Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Ankara Estetik Cerrah Önerisi 2021

Ankara Estetik Cerrah Önerisi 2021

Bilgece Bilgece - - 12 dk okuma süresi
11 0

Ankara estetik cerrah Ankara’da ya da çevre illerde ikamet edip estetik operasyon geçirmeyi düşünenlerin sık sık araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Ankara’da ünlü estetik cerrahları ya da En iyi plastik cerrah Devlet Hastanesi gibi konular da sık sık araştırılmaktadır. Estetik cerrahi seçiminin sonuca doğrudan etki yapmasından dolayı araştırmalar sürekli olarak hız kazanmaktadır. Sizler de Ankara estetik cerrahi önerisi almak istiyorsanız, sunacağımız listeden faydalanabilirsiniz. İşte estetik cerrahi anabilim dalı plastik rekonstrüktif uzmanlığı bulunan cerrahlar listesi!

https://www.youtube.com/watch?v=KtA7-Pcfpfc

Estetik operasyon yaptıranların sayısı son yıllarda çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bu tür operasyonların başarılı olması da doktor seçimi ile çok yakından ilgilidir. O nedenle böyle bir düşüncesi olanlar ilk olarak başarılı uzman bir doktor arayışına girmektedir. Bu nedenle biz de sizler için Ankara estetik cerrah listesi hazırladık.

Ankara Estetik Cerrah

Ankara Estetik Cerrah özellikle Ankara çevresinde ikamet edenler için sık sık tercih edilmektedir. Özellikle ücret konusunda kolaylık sağlaması amacıyla devlet hastanesi – plastik cerrahi doktorları en merak edilen kısmı oluşturur. Ancak her estetik işlem devlet hastanesi kapsamına girmediği için özel kliniklerdeki doktorlar hakkında bilgi edinmek de gerekiyor. En iyi Plastik Cerrahlar listemiz ise şu şekildedir:

1 – Haldun Kamburoğlu

Haldun Kamburoğlu isimli Estetik cerrahı En iyi estetik cerrah denildiği zaman ilk akla gelen doktorlar arasında yer almaktadır. Lise öğrenimini 1995 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Hacettepe’den 2002 yılında mezun olmuştur. Sonra aynı üniversitenin ana bilim dalında uzmanlık eğitimini gerçekleşti. 2009 yılında ise bir süre Amerika Birleşik Devleti’nin Yale Üniversitesi’nde çalışma fırsatı buldu.

ankara-estetik-cerrah

2009 yılının sonunda da Plastik, Rekonstrüktif ve estetik cerrahi ana dal uzmanı oldu. Yine aynı yıl içerisinde de Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin de onayını almış oldu. 2010 ile 2011 yılları arasında ise askerlik görevini yerine getirdi. Askerden geldikten sonra da 2011 ile 2013 yılları arasında ise mecburi hizmet görevini yerine getirdi. 2013 senesinde Ağız, yüz ve çene Cerrahisi ana dal uzmanı oldu.

2 – Ankara Estetik Cerrahi | Ömer Ekin

Ankara estetik cerrah Kadınlar Kulübü gibi ünlü forum sayfalarında sık sık konuşulan konular arasında yer almaktadır. Ömer Ekin isimli genç cerrah da bu tür sitelerde sıkça adından söz ettiren cerrahlardan biridir. Çok genç bir doktor olmasına rağmen en iyi plastik cerrahlar denildiği zaman akla gelen isimlerden bir tanesidir.

Ömer Ekin 1984 yılında Siirt’te dünyaya gelmiştir. 2002 yılında ise Gaziantep Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Lisans eğitimini 6 yılda başarı ile bitirmiştir. Bu nedenle plastik cerrahi Hacettepe denildiği zaman akla Ömer Ekin gelmektedir. 2014 yılına gelindiği zaman ise Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman olmuştur. Şu an Ankara’da Lokman Hekim Hastanesi’nde çalışmaktadır. Ankara estetik cerrah önerisi isteyenler için verilebilecek bir doktordur.

3 – Serdar Yüce

Ankara Estetik Cerrah denildiği zaman akla gelen isimler arasında olan Serdar Yüce 1975 yılında Tokat’ta dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini de Tokat’ta tamamlamıştır. Sonrasında 1993 yılında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlamıştır. Buradan da 1999 yılında mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini aldıktan sonra da 2006 ile 2008 yılları arasında mecburi hizmet görevini tamamladı. Mecburi hizmetini ise Çorum’daki Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Akademik kariyerine ise 2008 yılından sonra başladı. Fatih Üniversitesi’nde Yardımcı Doçentlik yapmaya başlamıştır. 2013 yılına kadar da aynı hastanenin Plastik Cerrahi ana bilim dalının başkanlık görevini yürütmüş oldu.

4- Aycan Kayıkçıoğlu

Ankara estetik cerrah konusunda hizmete veren Prof. Dr. Aycan Kayıkçıoğlu, ilköğretim yıllarını Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimi için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1982- 1989 yılları arasında tercih etmiştir. Lisans eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olan Kayıkçıoğlu daha sonra uzmanlık alanını Hacettepe Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif ana bilim dalı üzerine yapmıştır. Profesörlüğüne kadar eğitim alanını Hacettepe üzerinde sürdürmüştür. Estetik operasyonları arasında dolgu ve botokstan, çene ve göz estetiğine kadar birçok işlem yapmaktadır.

5- Muharrem Demiroğulları

1964 Eskişehir doğumlu olan Muharrem Demiroğulları, 1988 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun olarak doktor oldu. 1 senelik staj sonrası askeri doktor oldu. 2 yıllık askeri doktorluk sonrası GATA’da Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünden uzmanlığını tamamladı. Etimesgut’ta Plastik Cerrahi Klinik Şefi, Albert Einstein Üniversitesinde ‘visiting fellow’ görevinde bulundu. 2010 yılında askeri doktor olarak TSK’dan emekli oldu ve özel kliniğinde Ankara estetik cerrah olarak hastalarına bakmaya devam ediyor. İlgilendiği alanlar arasında meme estetiği, karın gerdirme, cilt soyma ve lazer tedavisi bulunuyor.

6- Gürcan Arslan

Hacettepe Tıp Fakültesi mezunu olduktan sonra uzmanlığını Ankara Numune Hastanesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimi sonrasında farklı alanlarda hastalarını alarak estetik operasyonlarını sürdürdü. Ankara en iyi plastik cerrahi yorumları arasında kendisinin ismi de yer alıyor. Uzmanlık alanları arasında ağız, yüz ve çene cerrahi bulunuyor. Aynı zamanda el cerrahisi uzmanlığı da bulunuyor. Yaralanma ve travmatik olaylar sonrası estetik operasyonlarla ilgilenmektedir. Arslan, göz kapağı estetiği, yüz estetiği, bacak estetiği kulak estetiği gibi çeşitli alanlarda faaliyetini sürdürüyor. Siz de vücut estetiği ya da yüz germe gibi çeşitli operasyonlarınız için randevu alabilirsiniz.

7- Raşid Toksöz 

Başarılı eğitim hayatında Raşid Toksöz, Meram Fen Lisesi ve Hacettepe Tıp Fakültesi’ne birinci olarak girdi. Meram Tıp Fakültesi üzerinde uzmanlığını yaptı. Ankara’da burun estetiği konusunda aktif olarak çalışmalarına devam ediyor. Sadece burun ameliyatı değil aynı zamanda tüm vucüt için de estetik operasyonlarını ünlü ve başarılı bir Ankara estetik cerrah olarak sürdürüyor. Kendisi vücut estetiği burun estetiği meme estetiği (meme büyütme meme dikleştirme meme küçültme vs.) karın germe gibi çeşitli operasyonları gerçekleştiriyor.

8- Cemil Özerk Demiralp

Yurt içi ve yurt dışı eğitim, çalışma alanı deneyimleri ile oldukça değerli bir estetik cerrah olan Cemil Özerk Ankara’da estetik operasyonlarını sürdürüyor. TED Koleji mezuniyeti sonrası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. ABD’de asistan doktor olarak çalıştı. Daha sonra Harvard Üniversitesi bünyesinde çalışmasını sürdürdü. Kısa süre sonra  Zürih Üniversitesinde mikrocerrahi eğitimini tamamladı. Uluslararası alanda yapılan estetik operasyon uzmanlık sınavını kazandı. Ankara’da başarılı olarak çalışmasına özel klinik bünyesinde devam ediyor.

9- Ünal Şahin

Gazi Üniversitesi Tıp eğitimini tamamladı. Dönemin en sık estetik operasyonlarının yapıldığı Ankara SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamladı. Askerlik görevini GATA’da sürdürdükten sonra başasistan ve uzman doktor olarak tam 20 yıl görevini sürdürdü. Gerek devlet gerekse özel sektörde ciddi bir efor sarf ederek çeşitli operasyonlara katıldı. Ankara estetik cerrah denildiğinde akıllara gelen ilk isimlerden olan Ünal Şahin, sadece plastik cerrahi alanında hizmet vermiyor. Aynı zamanda medikal estetik alanında da çalışmalarını kendi muayenesinde sürdürüyor.

10- Ankara Estetik Cerrah| Nedim Sarıfakıoğlu

ankara-estetik-cerrah-onerisi-2021
Ankara Estetik Cerrah Önerisi 2021

Nedim Sarıfakıoğlu, estetik Ankara cerrah klinikleri arasında en farklı görüşlere sahip olan cerrahlarından birisidir. Kendisi yaptığı ve yapacağı operasyonları sadece fiziksel değişim olarak değerlendirmiyor. Başta psikoloji olmak üzere çeşitli alanlarda görüş oluşturan Gestalt yaklaşımını hedef alıyor. Bu yaklaşıma göre ‘bütünlük, bütüncülük’ önem taşıyor. Sarıfakıoğlu’na göre yapılacak operasyonlar sadece estetik/fiziksel olarak değil aynı zamanda psikolojik ve sosyolojik unsurlar da göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Ankara Estetik Fiyatları Nelerdir?

Ankara Estetik fiyatları bu konu ile yakından ilgilenenlerin çokça merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Estetik cerrahisi fiyat bilgisi konusunda net bir cevap vermek doğru olmayacaktır. Çünkü estetik operasyonlarının fiyatlarını belirleyen çok sayıda unsur bulunmaktadır. Örneğin birçok estetik çeşidi vardır. Haliyle de bunların her birinin fiyatı farklı olacaktır. O nedenle hangi estetik operasyonunu istediğiniz bu konuda oldukça önemlidir. Onun haricinde doktor seçiminiz de bu konuda büyük bir öneme sahiptir. Her cerrah birçok faktörü göz önünde bulundurarak farklı fiyatlandırma sistemi uygulamaktadır. Bu nedenle fiyat hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için öncelikle doktorunuza karar vermeniz gerekmektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.