale olmadan fazla kilolarından kurtulmak istiyor. Çağımızın belki de en büyük problemlerinden biri fazla kilolara sahip olarak sağlık problemleri ile karşı karşıya olmaktır. Özellikle bölgesel kilolar birçok kişinin ciddi problemi haline gelmiştir. Hatta bölgesel zayıflama yöntemleri Kadınlar Kulübü gibi ünlü forum sayfalarında da sık sık tartışılan ve gündeme gelen konular arasında yer almaktadır.

YouTube video

Bölgesel zayıflama yaptıranlar herhangi bir cerrahi müdahale ile değil de başka yöntemler aracılığı ile zayıflamak istemektedir. Bizler de sizler için bu yazımızda bölgesel zayıflamaya gidenler , diyetisyen bölgesel zayıflama ya da bölgesel zayıflama fiyatları 2020 gibi konulara değinmiş olacağız.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri için hazırlanan özel diyetlerin yanında düzenli olarak yapılması gereken egzersizler de bulunmaktadır. Bu egzersizlerin ihmal edilmemesi halinde vücut kısa süre içerisinde olması gereken forma kavuşmuş olacaktır. Bölgesel zayıflama yaptıranlar en çok da vücutlarının normal formunun bozulmasından dolayı ortaya çıkan estetiklikten uzak görüntü nedeni ile bu yönteme başvurmaktadır. Uzman diyetisyen bölgesel zayıflama ile sizleri amaçladığınız forma kavuşturmuş olacaktır. Siz de evde bölgesel zayıflama yöntemlerini kullanarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

1 – Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Mümkün müdür?

ameliyatsiz-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Bölgesel zayıflama yorumları içerisinde en çok ameliyatlı bölgesel zayıflama yöntemlerine rastlansa da ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri de yok değildir. Böyle bir problem ile karşı karşıya olan kişilerin birçoğu ameliyat riskini göz almak istemediği için ameliyatsız olan yöntemlere yönelmektedir. Ameliyat izinin kalacağından endişe etmeleri ya da ameliyat sonrası sürecin sancılı olabileceğini düşünmeleri de bu yöntemi tercih etmeme sebepleri arasında yer almaktadır.İşte Bölgesel zayıflamaya gidenler için tercih edilebilecek ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri !

2 – Mezoterapi

ameliyatsiz-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Bölgesel zayıflama yöntemleri Kadınlar Kulübü adlı sitede oldukça tartışılan bir konudur. Söz konusu sitede en çok gündeme gelen yöntemlerden birisi de mezoterapi yöntemidir. Mezoterapi birçok amaçla kullanılan bir yöntemdir. Bu amaçlardan bir tanesi de fazla ve bölgesel olan kilolardan kurtulmaktadır. bunun yanı sıra selülit, saç dökülmesi ya da cildin gençleşmesi gibi nedenler ile de sık sık kullanıldığını ve etkili sonuçlar elde edildiğini söylemek mümkündür.

Mezoterapini  bir diğer ismi ise orta deri tedavisidir. Bu tedavi ile beraber bölgesel yağlanmalar mikro iğneler yardımı ile yok edilmektedir. Bu işlem için kullanılan özel bir tabanca bulunmaktadır. Bu tabancanın ucuna yerleştirilen iğneler sayesinde bölgeye yararlı yağlar ve mineraller uygulanmaktadır. Deri altına giren bu yağlar ve mineraller söz konusu yağlanma probleminin önüne geçmektedir.

3 – Cooltech Soğuk Lipoliz

ameliyatsiz-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri arasında soğuk lipoliz ismi ile bilinen yöntem de önemli bir yere sahiptir. Bu tedavi yöntemi genellikle kalça, bacak, göbek ya da kol bölgelerine uygulanmaktadır. Söz konusu tedavi yönteminde çok ileri teknolojinin kullanıldığını söylemek mümkündür. Özel bir cihaz araclıığı ile bölge vakumlanmaktadır. Vakumlanan bölge -8 dereceye kadar soğuğa maruz kalarak dondurulmak işlemi gerçekleşmektedir. Hiçbir cerrahi müdahale gerektirmeyen bu yöntem ortalama olarak 70 dakika kadar sürmektedir.

Uygulama esnasında anti freezli pedler kullanılmaktadır. Böylece cildin tahrip edilmesinin de önüne geçilmiş olur. Uygulamadan hemen sonra ise bölgeye kısa süreli masaj uygulanmaktadır. Böylece bölgenin kan dolaşımı eski haline tekrar döndürülmüş olur.

4 – Venus Legacy

ameliyatsiz-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemlerinden bir diğeri ise Venus Legacy ismi ile bilinen yöntemdir. Bölgesel zayıflama yaptıranlar genellikle bu yöntemi tercih etmektedir. Söz konusu yöntem ayrıca yüz gerdirmek için de sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Vücutun fazla kilolarından kurtulması, sıkılaştırılması ve selülitlerinden kurtulması için kullanılmaktadır. Bu yöntem ile beraber homojen ve düzenli bir ısı verilerek bölgesel yağlanmanın vermiş olduğu bozukluk giderilmektedir. Venus Legacy yöntemi ile ağrısız ve acısız bir şekilde forma girmek mümkündür.

5 – Kavitasyon

ameliyatsiz-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Bölgesel zayıflamaya gidenler eğer ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri içerisinden birini tercih edecekse genellikle kavitasyon ismi verilen yöntemi tercih etmektedir. Bölgesel zayıflama yorumları içerisinde de oldukça olumlu yorumlar aldığını söylemek mümkündür. Söz konusu teknik her seansta yaklaşık 2 cm incelme vaat eden oldukça etkili bir yöntemdir. Yaklaşık olarak 5 seans uygulanmaktadır. Tüm seansların sonunda da 1 ila 3 beden arasında incelme sağlamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.