«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Atv Beni Bırakma Oyuncuları Kimlerdir?

Atv Beni Bırakma Oyuncuları Kimlerdir?

beni-birakma-oyunculari8

Beni Bırakma oyuncuları ve konusu ile beraber birçok kişinin ilgisini ilk günden beri çekmeye devam ediyor. 2018 yılından beri hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan dizi yeni sezon ile beraber kadrosuna yeni oyuncular da eklemiştir. Beni Bırakma karakterleri arasından bazı kimseler de yeni sezonda artık kadroda yer almamaktadır.

YouTube video

Hafta içi her gün saat 14.00’da ekranlarda olan dizinin yapımcılığını Focus Film üstlenmiştir. Biz de sizler için bu yazımızda Beni Bırakma 2020 oyuncuları , Beni Bırakma erkek oyuncuları , Beni Bırakma 4. sezon oyuncuları , Beni Bırakma 5. sezon oyuncuları gibi en çok merak edilen konuları ele aldık.

Beni Bırakma Oyuncuları

beni-birakma-oyunculari

Diziyi ilgiyle takip edenler bir yandan da internet üzerinden dizi oyuncuları hakkında ayrıntılı araştırmalar yapmaktadır. Dizinin yeni sezonu ile beraber kadrosunda yeni birçok kişi de yer almaktadır. Yeni kişilerin dahil olması da izleyiciyi araştırmak için teşvik etmektedir.

1 – Beni Bırakma Oyuncuları | Emrah Akduman

beni-birakma-oyunculari

Emrah Akduman dizinin başrollerinden bir tanesidir. Dizide Tarık karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu 1982 yılında doğmuştur. 1.77 boyunda ve 80 kilodur. Tarık dizide geçmişte yapmış olduğu hatalardan ders almış oldukça olgun davranışlar sergileyen bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskiden olduğu gibi bencilce ya da fevri davranışlar ortaya koymamaktadır.

2 – Beni Bırakma Meltem | Esengül Aypek

beni-birakma-oyunculari

Esengül Aypek 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2018 yılından beri Beni Bırakma Oyuncuları arasında yer almaktadır.  Dizide Meltem karakterini canlandırmaktadır. Meltem’in tek gayesi Tarık ile bir hayat sürmektir. Onu çok fazla sevmektedir ve onunla beraber olmak isterler. Ona ulaşmak için çevresinde bulunan tüm insanlara zarar vermeyi bile göze almaktadır. Tarık’a sahip olmak için herkesi hiçe saymaya hazırdır.

3 – Beni Bırakma Leyla | Emine Koyuncular

beni-birakma-oyunculari

Beni Bırakma Leyla karakteri de birçok izleyici tarafından merak edilen bir karakterdir. Leyla’yı Emine Koyuncular isimli oyuncu canlandırmaktadır. Koyuncular 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Dizide Ayşegül karakterinin 17 yaşındaki kızını canlandırmaktadır. Leyla’nın babası ise Tarık karakteridir. Leyla’nın annesi çok zor bir rahatsızlığa yakalanınca kızıda Tarık’ın yanına gitmek durumunda kalır. Tarık da kızı olduğunu ancak bu sayede öğrenir. Beni Bırakma Ayşegül karakteri de birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Ayşegül karakteri Tarık’ın gençlik aşkıdır ve ondan bir çocuğu olduğunu bile çok sonraları öğrenmiştir.

4 – Beni Bırakma Yusuf | Gökberk Yıldırım

beni-birakma-oyunculari

Gökberk Yıldırım 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Beni Bırakma oyuncuları arasında Yusuf isimli karakteri canlandırmaktadır. Yusuf çok dürüst ve olgun bir karakterdir. Yaşamda birçok şeyle mücadele etmek ve savaşmak zorunda kalmıştır. Ablası Firuze için her şeye göğüs germeye hazırdır.

5 – Beni Bırakma Firuze | Hazal Eylül Çelik

beni-birakma-oyunculari

Hazal Eylül Çelik 1992 yılında doğmuştur. Beni Bırakma karakterleri arasında Firuze karakterini canlandırmaktadır. Dizide bir kolejde rehber öğretmenidir. Tarık ile tanıştıktan sonra hayatı adeta değişir ve ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Bu durum da Meltem’in hiç hoşuna gitmez.

Beni Bırakma Oyuncuları Kimdir ? Beni Bırakma Konusu Nedir?

beni-birakma-oyunculari

Diziyi yeni izlemeye başlayacak olanlar öncelikle internet üzerinden dizi ile alakalı araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalardan biri de dizinin konusudur. Atv ekranlarında yer alan dizinin konusu Meltem ve Tarık arasındaki aşktır. Sayar ailesi önceden çok fazla kayıp yaşamış acılı bir ailedir. Kayıplarının etkisini yeni yeni atlamaya başlamışlar ve artık sakin bir hayatları vardır. Meltem Tarık’a deli gibi aşıktır. Onun için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Tarık ise artık daha fazla bu aşka kayıtsız kalamayacağını düşünür ve böylece Meltem ile evlenmeye karar verir.

beni-birakma-oyunculari

Öte yandan Tarık’ın annesinin gizlediği birçok sır vardır. Bunlar zamanla bir bir ortaya çıkmaktadır. Bu durum karşısında da ne yapacağını şaşıran Tarık annesini affetmekte çok güçlük çekmektedir. Günler bir şekilde geçerken geçmişten gelen biri ailede tüm dengeleri alt üst etmeye yetecektir. Bu olaylardan sonra da aşkını doya doya yaşamak isteyen çiftimizi zor günler beklemektedir. Bu acı tatlı olayların tümünü ekrana taşıyan diziyi birçok kişi severek izlemektedir. Sizler de hafta içi saat 14.00’de başlayan diziyi takip edebilirsiniz.

Eğer Beni Bırakma oyuncuları konulu yazımızı beğendiyseniz Çiçeği Burnunda Sevilen Dizi Sadakatsiz Oyuncuları ve Konusu konulu yazımıza da göz atarak Sadakatsiz dizisi ve oyuncuları hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *