Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Atiye 2.Sezonu İle Perşembe Netflix’te

Atiye 2.Sezonu İle Perşembe Netflix’te

Bilgece Bilgece - - 4 dk okuma süresi
1 4
burcualem-atiye-2-sezonu-ile-persembe-netflixte

Netflix’te bulunan en popüler Türk dizilerinde olan Atiye 2.sezonu ile hayranlarıyla tekrar buluşuyor. Türk dizileri dünya genelinde oldukça beğeniliyor. Bunun en büyük kanıtı da global bir dizi platformu olan Netflix’tebirden fazla Türk dizisinin bulunması.

YouTube video

Bu dizileri Türklerin yanında birçok ülkeden kişi izliyor. Atiye, en beğenilen Türk dizileri arasında bulunmakta. Bu sebeple de dizi serisinin devamı geliyor. Yeni sezonu yakında yayınlanacak olan Atiye, ilk sezonki kadar güzel bölümlerle izleyicilerini buluşturacak.

Atiye 2.Sezon Ne Zaman?

burcualem-atiye-2-sezonu-ile-persembe-netflixte

Netflix’te yayınlanmakta olan ve başrolünü Beren Saatin yaptığı Atiye dizisi, birinci sezonu 2019 yılının 27 Aralık tarihi ile birlikte gösterime girmişti. Geçtiğimiz günlerde Atiye’nin 2.sezonu ile alakalı Netflix’in resmi YouTube hesabı üzerinden bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımda 2.sezonun 10 Eylül Perşembe günü Netflix üzerinden yayınlanacağı açıklandı.Dizinin takipçileri bu tarihi iple çekmekte. Ayrıca 2.sezonda birçok yenilik izleyicileri beklemekte.2.sezonda ilk sezon gibi 8 bölümden oluşuyor. Yönetmenler Atiye’nin 3.sezon çekimlerinin de başladığını belirtti.

Atiye’nin 2.Sezonu İzleyicilere Neler Sunacak?

burcualem-atiye-2-sezonu-ile-persembe-netflixte

Atiye, sürpriz bir 2.sezonla vizyona giriyor. İlk sezonu bomba gibi biten dizinin 2.sezonunda Atiye, kendiyle barışmaya öğreniyor ve tüm gerçekleri kabul ediyor. Sonra ise ölen kız kardeşi Cansu’un hayata dönmesini istiyor. Bunun sonucu olarak Göbeklitepe’de bulunan boyut kapısına girip kardeşinin yaşadığı bir gerçekliğe gidiyor.

burcualem-atiye-2-sezonu-ile-persembe-netflixte

Ancak bu gerçeklik Atiye tarafından çok zor kabul edilebilecek bir gerçekliktir. Çünkü gittiği gerçeklikte ne kendi ne de geldiği boyut kapısını vardır. 2.sezonun maceraları buradan başlıyor ve gittikçe daha da sürükleyici oluyor. Son olarak artık Atiye, toplum için davranışlar sergilemeye başlıyor.

Atiye Dizisinin Konusu Nedir?

burcualem-atiye-2-sezonu-ile-persembe-netflixte

Atiye, ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşayan bir ressamdır. Hayatı çok normal geçen Atiye, yaşadığı bir olaydan sonra bütün bildikleri değişir. Arkeolog olan Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi fark eder. Atiye ise bu olayın peşine düşer. Geçmişini aramak için yola çıkan Atiye; geçmiş, gelecek ve ruhani kavramları ile oldukça uğraşır. Atiye 2.sezonu ile beraber macerasına devam etmektedir. Dizi hem Türkiye’nin tarihi yerlerini tanıtmakta hem de Türk dizilerini global dünyaya açmaktadır.

Atiye Dizisinin Oyuncuları

 

Atiye’nin oyuncu kadrosu oldukça tanıdık. Başroldeki Atiye’nin Beren Saat canlandırıyor. Atiye’nin kardeşi rolünde ise Cansu’yu canlandıran MelisaŞenolsun bulunuyor. Önde gelen diğer isimler ise şu şekilde, Mehmet Günsür, Tim Seyfi, Hazal Türesan, Başak Köklükaya, Meral Çetinkaya, Civan Canova, Cezmi Baskın, Sibel Melek. Atiye 2.sezonu da büyük çoğunlukla bu kadro ile devam edecek.

İlgili Yazılar

4 Yorum

  1. Onur - -

    Son dönemin en popüler dizilerinden biri olan Atiye konusu itibariyle oldukça ilgimi çekiyor. Mutlaka izlenmesi gereken yapımlardan tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.