«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Aradığınız Şıklığı Dorika Takılar ile Yakalayın ! 

Aradığınız Şıklığı Dorika Takılar ile Yakalayın ! 

peraleda-dorika-kupe-cesitleri-6

Yüzük, küpe ve bileklikler her ne kadar ufak detaylar gibi görünse de taşıdıkları anlam ve kombinlere kattıkları şıklık ile kadınların yüzyıllardır vazgeçemediği aksesuarlar olmayı başarmıştır.

Modanın her noktasında olduğu gibi altın ve pırlanta aksesuarlarda da hiçbir zaman ivme kaybetmeyen bir devinim vardır ve bu değişim içerisinde son yılların en çok tercih edilen aksesuarları dorika takılardır.

peraleda-dorika-kupe-cesitleri-2

Sade tasarımıyla ışıldayan bir yüzüğe sahip olmak isteyen alışveriş tutkunlarının ilk tercihi dorika yüzük modelleri olurken, rengarenk küpeler ile kombinlerine dinamik bir hava katmak isteyen moda tutkunlarının ise göz gezdirdiği koleksiyonların başında dorika küpe modelleri gelir.

Dorika takıların artan popülaritesinin arkasında yatan nokta; birçok farklı kombinde rahatlıkla kullanılabilecek ve uzun yıllar şıklığını kaybetmeyecek tasarımlara sahip olmasıdır. 

Günlük hayattaki spor tarzlarından iş dünyasının klasik kombinlerine kadar hayatın her alanında yer bulabilecek dorika takılar, sahip olduğu fiyat avantajları ile yalnızca her zevke değil, her bütçeye de hitap edebilen koleksiyonlardır.

peraleda-dorika-kupe-cesitleri-2

Dorika Takılarda Benzersiz Fırsatlar Peraleda’da ! 

Kuyumculuktaki 20 yıllık birikimini ve profesyonel yaklaşımını dijital dünyaya “Her zaman şık, kaliteli, avantajlı, iddialı, uygun ve cesur” mottosuyla taşıyan Peraleda, dorika yüzük, küpe ve bileklik modellerinde kullandığı değerli taşlar geniş tedarikçi ağı sayesinde Dubai, Belçika ve Hindistan’dan temin eder ve hünerli ellerde şekillenen tasarımlarını kombinlerine şıklık katmak ya da sevdiklerine özel ve unutulmayacak anlar yaşatmak isteyenlere kaçırılmayacak fiyat avantajları ile ulaştırır. 

peraleda-dorika-kupe-cesitleri-3

Peraleda’nın sunduğu avantajlar elbette fiyatlandırma ile sınırlı değildir. Geniş ürün yelpazesindeki istisnasız tüm takılar için 24 ay bakım ve sertifika garantisi veren Peraleda, ürünlerinin müşterilerine sorunsuz bir şekilde ulaşmasını garanti altına almak adına kargolamadan önce sigortalar ve teslimatın son anına kadar sorumluluğu üstlenerek benzersiz bir e-ticaret süreci sunar. 

Peraleda’nın şıklığı ile büyüleyen takılarını hemen incelemek için; https://www.peraleda.com

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *