«
  1. Anasayfa
  2. Beslenme ve Diyet
  3. Ayran Aşı Detoksu İle Zayıflama Yolları

Ayran Aşı Detoksu İle Zayıflama Yolları

Ayran Aşı Detoksu İle Zayıflama Yolları

Kadınların tarihsel yolculuğuna baktığımızda Güzellik hiçbir zaman zayıf olma kavramı ile eş olmamıştı. Günümüze kadar gelen süreçte teknoloji kullanımının artması ile birlikte hızlı kilo vermek ve zayıflama güzellik ile doğru orantılı bir anlam kazanmaya başladı. Zayıflama için açıklanan şok diyetler ya da sağlıklı beslenme önerileri sıra sıra denenirken son günlerin en çok ismi geçen bir diyet ve detoks önerisinden bahsetmek istiyoruz. Ayran aşı detoksu olarak ismini sıkça duyduğumuz bu detoks nasıl uygulanır? Ayran detoksu 2 günde 2 kilo verdirir mi?

Ayran Aşı Detoksu Nedir?

Ayran Aşı Detoksu Nedir?

Ayran aşı detoksu 2 gün uygulanan ve uygulandıktan sonra 2 hafta ara verilmesi gereken bir detoks yöntemidir. Ayran detoksu olarak da tabir edilen Ayran aşı detoksu  ile 2 gün içerisinde 2-3 kilo vermek mümkün olabilmektedir. Elbette ki şok diyetler çok fazla tavsiye edilmiyor olsa da vücudunuzun çok fazla ödem tuttuğunu ve detoks yapmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız ayran detoksu  denenebilir.

İlginizi Çekebilir: 21 Gün Şekersiz Diyeti Nedir? Nasıl Uygulanır?

Ayran Aşı Detoksu Nasıl Yapılır?

YouTube video

Ayran aşı detoksu sadece 2 gün sürmektedir ve yeniden yapılabilmesi için üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekmektedir. Günlük beslenme programında sadece kahvaltı vardır ve 2 saatte bir ayran aşı çorbası tüketilmesi gerekmektedir. Tek yönlü bir beslenme içerdiği için sürekli uygulanacak bir yöntem değildir. Ayran aşı detoksu ile zayıflama yolları arasında yer almasından ziyade amacı isminden de anlaşılacağı gibi vücutta detoks sağlamasıdır.

Ayran Aşı Detoksu Nedir?

Ayran aşı detoksu 2 günde 2 kilo vermeyi hedeflemektedir. Güne kahvaltı ile başlanmaktadır. Kahvaltı; Domates, salatalık, haşlanmış yumurta, beyaz peynir, 1 dilim ekmek ve yeşil çay içerir. Kahvaltı sonrası ise her 2 saatte, 1 kase ayran aşı çorbası içilmesi gereklidir.

Ayran Aşı Detoksu Nedir?

Günlük beslenme düzenine örnek vermek gerekir ise; Sabah 10 da kahvaltı yapıyorsanız akşam saat 10’a kadar 2 saat ara ile toplam 6 defa ayran aşı çorbası içmeniz gerekmektedir. Bu kurala kesin olarak uymanız önemlidir. Zira ayran aşı çorbası tarifi içerisinde yer alan besinler bir yandan vücudunuzun günlük mineral ve vitamin ihtiyacını karşılarken bir yanda da vücutta detoks etkisi oluşturacaktır.

Mucize Ayran Detoksu ile Zayıflama

Mucize Ayran Detoksu İle Zayıflama

Mucize diyetler elbette ki sağlık için pek çok sorunları da beraberinde getirmektedir. Vücut için gerekli olan vitamin ve minerallerin eksiksiz olarak karşılanması vücudumuzun sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirmesi için önemlidir. Vücudumuzu domino taşlarından oluşmuş bir sistem olarak düşünebilirsiniz. Bir taş yıkılırsa tüm sistem bozulur ve yıkım başlar.

Mucize Ayran Detoksu İle Zayıflama

Bu nedenle Mucize ayran detoksu İle zayıflama ifadesinden ziyade Mucize ayran detoksu ile arınma ifadesi çok daha yerli yerinde olacaktır. Mucize ayran detoksu en fazla 2 gün uygulanabilir. Bu 2 gün içerisinde ayran aşı detoksu ile 2 kilo vermek sizi çeşitli hayallere sürüklemesin. Üst üste uygulamanız halinde hem bu kilo vermeler devam etmeyecek hem de vücudunuzda yıkıma sebebiyet verebilirsiniz.

Ayran Aşı Diyeti Yapanların Yorumu

Ayran Aşı Diyeti Yapanların Yorumu

Ayran aşı diyeti yapanların yorumu en çok merak edilenlerin başında gelmektedir. Yepyeni bir diyet ile karşılaştığımızda ilk yapacağımız araştırma deneyen kişilerin yorumları ve deneyimlerini öğrenmektir. Peki, Ayran aşı diyeti yapanların yorumu nedir?

Ayran Aşı Diyeti Yapanların Yorumu

Ayran aşı detoksu ile ilgili yorumlara baktığımızda pek çoğu 2 kilo verdiği için mutlu iken bir kısım kişiler ise kilo verememekten şikayetçi. Elbette ki her kişinin metabolizmasının çalışma şekli ve metabolizma hızı farklıdır. Bu nedenle diyetlerde ki başarıda kişiden kişiye farklılık gösterir. Hızlı kilo vermek amacı ile yapılan şok diyetler de vücudun buna tepki verme süresi de değişiklik göstermektedir.

Ayran Aşı Diyeti Yapanların Yorumu

Ayran aşı detoksu ile 2 kilo vermek istiyorsanız listeye bağlı kalmanız önemlidir. Ayran aşı diyeti yapanların yorumu arasında listeye bağlı kaldığını ancak kilo veremediği söyleyen kişiler de bulunmaktadır. Şunu unutmamak gerekir ki; normal beslenme düzeni sağlıklı beslenme kriterlerine uymayıp aşırı ve sağlıksız beslenen kişilerin ayran aşı detoksu ile başarılı olmaları çok daha zordur.

Ayran Aşı Çorbası Tarifi

Ayran Aşı Çorbası Tarifi

Ayran detoksu için ihtiyacınız olan soğuk ayran aşı çorbasını günlük olarak hazırlamanız ve buzdolabında saklamanız gerekmektedir. Ayran aşı Çorbası için Malzemeler; 8’er yemek kaşığı nohut, bulgur ve Yeşil mercimek, 1 Kilo yağsız yoğurt. Ayran aşı Çorbası Hazırlanışı; Akşamdan ıslattığınız nohuta, bulgur ve yeşil mercimeği ilave ederek bakliyatlar pişesiye kadar haşlamanız gerekmektedir. Haşlanan bakliyatlar soğuyunca Ayran yaptığınız yoğurt ile karıştırabilirsiniz.

Ayran Aşı Çorbası Tarifi

Ayran aşı çorbası tarifi içerisinde yer alanların dışında hiçbir şekilde ilave ya da eksiltme yapmamalısınız.  2 Günlük ayran aşı detoksu sürecinde tuz, çay, kahve ve meyve kullanımı kesinlikle yasaktır. Bol su içmenizi ve mümkünse 1 saat kadar yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz.

Unutmadan aşağıda bulunan kelimelerle internet üzerinden yapacağınız aramalarda oldukça faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz; Diyetisyen Ayşe Tuğba, Ayşe Tuğba Şengel, kilo verdiren detoks çorbası, cepte diyetisyen mobil, Ayşe Tuğba, Diyetisyen Ayşe, size özel diyet menüleri, şok diyeti nasıl yapılır, kilo verdiren ayran diyeti, ayran detoksunu kilo verin, gün boyunca sık yiyerek kilo verin, düzenli sporla kilo verilir, size özel diyet menüleri, Diyetisyen Ayşe Tuğa tarifleri, ender saraç diyet listesi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: En Etkili Bölgesel Zayıflama Teknikleri