Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Arka Sokaklar Aylin Diziden Çıktı mı? Özlem Çınar Kimdir?

Arka Sokaklar Aylin Diziden Çıktı mı? Özlem Çınar Kimdir?

Bilgece Bilgece - - 6 dk okuma süresi
10 0
burcualem-arka-sokaklar-aylin-diziden-ayrildi-mi

Kanal D ekranlarında tam 13 yıldan beri yayınlanan Arka Sokaklar Aylin karakterine ne olduğu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Aylin’i ekranlarda göremeyen izleyicilerin birçoğu Aylin diziden ayrıldı mı ya da Özlem Çınar neden diziden çıktı Arka Sokaklar Aylin diziden nasıl ayrıldı gibi araştırmalar yapmaktadır. Konu ile alakalı bazı iddialara göre oyuncu Özlem Çınar’ın yapımcı ile bazı anlaşmazlıklar yaşadığı bu sebep ile de diziden ayrılma kararına vardı.

burcualem-arka-sokaklar-aylin-diziden-ayrildi-mi

İzleyiciler Aylin karakterinin artık dizide yer almayacağını duyunca çok büyük tepki gösterdiler. Özlem Çınar’ın sosyal medya hesaplarına da konu ile alakalı birçok mesaj geldi. Özlem Çınar sosyal medya hesabından diziden ayrılma sebebinin yapımcı ile yaşamış olduğu anlaşmazlık olduğunu belirtmişti. Hatta Hürriyet gazetesi köşe yazarı Eyyübioğlu da konu ile alakalı kendisine çok fazla mesaj geldiğini belirtti. Bu nedenle de ilk kez bir köşe yazarı bir dizi karakterinin tekrar diziye dahil edilmesi konusunda yapımcılara çağrıda bulunmuştu.

Arka Sokaklar Aylin’in Ölümü

YouTube video

Arka Sokaklar Aylin’in ölüm sahnesi internet üzerinden neredeyse izleyicilerin hepsi tarafından araştırıldı. Dizinin başlamış olduğu ilk günden beri tam 13 yıldır görmeye alışık olduğumuz Aylin karakteri diziden ayrılınca doğal olarak izleyici bu duruma hayli üzüldü. 14. sezonda da yer alması için yapımcılara birçok çağrıda bulunuldu.

Arka Sokaklar Aylin Kim

Sosyal medyada yer alan tepkileri gören fakat diziyi izlemeyen bazı kimseler de Arka Sokaklar Aylin kim şeklinde araştırmalar yapmaya başladılar. Aylin dizide birçok kişi tarafından ekibin neşesi olarak nitelendirilmekteydi. Ekibin içerisinde toparlayıcı olma görevi çoğu zaman Aylin’e düşmekteydi. Şimdiye kadar katılmış olduğu sayısız operasyon bulunmaktaydı. Bu operasyonların hemen hemen hepsinde cesareti ile ön plana çıkmıştır. Neredeyse kendini hiçe sayıp ekipte yer alan arkadaşlarını korumak uğruna her şeyi göz almıştır. Cesaretli ve eğlenceli yönü ile öne çıkan bir karakterdi.

burcualem-arka-sokaklar-aylin-diziden-ayrildi-mi

Bu gibi özellikleri barındırması sebebi ile izleyici tarafından çok sevilerek izlenen oyuncular arasında yer almaktaydı. Bu kadar sevilmesinin ve takipçi toplamasının bir diğer önemli sebebi ise 10. sezondan itibaren Hakan Çınar ile aşk oyunu içerisinde olmasıydı. Bu yüzden diziden ayrılacağına dair çıkan haberler direkt olarak izleyicilerin çok büyük tepki göstermesine sebebiyet vermiş oldu. Bu nedenle yapımcı ile vakit kaybetmeden anlaşma sağlanması ve 14. sezonda da diziye dahil edilmesi beklendi.

Arka Sokaklar Aylin’in Diziden Ayrıldığı Bölüm

burcualem-arka-sokaklar-aylin-diziden-ayrildi-mi

Konu ile alakalı oldukça merak edilip internet üzerinden araştırılan mevzulardan biri de Arka Sokaklar Aylin’in diziden ayrıldığı bölüm hangisi sorusudur. Aylin karakteri dizinin 467. bölümünde vurularak öldürülüyor. Uzun yıllardır diziyi çok sıkı bir şekilde takip eden izleyici bu duruma çok fazla üzüldü. Diziden ayrılacağını duydukları andan itibaren yapımcılara diziye tekrar dahil edilmesi yönünde çok fazla çağrı yapmışlardı.

Özlem Çınar Kimdir?

burcualem-arka-sokaklar-aylin-diziden-ayrildi-mi

Diziden ayrılma bölümünden sonra Özlem Çınar hakkında yapılan araştırmalar daha artış göstermeye başladı. 13 yıl Arka Sokaklar isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Özlem Çınar isimli oyuncu 1974 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğup büyüyen güzel oyuncu ilk öğretimini İstanbul’un Avcılar semtinde tamamladı.

Üniversite’yi ise ön lisans olarak Trakya Üniversitesi’nde okudu. Burada Turizm ve Otelcilik okudu. Okulunu bitirdikten sonra ise oyunculuk eğitimi almaya karar verdi. Eğitimini ise Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda tamamladı. Sonrasında ise birçok dizide ve tiyatroda yer aldı. 2006 yılında ise Arka Sokaklar isimli dizide oynamaya başladı. Tam 13 sezon bu dizinin kadrosunda çok sevilen karakterlerden biri olan Aylin karakterini canlandırdı. Dizinin yapımcısı ile yaşamış olduğu anlaşmazlıklar sonucu diziden ayrılma kararı aldı. 13. sezonun sonunda ise vurularak öldü ve diziden ayrıldı. Arka Sokaklar hala Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam etmektedir.

Arka Sokaklar Aylin Oynadığı Diziler

burcualem-arka-sokaklar-aylin-diziden-ayrildi-mi

Birçok kişinin Arka Sokaklar Aylin olarak tanıdığı Özlem Çınar birçok dizinin kadrosunda yer aldı. Bu dizileri ise şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Arka Sokaklar
 • Ne Gezer Aşk Dağlarda (kısa film)
 • Hürrem Sultan
 • Hayalet : Cemal Şan
 • Yarım Elma
 • Gülbeyaz
 • Herkes Kendi Evinde
 • Aliye

Eğer yazımızı beğendiyseniz Yasak Elma Zehra Kimdir? Gerçek İsmi Nedir? konulu yazımıza göz atarak Yasak Elma dizi kadrosunda yer alan Zehra karakteri ile alakalı da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.