Ankara Estetik Cerrah Önerisi 2021

  • Beğen
    Loading...

Ankara estetik cerrah Ankara’da ya da çevre illerde ikamet edip estetik operasyon geçirmeyi düşünenlerin sık sık araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Ankara’da ünlü estetik cerrahları ya da En iyi plastik cerrah Devlet Hastanesi gibi konular da sık sık araştırılmaktadır.

Estetik operasyon yaptıranların sayısı son yıllarda çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bu tür operasyonların başarılı olması da doktor seçimi ile çok yakından ilgilidir. O nedenle böyle bir düşüncesi olanlar ilk olarak başarılı uzman bir doktor arayışına girmektedir. Bu nedenle biz de sizler için Ankara estetik cerrah listesi hazırladık.

Ankara Estetik Cerrah

Ankara Estetik Cerrah özellikle Ankara çevresinde ikamet edenler için sık sık tercih edilmektedir. En iyi Plastik Cerrahlar listemiz ise şu şekildedir;

1 – Haldun Kamburoğlu

ankara-estetik-cerrah

Haldun Kamburoğlu isimli Estetik cerrahı En iyi estetik cerrah denildiği zaman ilk akla gelen doktorlar arasında yer almaktadır. Lise öğrenimini 1995 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Hacettepe’den 2002 yılında mezun olmuştur. Sonra aynı üniversitenin ana bilim dalında uzmanlık eğitimini gerçekleşti. 2009 yılında ise bir süre Amerika Birleşik Devleti’nin Yale Üniversitesi’nde çalışma fırsatı buldu.

2009 yılının sonunda da Plastik, Rekonstrüktif ve estetik cerrahi ana dal uzmanı oldu. Yine aynı yıl içerisinde de Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin de onayını almış oldu. 2010 ile 2011 yılları arasında ise askerlik görevini yerine getirdi. Askerden geldikten sonra da 2011 ile 2013 yılları arasında ise mecburi hizmet görevini yerine getirdi. 2013 senesinde Ağız, yüz ve çene Cerrahisi ana dal uzmanı oldu.

2 – Ankara Estetik Cerrahi | Ömer Ekin

Ankara estetik cerrah Kadınlar Kulübü gibi ünlü forum sayfalarında sık sık konuşulan konular arasında yer almaktadır. Ömer Ekin isimli genç cerrah da bu tür sitelerde sıkça adından söz ettiren cerrahlardan biridir. Çok genç bir doktor olmasına rağmen en iyi plastik cerrahlar denildiği zaman akla gelen isimlerden bir tanesidir.

Ömer Ekin 1984 yılında Siirt’te dünyaya gelmiştir. 2002 yılında ise Gaziantep Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Lisans eğitimini 6 yılda başarı ile bitirmiştir. Bu nedenle plastik cerrahi Hacettepe denildiği zaman akla Ömer Ekin gelmektedir. 2014 yılına gelindiği zaman ise Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman olmuştur. Şu an Ankara’da Lokman Hekim Hastanesi’nde çalışmaktadır. Ankara estetik cerrah önerisi isteyenler için verilebilecek bir doktordur.

3 – Serdar Yüce

Ankara Estetik Cerrah denildiği zaman akla gelen isimler arasında olan Serdar Yüce 1975 yılında Tokat’ta dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini de Tokat’ta tamamlamıştır. Sonrasında 1993 yılında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlamıştır. Buradan da 1999 yılında mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini aldıktan sonra da 2006 ile 2008 yılları arasında mecburi hizmet görevini tamamladı. Mecburi hizmetini ise Çorum’daki Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Akademik kariyerine ise 2008 yılından sonra başladı. Fatih Üniversitesi’nde Yardımcı Doçentlik yapmaya başlamıştır. 2013 yılına kadar da aynı hastanenin Plastik Cerrahi ana bilim dalının başkanlık görevini yürütmüş oldu.

Ankara Estetik Fiyatları Nelerdir?

Ankara Estetik fiyatları bu konu ile yakından ilgilenenlerin çokça merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Estetik cerrahisi fiyat bilgisi konusunda net bir cevap vermek doğru olmayacaktır. Çünkü estetik operasyonlarının fiyatlarını belirleyen çok sayıda unsur bulunmaktadır. Örneğin birçok estetik çeşidi vardır. Haliyle de bunların her birinin fiyatı farklı olacaktır. O nedenle hangi estetik operasyonunu istediğiniz bu konuda oldukça önemlidir. Onun haricinde doktor seçiminiz de bu konuda büyük bir öneme sahiptir. Her cerrah birçok faktörü göz önünde bulundurarak farklı fiyatlandırma sistemi uygulamaktadır. Bu nedenle fiyat hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için öncelikle doktorunuza karar vermeniz gerekmektedir.