«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Örnekleri

Anneler günü hediyesi el yapımı hediyeler için çok fazla emek göstermekteyiz. Annelerimizi hazır hediyeler veya maddiyat içeren hediyeler ile mutlu etmekten çok, el emeğimizle manevi hediyeler hazırlamak isteriz. Annelerimizin yüzündeki tebessümü görmek için birçok yol deneriz.

el yapımı hediyeler

Bizler için çabalayan, yorulan, üzülen, mutlu olan annelerimize alacağımız hediyeler hafif kalabilir. Bunun için annelerimizi kendi yaptığımız hediyeler ile daha çok mutlu edebiliriz.Annelerimiz için yapılabilecek birçok el yapımı hediye çeşitleri bulunmaktadır. Bunun için sizin el beceriniz yeterli olacaktır. Annelerimize güzel mesajlar bırakarak kalıcı hediyeler yapmak için işe koyulabilirsiniz.

YouTube video

Annelerimizi sadece anneler gününde mutlu etmek yerine onlara her gün özel hediyeler yaparak özel hissetmelerini sağlayabiliriz. Annelerimizin gözünde bizler en büyük hediye gibi görünsek de onlara kendi emeklerimizle hediyeler yaparak daha da mutlu olmalarını sağlayabiliriz.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Örnekleri

Peki annelerimize maneviyat içeren hediyeler yapmak için bir an önce hediye seçmekle başlayabilirsiniz. Sizler için anneler günü hediyesi el yapımı detaylı anlatımlarıyla beraber sıraladık.

1. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Özel Kesme Tahtası Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Özel Kesme Tahtası Örnekleri

Anneler günlerinin çoğunu mutfakta geçirmekten keyif alırlar. Bunun için annelere her zaman gözleri önünde bulunacak bir hediye onları daha çok mutlu edecektir. Annelerimize kendimizi hatırlatmak onlara varlığımızın ne kadar mutluluk verdiğini anlatacaktır. Bunun için daha doğal yapımı da oldukça kolay bir anneler günü hediyesi yapacağız.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Özel Kesme Tahtası Örnekleri

Öncelikle hazırda bulundurmanız gereken malzemeler ahşam kesme tahtası ve silinmeyen kalem yeterli olacaktır. Altığınız kesme tahtasının üzerine annenize olan duygularınızı veya yazmak istediğiniz her şeyi üzerine yazabilirsiniz. Böylelikle hediyeniz hazır olacaktır. Anneler günü hediyesi el yapımı oldukça kolay ve maneviyatı yüksek bir hediye seçimidir.

2. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Mutfak Havlusu Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Mutfak Havlusu Örnekleri

Her annenin ilgi alanı muhakkak mutfak ve temizlik denilebilir. Anneler günün büyük bir kısmını mutfakta geçirdiği için onların daha çok işlerine yarayacak hediyeler tercih edilebilir. Bunlardan biri de mutfak havlusu olabilir.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Mutfak Havlusu Örnekleri

El becerilerinizi de konuşturarak annenize hem özel hem de el yapımı bir hediye armağan etmiş olursunuz. Hatta bazı alışveriş merkezlerin de etamini tarzında havlu ve iplik hazır şekilde satılmaktadır. Bu tarz aldığınız hediyeleri özelleştirebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Mutfak Havlusu Örnekleri

Bunun için almanız gereken malzemeler bir havlu ve havlunun dokumasına göre iplik yeterli olacaktır. Daha sonra aldığınız havlunun üzerine yıkanınca silinecek bir kalem ile yazmak istediğiniz ‘’ Anneler günün kutlu olsun annecim’’ tarzında kısa ve anlamlı bir yazı yazın.

İlginizi Çekebilir: Evde Yapılabilecek Şeyler Nelerdir?

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Mutfak Havlusu Örnekleri

Saha sonra iğne iplik ile üzerinden dikiş yapınız. Eğer el beceriniz yoksa terzi çalışanları da bu işlemi gerçekleştirmektedir. Daha sonra işleminiz bittikten sonra havlunuzu yıkayarak üzerine kalemle yazdığınız yazının temizlenmesini sağlayınız. Anneler günü hediyesi el yapımı havlunuz hazır olacaktır.

3. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Tablo Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Tablo Örnekleri

Annenizle yaşadığınız her an aklınızda olabilir fakat bu anıları resim haline getirerek kalıcı bir hâl alması mümkündür. Sizler de yaşadığınız her anı aklınıza geldiğinde tekrar yaşarcasına mutlu oluyorsunuzdur. Bu anılar iyi kötü sizlerde iz bırakmış olmalı.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Tablo Örnekleri

Güzel günleri resimleyip bir tablo haline getirdiğinizde annenize yaşadığınız en güzel anının o olduğunu hissettirmiş olursunuz.Tablo yapımı için öncelikle elinizde tablonuzun büyüklüğüne yetecek kadar resim olmalıdır. Eğer yoksa fotoğraf stüdyolarından çıkartarak işe başlayabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Tablo Örnekleri

Daha sonra elinizdeki fotoğrafları tablo üzerine yapıştırarak mükemmel bir anneler günü hediyesi el yapımı tablonuz oluşacaktır. Her an göz önünde bulunan güzel anılar annenize de mutluluk verecektir.

4. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri

Annelerimizi mutlu etmek için her an onların yanında olduğumuzu hissettirmek isteriz. Bazen en kötü günlerin de bile bizlerin varlığıyla mutlu olabilen tek canlı annelerimizdir. Onlar için küçük ve naçizane bir hediye yapmak ve her an yanlarında olmak onlara eşsiz duygular katacaktır.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri

Peki bunu nasıl sağlayabiliriz. Taşınabilir fotoğraf albümü ile annelerinizin cebinde, çantasında yani günlük hayatının her anında yanında olabileceksiniz.Taşınabilir fotoğraf albümü için gerekli malzemeler resimlerinize yetecek kadar fon karton ve resimler yeterli olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri

Öncelikle kartonunuzu içe ve dışa olacak şekilde katlayınız. Daha sonra katlı olan kartonun resimleri görünecek tarafındaki her kata resimlerinizi yapıştırın. Ardından albüm şekline getirebilmek için iki dış tarafa tekrar kalın karton yapıştırın. Bu sayede anneler günü hediyesi el yapımı taşınabilir fotoğraf albümü yapmış oldunuz.

5. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri

vase with photo

Annelerinizin bir çiçek olduğunu ona hatırlatmak mutlu etmek için geçerli bir sebep olabilir. Bunun için annenizin sevdiği çiçeği yapacağınız özel bir vazo ile süsleyebilirsiniz.

photo vase

Genellikle bunun gibi özel anneler günü hediyeleri oturma salonlarının baş köşelerinde yerini almaktadır. Bundan dolayı yapacağınız özel vazo annenizin her an gözü önünde olacaktır.Fotoğraf baskılı vazo için bazı fotoğraf stüdyoları özel baskı yapabilmektedir. Eğer kendi emeğiniz ile yapmak istiyorsanız o zaman fotoğraf stüdyosundan yapışkanlı resminizi çıkartabilirsiniz.

photo vase

Daha sonra dışarıdan alacağınız düz siyah veya beyaz vazonun üzerine yapıştırabilirsiniz. Hazır olan vazonuzun içerisine güzel bir çiçek koyarak anneler günü hediyesi el yapımı vazonuz hazır olacaktır.

6. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Kol Saati Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Kol Saati Örnekleri

Zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyen annelerimize şahane bir hediye olacaktır. Hem gayet zarif hem de anlamlı hediyeler içerisinde yerini alacaktır. Anneler bütün zamanını evlatlarına harcadıkları için el yapımı kol saati oldukça iyi fikir denilebilir.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Kol Saati Örnekleri

Öncelikle hazırlamanız gereken malzemeler eski kullanılmayan bir kol saati ve içerisine kesip yapıştıracağınız bir resim yeterli olacaktır. Eski bir saatiniz yoksa saatçilerde eski saatler var oradan karşılayabilirsiniz. Daha sonra saatinizin camını açıp içerisine resminizi saate sığacak kadar kesin ve yapıştırın. Anneler günü hediyesi el yapımı kol saatiniz hazır olacaktır.

7. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Makyaj Sepeti Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Makyaj Sepeti Örnekleri

Annelerimiz özel günler için veya çoğunlukla dışarı çıkmak için makyaj yaparlar. Bunu için onların en çok ilgi duyduğu alanlardan biri de makyaj olabilir. Makyaj yaparken etrafın çok karışacağını ve istedikleri makyaj malzemelerini bulmakta güçlük çekebilmekteler. Bunun için gayet güzel bir makyaj sepeti yapmak onların işine çok yarayacaktır.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Makyaj Sepeti Örnekleri

Öncelikle bulundurmanız gereken malzemeler dışını kaplamak için güzel desenli bir kumaş, yapıştırıcı, makas, ayakkabı kutusu ve bölmelere ayırmak için karton parçası yeterli olacaktır. Bütün malzemeleri hazırladıktan sonra ayakkabı kutunuzun içini ve dışını kumaş ile kaplayıp yapıştırın.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Makyaj Sepeti Örnekleri

Ardından bölmelere ayıracağınız kartonları ölçüp kesin ve üzerini aynı kumaş ile kaplayın. Daha sonra ayarladığınız bölmeleri kutunun içerisine yapıştırın. Anneler günü hediyesi el yapımı makyaj sepetiniz hazır olacaktır.

8. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Çiçek Sepeti Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Çiçek Sepeti Örnekleri

En güzel çiçek annelerimiz olduğunu hepimiz biliyoruz. Onlara da en güzel hediyenin sevdiği çiçeklerin hediye edilmesi çok mutlu edecektir. Peki gösterişli bir çiçek sepeti yapmak için neler gerekli bakalım. Bulundurmanız gereken malzemeler hediye kutusu ve kutuya yetecek kadar çiçek yeterli olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Çiçek Sepeti Örnekleri

Yapmanız gereken bütün çiçeklerin başı dışarıda kalacak şekilde çiçekleri kutunun içerisine yerleştirin. İsteğinize göre kurdele ile kutunun etrafını sarıp kurdele yapabilirsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı çiçek sepetiniz hazır olmuş durumda.

9. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Dergi Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Çiçek Sepeti Örnekleri

Annelerimize özel bir dergi oluşturmak oldukça kolay olacaktır. Öncelikle boş bir dergi defteri veya siyah sayfalı dergi bulmanız gerekecek. Hemen hemen her alışveriş merkezinde aradığınız bu defterler bulunmaktadır. Daha sonra anneniz ile yaşadığınız güzel anıların resimleri gerekecektir.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Çiçek Sepeti Örnekleri

Yapımı kolay olan dergiye başlamanız için öncelikle her sayfasına resimlerinizi yapıştırın. Daha sonra resimlerinizin altına duygularınızı yazabilirsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı derginin annenizi çok mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

10. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Saksı Örnekleri

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Saksı Örnekleri

Eğer anneniz canlı çiçek yetiştirmeyi seviyorsa yapacağınız saksı onu çok mutlu edecektir. Hem kalıcı hem de evleri süsleyen bir saksı yapmak annenizi mutlu etmeye yetecektir. Saksı yapımı için teneke bir kutu genelde salça tenekeleri kullanılmaktadır. Bir de yapıştıracağınız resminizin bilgisayar çıktısı yeterli olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Saksı Örnekleri

Yapımı oldukça kolaydır. Tenekenin üzerine resminizi yapıştırıcı yardımı ile yapıştırın. Ardından içerisine toprak koyun ve çiçek ekin. Anneler günü hediyesi el yapımı saksınız hazır olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Saksı Örnekleri

Annelerinize vereceğiniz en büyük hediye sizin kocaman kucakla sarılmanız ve kahkaha dolusu mutluluğunuzun olması yeterli olacaktır. Annelerimizi mutlu etmek için kendi emeklerimizle bir hediye hazırlamak onları daha çok mutlu edecektir. Pahalı ve göz boyayan hediyeler yerine el becerilerinizi konuşturabilirsiniz.

Anneler günü hediyesi el yapımı hediyeler için çok fazla emek göstermekteyiz. Annelerimizi hazır hediyeler veya maddiyat içeren hediyeler ile mutlu etmekten çok, el emeğimizle manevi hediyeler hazırlamak isteriz. Annelerimizin yüzündeki tebessümü görmek için birçok yol deneriz. Bizler için çabalayan, yorulan, üzülen, mutlu olan annelerimize alacağımız hediyeler hafif kalabilir. Bunun için annelerimizi kendi yaptığımız hediyeler ile daha çok mutlu edebiliriz.Annelerimiz için yapılabilecek birçok el yapımı hediye çeşitleri bulunmaktadır. Bunun için sizin el beceriniz yeterli olacaktır. Annelerimize güzel mesajlar bırakarak kalıcı hediyeler yapmak için işe koyulabilirsiniz. Annelerimizi sadece anneler gününde mutlu etmek yerine onlara her gün özel hediyeler yaparak özel hissetmelerini sağlayabiliriz. Annelerimizin gözünde bizler en büyük hediye gibi görünsek de onlara kendi emeklerimizle hediyeler yaparak daha da mutlu olmalarını sağlayabiliriz. Peki annelerimize maneviyat içeren hediyeler yapmak için bir an önce hediye seçmekle başlayabilirsiniz. Sizler için anneler günü hediyesi el yapımı detaylı anlatımlarıyla beraber sıraladık. 1. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Özel Kesme Tahtası Örnekleri Anneler günlerinin çoğunu mutfakta geçirmekten keyif alırlar. Bunun için annelere her zaman gözleri önünde bulunacak bir hediye onları daha çok mutlu edecektir. Annelerimize kendimizi hatırlatmak onlara varlığımızın ne kadar mutluluk verdiğini anlatacaktır. Bunun için daha doğal yapımı da oldukça kolay bir anneler günü hediyesi yapacağız. Öncelikle hazırda bulundurmanız gereken malzemeler ahşam kesme tahtası ve silinmeyen kalem yeterli olacaktır. Altığınız kesme tahtasının üzerine annenize olan duygularınızı veya yazmak istediğiniz her şeyi üzerine yazabilirsiniz. Böylelikle hediyeniz hazır olacaktır. Anneler günü hediyesi el yapımı oldukça kolay ve maneviyatı yüksek bir hediye seçimidir. 2. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Mutfak Havlusu Örnekleri Her annenin ilgi alanı muhakkak mutfak ve temizlik denilebilir. Anneler günün büyük bir kısmını mutfakta geçirdiği için onların daha çok işlerine yarayacak hediyeler tercih edilebilir. Bunlardan biri de mutfak havlusu olabilir. El becerilerinizi de konuşturarak annenize hem özel hem de el yapımı bir hediye armağan etmiş olursunuz. Hatta bazı alışveriş merkezlerin de etamini tarzında havlu ve iplik hazır şekilde satılmaktadır. Bu tarz aldığınız hediyeleri özelleştirebilirsiniz. Bunun için almanız gereken malzemeler bir havlu ve havlunun dokumasına göre iplik yeterli olacaktır. Daha sonra aldığınız havlunun üzerine yıkanınca silinecek bir kalem ile yazmak istediğiniz ‘’ Anneler günün kutlu olsun annecim’’ tarzında kısa ve anlamlı bir yazı yazın. Saha sonra iğne iplik ile üzerinden dikiş yapınız. Eğer el beceriniz yoksa terzi çalışanları da bu işlemi gerçekleştirmektedir. Daha sonra işleminiz bittikten sonra havlunuzu yıkayarak üzerine kalemle yazdığınız yazının temizlenmesini sağlayınız. Anneler günü hediyesi el yapımı havlunuz hazır olacaktır. 3. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Tablo Örnekleri Annenizle yaşadığınız her an aklınızda olabilir fakat bu anıları resim haline getirerek kalıcı bir hâl alması mümkündür. Sizler de yaşadığınız her anı aklınıza geldiğinde tekrar yaşarcasına mutlu oluyorsunuzdur. Bu anılar iyi kötü sizlerde iz bırakmış olmalı. Güzel günleri resimleyip bir tablo haline getirdiğinizde annenize yaşadığınız en güzel anının o olduğunu hissettirmiş olursunuz.Tablo yapımı için öncelikle elinizde tablonuzun büyüklüğüne yetecek kadar resim olmalıdır. Eğer yoksa fotoğraf stüdyolarından çıkartarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra elinizdeki fotoğrafları tablo üzerine yapıştırarak mükemmel bir anneler günü hediyesi el yapımı tablonuz oluşacaktır. Her an göz önünde bulunan güzel anılar annenize de mutluluk verecektir. 4. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri Annelerimizi mutlu etmek için her an onların yanında olduğumuzu hissettirmek isteriz. Bazen en kötü günlerin de bile bizlerin varlığıyla mutlu olabilen tek canlı annelerimizdir. Onlar için küçük ve naçizane bir hediye yapmak ve her an yanlarında olmak onlara eşsiz duygular katacaktır. Peki bunu nasıl sağlayabiliriz. Taşınabilir fotoğraf albümü ile annelerinizin cebinde, çantasında yani günlük hayatının her anında yanında olabileceksiniz.Taşınabilir fotoğraf albümü için gerekli malzemeler resimlerinize yetecek kadar fon karton ve resimler yeterli olacaktır. Öncelikle kartonunuzu içe ve dışa olacak şekilde katlayınız. Daha sonra katlı olan kartonun resimleri görünecek tarafındaki her kata resimlerinizi yapıştırın. Ardından albüm şekline getirebilmek için iki dış tarafa tekrar kalın karton yapıştırın. Bu sayede anneler günü hediyesi el yapımı taşınabilir fotoğraf albümü yapmış oldunuz. 5. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Taşınabilir Fotoğraf Albüm Örnekleri Annelerinizin bir çiçek olduğunu ona hatırlatmak mutlu etmek için geçerli bir sebep olabilir. Bunun için annenizin sevdiği çiçeği yapacağınız özel bir vazo ile süsleyebilirsiniz. Genellikle bunun gibi özel anneler günü hediyeleri oturma salonlarının baş köşelerinde yerini almaktadır. Bundan dolayı yapacağınız özel vazo annenizin her an gözü önünde olacaktır.Fotoğraf baskılı vazo için bazı fotoğraf stüdyoları özel baskı yapabilmektedir. Eğer kendi emeğiniz ile yapmak istiyorsanız o zaman fotoğraf stüdyosundan yapışkanlı resminizi çıkartabilirsiniz. Daha sonra dışarıdan alacağınız düz siyah veya beyaz vazonun üzerine yapıştırabilirsiniz. Hazır olan vazonuzun içerisine güzel bir çiçek koyarak anneler günü hediyesi el yapımı vazonuz hazır olacaktır. 6. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Kol Saati Örnekleri Zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyen annelerimize şahane bir hediye olacaktır. Hem gayet zarif hem de anlamlı hediyeler içerisinde yerini alacaktır. Anneler bütün zamanını evlatlarına harcadıkları için el yapımı kol saati oldukça iyi fikir denilebilir. Öncelikle hazırlamanız gereken malzemeler eski kullanılmayan bir kol saati ve içerisine kesip yapıştıracağınız bir resim yeterli olacaktır. Eski bir saatiniz yoksa saatçilerde eski saatler var oradan karşılayabilirsiniz. Daha sonra saatinizin camını açıp içerisine resminizi saate sığacak kadar kesin ve yapıştırın. Anneler günü hediyesi el yapımı kol saatiniz hazır olacaktır. 7. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Makyaj Sepeti Örnekleri Annelerimiz özel günler için veya çoğunlukla dışarı çıkmak için makyaj yaparlar. Bunu için onların en çok ilgi duyduğu alanlardan biri de makyaj olabilir. Makyaj yaparken etrafın çok karışacağını ve istedikleri makyaj malzemelerini bulmakta güçlük çekebilmekteler. Bunun için gayet güzel bir makyaj sepeti yapmak onların işine çok yarayacaktır. Öncelikle bulundurmanız gereken malzemeler dışını kaplamak için güzel desenli bir kumaş, yapıştırıcı, makas, ayakkabı kutusu ve bölmelere ayırmak için karton parçası yeterli olacaktır. Bütün malzemeleri hazırladıktan sonra ayakkabı kutunuzun içini ve dışını kumaş ile kaplayıp yapıştırın. Ardından bölmelere ayıracağınız kartonları ölçüp kesin ve üzerini aynı kumaş ile kaplayın. Daha sonra ayarladığınız bölmeleri kutunun içerisine yapıştırın. Anneler günü hediyesi el yapımı makyaj sepetiniz hazır olacaktır. 8. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Çiçek Sepeti Örnekleri En güzel çiçek annelerimiz olduğunu hepimiz biliyoruz. Onlara da en güzel hediyenin sevdiği çiçeklerin hediye edilmesi çok mutlu edecektir. Peki gösterişli bir çiçek sepeti yapmak için neler gerekli bakalım. Bulundurmanız gereken malzemeler hediye kutusu ve kutuya yetecek kadar çiçek yeterli olacaktır. Yapmanız gereken bütün çiçeklerin başı dışarıda kalacak şekilde çiçekleri kutunun içerisine yerleştirin. İsteğinize göre kurdele ile kutunun etrafını sarıp kurdele yapabilirsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı çiçek sepetiniz hazır olmuş durumda. 9. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Dergi Örnekleri Annelerimize özel bir dergi oluşturmak oldukça kolay olacaktır. Öncelikle boş bir dergi defteri veya siyah sayfalı dergi bulmanız gerekecek. Hemen hemen her alışveriş merkezinde aradığınız bu defterler bulunmaktadır. Daha sonra anneniz ile yaşadığınız güzel anıların resimleri gerekecektir. Yapımı kolay olan dergiye başlamanız için öncelikle her sayfasına resimlerinizi yapıştırın. Daha sonra resimlerinizin altına duygularınızı yazabilirsiniz. Anneler günü hediyesi el yapımı derginin annenizi çok mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz. 10. Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Saksı Örnekleri Eğer anneniz canlı çiçek yetiştirmeyi seviyorsa yapacağınız saksı onu çok mutlu edecektir. Hem kalıcı hem de evleri süsleyen bir saksı yapmak annenizi mutlu etmeye yetecektir. Saksı yapımı için teneke bir kutu genelde salça tenekeleri kullanılmaktadır. Bir de yapıştıracağınız resminizin bilgisayar çıktısı yeterli olacaktır. Yapımı oldukça kolaydır. Tenekenin üzerine resminizi yapıştırıcı yardımı ile yapıştırın. Ardından içerisine toprak koyun ve çiçek ekin. Anneler günü hediyesi el yapımı saksınız hazır olacaktır. Annelerinize vereceğiniz en büyük hediye sizin kocaman kucakla sarılmanız ve kahkaha dolusu mutluluğunuzun olması yeterli olacaktır. Annelerimizi mutlu etmek için kendi emeklerimizle bir hediye hazırlamak onları daha çok mutlu edecektir. Pahalı ve göz boyayan hediyeler yerine el becerilerinizi konuşturabilirsiniz. Anneler günü için hediye almakta karar veremeyen mutlaka Google arama motoruna sihirli kupa bardak, güzel anneler günü, kişiye özel hediye, hediyeleri sevgililer günü, doğum günü hediyesi, doğum günü hediyeleri, ilk anneler günü, kişiye özel ahşap, aynı gün teslim, hediye arkadaşa hediye, babalar günü hediyesi, kişiye özel telefon, babalar günü hediyeleri, hediye anneye hediye, kişiye özel, yılbaşı hediyeleri, hediye setler, isme özel, ilk anneler, sevgiliye özel, özel günler, müzik kutusu, anneye kolye ürünleri, hediye kargo, bebek hediyeleri gibi araştırmalar yapabilirsiniz.

Anneler günü için hediye almakta karar veremeyen mutlaka Google arama motoruna sihirli kupa bardak, güzel anneler günü, kişiye özel hediye, hediyeleri sevgililer günü, doğum günü hediyesi, doğum günü hediyeleri, ilk anneler günü, kişiye özel ahşap, aynı gün teslim, hediye arkadaşa hediye, babalar günü hediyesi, kişiye özel telefon, babalar günü hediyeleri, hediye anneye hediye, kişiye özel, yılbaşı hediyeleri, hediye setler, isme özel, ilk anneler, sevgiliye özel, özel günler, müzik kutusu, anneye kolye ürünleri, hediye kargo, bebek hediyeleri gibi araştırmalar yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *