Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burçlar ve Astroloji
  4. »
  5. Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? 9 Maddede Tanıyın!

Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? 9 Maddede Tanıyın!

Bilgece Bilgece - - 11 dk okuma süresi
5 0
aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Kendiniz ya da partnerinizin aslan burcu kadını özellikleri konusunda bilgi sahibi olmak ister misiniz? Aslan burcuna dair birçok bilgi alabilirsiniz. Astroloji dünyası çok geniş bir alana hitap etmektedir. Burçların kişilerin kişisel, aşk ve cinsellik hayatında özellikleri hakkında tüyo verdiği bilinmektedir. İlgili kişiler de aslan burcu kadını – Ekşi Sözlük gibi farklı sitelerden araştırma yapmaktadır. Ayrıca günlük burç yorumları takip edilerek hayati kararlar verirken dikkatli de olabilirsiniz.

YouTube video

9 Maddede Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan kadını hakkında geniş bir bilgiye sahip olmak kişiye ne kazandırır? Bu alana inancı olan, yadırgamayan kişiler çevresini buna göre belirleyebilir. Hatta kimi kişiler ilişkiye başlamadan önce bireylerin burcuna göre dahi karar verebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra karşı cinsten ziyade kendinize dair bilgiler de öğrenmeniz mümkün olabilir. Şimdi aslan burcu kadınlarına dair özellikleri tek tek öğrenebilirsiniz.

1- Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri| Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir
Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Fiziksel özellikler aslan burcu kadını özellikleri için net ve ortak olmasa da çoğu aslan burcunun aynı tipe ait olduğunu görebilirsiniz. Dış görünüşleri genellikle çekik ve kahverengi gözlüdür. Bunun yanı sıra kendilerinin en belirgin özelliği oldukça gür bir saç yapısına sahip olmalarıdır. Aslanın yelesini andıracak şekilde saç yapısını barındırmaları onları ayıracaktır. Boyları konusunda da orta ve uzun boylu olduğu bilinmektedir.

2- Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşk hayatı her bireyin ilgi ve merak duyduğu bir noktadır. Aslan burcu kadını aşk hayatı da bu aşamada en çok araştırılan durumlardandır. Aşk konusunda bu burca sahip kadınların gösterdiği hareket ve davranışlar karşısındaki kişi için yol gösterici olabilmektedir. Öncelikle bu burçta olan kişilerin sadık olduğu bilinir. Aşık olduğu insana karşı ihaneti asla düşünmeden uzun süreli bir ilişkiye açık olurlar. Zaman zaman özgürlüğüne düşkün olduğu için aslan kadınları aşktan uzak da durabilir.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Aslan burcu kadını özellikleri arasında genelde soğuk tavırları eklenir. Sevgilisine de bu tarz bir davranış sergileyeceği düşünülür. Ancak bu büyük bir yanılgıdır. Çünkü aşık bir aslan burcu bireyi sevdiği kişiye karşı neredeyse farklı bir kişiliğe bürünür. İçinden çıkan sıcakkanlı yanını sevdikleri kişiye açacağından dışarıda oluşturduğu klasik ve soğuk görünümünü silecektir.

3- Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Asıl özel olan noktada burası olacaktır. Eğer etkilemek istediğiniz kadın bir aslan burcu ise sahip olmanız gereken bazı özellikler bulunacaktır. Aslan burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunun ilk cevabı aslan burçları her ortamda şen şakrak, gereksiz samimiyete sahip davranışları sevmez. Onları etkilemek için sadece kendinizi çok yakın hissettiğiniz, yakın arkadaşlarınız içinde samimi davranmalısınız.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Özel hayat aslan burcu kadını özellikleri arasında ayrı bir yere sahiptir. Bu yüzden gereksiz samimiyettense belirli alanlarda bu tarz davranışları kovalar. Bunun yanı sıra samimiyeti severler. Doğru yer ve zaman içerisinde karşısındaki erkeğin davranışta bulunmasını isterler. Aynı zamanda kendileri özgürlüklerine çok düşkündür. Asla kıskançlık, kısıtlama durumlarına gelemez. İlişki öncesi bu durumları göz önünde bulundurarak devam etmeniz gerekir.

4- Aslan Burcu Kadını Cinsellik Hayatı

Aslan burcu kadını cinsellik hayatı İkizler burcu kadını ile kıyaslandığında daha farklı olacaktır. Kendilerinin tutkulu kadınlar olduğundan bahsetmiştik. Bu yüzden aslan burcu kadınları gerçekten aşık olduğu kişilerle cinsellik yaşayacaktır. Asla güvenmediğini, his duymadığı bireylerle bir ilişkiye girmeyecektir. Tutkulu bir özelliğe sahip olmasından dolayı yatakta tanıdığınızdan farklı biriyle karşılaşabilirsiniz.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Aslan burcu kadını özellikleri büyük sürprizlerle doludur. Çünkü kendilerini sevdiği insanlara gerçek özellikleriyle açacaktır. Bundan yatakta ilişki esnasında tutkulu yanlarından doğan aşk dolu bakışları ile yaklaşırlar. Kimi zaman teslim olurken çoğu zaman ise baskın karakter olmayı severler. Yatakta ateşli bir kadın olarak partnerleriyle mutlu ve etkileyici anlar yaşarlar.

5- Aslan Burcu Kadınının Psikolojik Özellikleri

Aslan burcu kadınının psikolojik özellikleri hakkında genel geçer durumlardan bahsetmek mümkün olabilmektedir. Kendileri ormanların kralı olduğundan dolayı çevresindeki kişilere karşı hakimiyet kurmak isteyen bir yapıya sahiptir. Sürekli kontrol altında tutma hislerinden dolayı psikolojik olarak hayatlarının çoğu zamanında stres yaşayabilirler.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Plansız olarak davranmak Aslan burcu kadını özellikleri arasında asla bulunmaz. Bundan dolayı ellerinde olmayan sebeplerinden ötürü kontrolsüz hareket etmek onları tamamen çileden çıkaracaktır. Psikolojik sağlıkları genel olarak sakin olarak görülür. Çünkü tüm hayatını sahip oldukları bu sakinlik sayesinde kontrol altında tutacaktır. Sık karşılaşılan psikolojik rahatsızlıkları anksiyete bozuklukları ve panik atak olarak görülür.

6- Aslan Burcu Kadını İş Hayatı

Aslan burcu kadını özellikleri arasında en aranan ve en çok takdir edilen durum iş hayatında ortaya çıkar. Onlara iş var diyin ve geri çekilin! İşkolik burçlar arasında neredeyse ilk sıraya oynarlar. Ancak bahsi geçen iş hayatında patronluğa, yöneticiliğe oynarlar. Birisinin emri altında iş sergilemek onlara göre değildir. Genellikle kendilerini iş hayatında patron olarak görmeniz mümkündür.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Arkadaşlıklarına çok düşkündürler. Bundan dolayı iş hayatında da arkadaşlarına yardımcı olmak konusunda asla çekinmezler. Onlar gerekli işleri çok kısa zamanda bitirir. Aynı zamanda sürekli olarak iş almaktan çekinmez, yorulmazlar. Plan, proje gibi noktalarda mutlaka kendilerine danışılır. Çünkü tüm karmaşık olaylarda dahi kolay bir çıkış yolunu rahatlıkla bulabilecektir.

7- Aslan Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır?

Aslan burcu kadını özellikleri iyi anlaşacağı burçları belirleyecektir. Kendi özelliklerinin yanı sıra karşısında bulunan bireylerin davranışları da belirleyici olacaktır. En temel bilinmesi gereken durum şudur: Aslan burcu kadını ve erkeği karşısında asla güçsüz bir karakter istemez. Kendisi gibi tüm zorlukları aşabilecek en azından deneyecek özellikte kişileri isteyecektir. Bundan dolayı en çok anlaştığı burçlar:

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Her ne kadar kendileri tutkulu, sevecen olsalar da sürekli duygusallık peşinde olan Balık ve Yengeç burçları ile anlaşamazlar. Onların hayatında duygusallık ön plandayken Aslan burçları bu dengeyi çok iyi tutmaktadır. Tamamen bir mantık insanı olmasalarda bu derece duygusallık pek de katlanabilecekleri bir durumu oluşturmayacaktır. Yay ve İkizler burcunun maceracı ve eğlenceli yanları ile Aslan burcunun özgürlükçü yapısı çok iyi bütünleşecektir.

8- Aslan Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Aslan her ne kadar ormanların kralı ve tek takılan birisi olsa da Aslan burcu kadını özellikleri arasında asla yalnızlık bulunmaz. Kendileri yalnızlığı da sever. Burada dengeyi diğer noktalarda olduğu gibi çok iyi kurarlar. Bilindiği üzere kendileri arkadaşlık ilişkilerini geliştirirler. Çevresinde dost dediği az ama gerçekten değerli insanları görmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra dönem dönem farklı özellikleri de görülür.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Aslan burcu erkek ve kadınları girdiği ortamda dikkati gerek fiziksel özellikleri gerekse mantıksal çerçeveleri ile üzerine çekecektir. Eğlenceli anları yaratacak ortamlarda bulunabilirler. Arkadaşlarına yardımsever tavırlarını bu yönde ortaya koyacaktır. Ancak özgürlükçü yapılarından dolayı sürekli bir ortam, arkadaş ya da sevgili ile takılmazlar. Kafasına estikleri anda herhangi bir yere yalnızlık yaşamaya inzivaya çekilebilirler.

9- Genel Aslan Burcu Kadını Özellikleri Astroloji Yorumları

Aslan burcu kadını özellikleri genel olarak incelendiğinde birkaç kelime ile özetlemek mümkündür. Bunlar: Tutkulu, yönetici, planlı ve soğukkanlılık olacaktır. Kendileri hayatının çoğu dönemini bu özelliklerinden dolayı olarak planlayarak ilerleyecektir. Aynı zamanda bireyler bir yere bağlı kalmaktan hoşlanmazlar. Sürekli olarak farklı noktalara, işlere ya da şehirlere yönelebilirler. Gerek özgürlükleri gerekse bağlı kalmamaktan dolayı sık sık şehir değiştirdiklerini görebilirsiniz.

aslan-burcu-kadini-ozellikleri-nelerdir

Aslan burcu kadınları kadar Aslan burcu erkekleri özellikleri de önemlidir. Genel olarak benzerlik gözükse de erkekler arasında ufak tefek değişiklikler meydana gelmektedir. Bu konu hakkında bilgiye sahip misiniz? 6 Maddede Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir yazımıza bakarak kısa sürede bilgi edinebilirsiniz! Birkaç dakika içerisinde geniş bilgi edinmek için yazımıza mutlaka bakmalısınız.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.