«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Babil Dizisi Kadrosundan Çıkarıldı. Gizlice…

Babil Dizisi Kadrosundan Çıkarıldı. Gizlice…

burcualem-babil-dizisi-kadrosundan-cikarildi-gizlice4

Ünlü oyuncu Ozan Güven geçtiğimiz günlerde evindeyken küçük bir kaza geçirmişti. Düşerek başını yaralamıştı. Yaralanmadan sonra tetkiklerin sonucunda başında bulunan damarların birinde genişleme olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine de ünlü isim küçük bir operasyon geçirmek durumunda kaldı.

burcualem-babil-dizisi-kadrosundan-cikarildi-gizlice

Eskiden birlikte olduğu Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiası üzerine zor günler geçirmişti. Sonrasında da evinde küçük bir kaza geçirerek başının yaralanmasına sebep oldu. Özel bir hastanede tedavisi gerçekleşen Güven’in başına 6 dikiş atılmıştı.

burcualem-babil-dizisi-kadrosundan-cikarildi-gizlice

Daha sonra yapılan tetkiklerin sonucunda başında yer alan damarlardan birinin önceden beri genişleme bulunduğu ortaya çıktı. Bu nedenle küçük bir operasyon geçirmek durumunda kaldı.

Gizlice Ameliyat Oldu

burcualem-babil-dizisi-kadrosundan-cikarildi-gizlice

Bu tetkiklerin sonucunda ünlü oyuncunun vakit kaybetmeden hastanede tedavi altına alındı. Ozan Güven’in kafasında yer alan genişleyen damarı geçen hafta yapılan küçük bir operasyon ile beraber tedavi edildi. Şu anda herhangi bir sağlık probleminin olmadığı öğrenilen Güven tedavisinden sonra kafa dinlemek amacı ile birkaç günlüğüne Ege’ye gittiği öğrenildi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *