«
 1. Anasayfa
 2. Estetik
 3. 2021 Ankara Estetik Diş Hekimi Tavsiye

2021 Ankara Estetik Diş Hekimi Tavsiye

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Ankara estetik diş hekimi tavsiye alarak kısa sürede gülüş tasarımı yaptırmak ister misiniz? Gülüşümüz, iletişimi kuvvetlendiren ve aynı zamanda karşımızdaki kişi ile ilişkimizi belirler. Toplum içerisinde yapılan araştırmalar gösteriyor ki insanlar birbiri ile karşılaştığında ilk dikkat ettiği yüz bölgesi ağız ve dişler olmaktadır. Bu yüzden estetik bir görünüm elde etmek adına yapılacak ilk adımlar arasında Ankara estetik diş hekimi aracılığı ile yeni bir gülüş tasarlamaktır. Oldukça kısa bir sürede yaptıracağınız diş operasyonunuz sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

YouTube video

Gülüş Tasarımı Nedir? Gülüş Tasarımı Ankara Diş Kliniklerinde Nasıl Yapılır?

Gülüş tasarımı en basit tabiri ile estetik diş doktorları tarafından kişinin daha güzel bir gülüşe sahip olmak için yaptığı işlemlerin tamamını kapsar. Normal diş doktorlarından farklı olarak amaçları değişiklik gösterir. Aslında uzman diş doktoru da estetik diş doktoru da Diş Hekimliği bölümünden mezun olmaktadır. Ancak, mezun olan diş doktorları hastaların sorunlarına yönelik çözümler bulurken estetik diş doktorları çoğu zaman sorun olmaksızın estetik güzelliği elde etmeye çalışır.

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Her şehirde estetik diş doktorları bulunmaktadır. Ankara estetik diş hekimi merkezleri de başkentte giderek artış gösteriyor. Diş estetik doktorlarının güzel bir ağız/diş yapısını sağlamak amacıyla farklı yöntemler seçtiği görülür. Estetik bir diş görünümünü elde etmek için:

 • Dolgu (kompozit, porselen vs.)
 • İmplant,
 • Diş beyazlatma ve temizlik,
 • Kaplama,
 • Diş çekimi,
 • Ortodonti,
 • Diş eti tedavisi bulunabiliyor.

Hastaların ağız yapısı, dişlerinin sağlık durumuna göre yapılacak tedavinin şekli değişiklik göstermektedir. Ankara implant ve estetik diş hekimliği merkezi bünyesinde bulunan bir ya da birden fazla uzman sayesinde siz de kısa sürede sağlıklı bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı En İyi Doktor Nasıl Olmalı ve Nasıl Seçilmeli?

Gülüşünden ve dişlerinden rahatsız olan kişileirn Ankara estetik diş hekimliği tavsiye alarak çözüm aramaya çalışmaktadır. Elbette doğru doktoru elde etmek için deneyimli kişilerden tavsiye almak çok değerlidir. Ancak sizler de Ankara estetik diş hekimi tavsiye almadan belirlediğiniz kriterlere göre doktor seçimini doğru yapabilirsiniz. Bir estetik diş hekiminde bulunması gereken özellikler oldukça yol gösterici olacaktır. Haliyle gülüş tasarımının sonunda daha memnun ayrılabileceksiniz.

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

En iyi Ankara estetik diş hekimi doktorunun belirli çalışma disiplinine sahip olması gerekiyor. Doktorların iyi olduğunu anlamak için:

 • Aldığı eğitimler,
 • Merkezde yer alan uzman doktor sayısı,
 • Gerçekleştirilen operasyon çeşitleri,
 • Estetik diş operasyon ücretleri,
 • Doktor tecrübesi,
 • Daha önce yapılmış gülüş tasarımı sonuçları bulunuyor.

Özellikle doktora karşı gelen yorumları iyi incelemek, eleme yaparak tercihte bulunmak uygun olacaktır.

Ankara En İyi Diş Doktoru Listesi | Ankara Diş Estetiği Tavsiye

Ankara estetik diş hekimi tavsiye olarak internet üzerinde en çok dile getirilen isimleri sizin için listeledik. Liste içerisinden dilediğiniz doktorun sitesini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara implant ve estetik diş hekimliği merkezi ziyaret ederek işlem hakkında bilgi de alabilirsiniz. Yüz yüze iletişimin bilgi almak için daha etkili olacağını unutmayın.

1- Erce Beleçoğlu

Erce Beleçoğlu, 2014 Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Gülüş tasarımı olarak çok geniş bir kitleye hitap eden uzman doktor, ”Hacettepe Üniversitesi Ekolu” ile işlemlerini sürdürüyor. Özellikle implant, estetik dolgu ve beyazlatma gibi işlemler yapmaktadır. Çalıştığı kliniğinde çocuklara yönelik de işlemler sağlanmaktadır.

2- Mehtap Ketenci

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye
Ankara Estetik Diş Hekimi Tavsiye

Estetik gülüş tasarımı alanında aktif olarak çalışmasını özel Ankara estetik diş hekimi olarak kliniğinde sürdüren Ketenci, Hacettepe mezunudur. 2011 yılında mezun olduktan sonra farklı kliniklerde çalışmalarını sürdüren Mehtap Ketenci, 3 yılın sonunda kendi kliniğini kurdu. Diş eksikliği, diş çarpıklığı, diş eti hastalıkları, diş taşları gibi oldukça geniş bir alanda hizmetini sürdürmektedir.

3- Ankara Estetik Diş Hekimi| Dental Estetik Center

Ankara implant ve estetik diş hekimliği merkezi olarak çalışma sürdüren Dental, estetik diş tasarımını oluşturuyor. Diş beyazlatma, dolgu ya da implant gibi işlemleri sadece estetik olarak değerlendirmiyorlar. Psikolojik, fiziksel ve sağlık olarak da bütüncül olarak ele alınıyor. Böylece kişilerin sadece farkında oldukları ihtiyaçları değil; farkında olmadığı estetik ihtiyaçları da saptanarak belirtilmektedir.

Ankara Estetik Diş Hekimi Tavsiye: İnternet Önerileri

İnternette öneri almanın en etkili yöntemlerinden birisi forum ve sözlük yorumlarına bakmaktır. Elbette net olarak öneri almak için yeterli olmayabilir ya da önerilen Ankara estetik diş hekimi tavsiyesi istenen sonuçları vermeyebilir. Yine de merak edileceğini düşündüğümüz birkaç sitede kullanıcı yorumlarını sizler için derleyerek paylaşıyoruz. Böylece en çok gidilen, adı geçen doktorları kısa sürede keşfedebilirsiniz.

Ankara Diş Hekimi Tavsiye Ekşi Sözlük Yorumları

Ankara’da gerek acil diş müdahaleleri hem de estetik diş operasyonu için adı geçen ilk isim Erce Beleçoğlu bulunuyor. Sahip olduğu klinik bünyesinde çalışma ekibiyle birlikte tercih eden tüm hastalarına hizmet vermektedir. Sadece gülüş tasarımı ile adını duyurmayan uzman doktor, birçok işlemi kişiler adına gerçekleştirmektedir. Dolgu, kaplama ya da diğer işlemleriniz için inceleyebileceğiniz bir profildir. İşte Ekşi Sözlük yazarları tarafıdan yapılan yorumlar:

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Miadent, direkt olarak Ankara estetik diş hekimi merkezi olarak anılmasa da oldukça bilinen bir yerdir. Bölümleri arasında estetik diş alanında yapılan ortodonti, kaplama gibi işlemler yapılabilmektedir. Ekşi Sözlük kullanıcıları tarafından yorumlar ise ikiye ayrılmış durumdadır. Seneler önce 2 saat bekletildiğini belirten kullanıcılar bulunsa da günümüzde bu durum nasıl tam olarak bilinmemektedir. Başta bir kullanıcı yorumu ise aşağıdaki şekildedir:

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Gülüş Tasarımı Ankara Kadınlar Kulübü

Kadınlar Kulübü tarafından deneyim elde etmiş ve Ankara estetik diş hekimi tavsiye olarak sunulan bazı doktorlar bulunuyor. İlk sırada başta implant olmak üzere çeşitli işlem yapan ve bunlara estetik kaygıyla yapan doktorlardan Elif Zaimoğlu bulunuyor. Oldukça hafif işlemler yapması diş işlemleri yaptırmaktan korkanların da tercih etmesine sebep oluyor. İşte kullanıcı yorumu:

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Dr Melek Kazanç, gülüş tasarımı amacıyla işlemlerini sürdüren doktorlar arasında bulunuyor. Arkadaşının tavsiyesiyle gidip yaptığı çalışmadan memnun kalan kişilerin yorumları bulunuyor. Ankara implant ve estetik diş hekimliği merkezi olarak da görev yapan Melek Kazanç dilediğiniz görüşü sizler için tasarlayabilir. Kullanıcı deneyim yorumu da aşağıdaki gibidir:

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Ankara Diş Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

İster internet ister arkadaş aracılığıyla alacağınız Ankara estetik diş hekimliği tavsiye sonuçları istediğiniz gibi çıkabilir de çıkmayabilir de. Burada biraz da şans faktörü dahil olur. Ankara diş estetiği fiyatları konusu da doktorların kalitesi gibi değişiklik gösterir. Örneğin bir kaplama işlemi ile ortodonti tedavisi aynı fiyatlandırmaya sahip olmayacaktır. Aynı süreye sahip olmadığı da bilinmektedir. Yalnız şu konuda dikkatli olmanız gerekir; her pahalı işlem kaliteli olacağı, uygun fiyatlı olan kalitesiz anlamına gelmeyecektir. Ortalama olarak işlemlerin fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Porselen kaplama 1000 TL,
 • Ortodonti 7000 TL,
 • Diş eti tedavisi 1500 TL,
 • İmplant 4000- 8000 TL,
 • Diş beyazlatma 2500 TL olarak ortalama fiyat verilebilir.

ankara-estetik-dis-hekimi-tavsiye

Estetik diş dolgusu yaptırmak istenen ancak yaptırılırken tereddüt yaşanan bir durumdur. Çünkü nerede nasıl yapılacağı konusunda bilgi eksikliği olması kaygı yaşatmaktadır. Halbuki oldukça kısa sürede bilgi alarak yaşadığınız korkuları sonlandırabilirsiniz. 2021 Estetik Diş Operasyonu Nerede Yapılır yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *