«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. Baget Kolye Nedir? Baget Kolye Modelleri Nelerdir?

Baget Kolye Nedir? Baget Kolye Modelleri Nelerdir?

Baget Kolye Nedir Baget Kolye Modelleri Nelerdir

Baget Kolye genel olarak şekli itibari ile bu ismi almıştır. Bu kolyenin taşlarının kesim şekli genel olarak kare ve dikdörtgen olarak bilinir. Kare veya dikdörtgen olarak kesilmiş olan değerli yaşın etrafına da değerli taşlar dizilir. Bu nedenle baget kolye zarafetin göstergesi olarak adlandırılır. Bu kolye türü genel olarak en seçkin modeller olarak bilinir. En çok tercih edilen bu modeller genel olarak hediye alınıyor. Pırlanta olan bu kolyenin simetrik kesimli olan modelleri de mevcuttur.

Baget Kolye Modelleri Nelerdir?

luxodiamond-baget-kolye

Kolye modeli genel olarak kesiminden kaynaklı olarak adlandırılır. Kolyeler arasında klasik yuvarlak kesilmiş pırlanta kolye bulunur. Yuvarlak kesilmiş kolye genel olarak günlük kullanımda tercih edilir. Günlük ve özel günlerde kullanılan bu kolye kişileri zarafet içerisinde gösterir. Baget şeklinde kesilmiş olan kolye genel olarak özel günlerde kullanımı tercih edilir.

luxodiamond-baget-kolye

Bu kolyelerde modern çizgiler oldukça belirgindir. Kişinin romantik bir akşam yemeğinde baget kesim kolye kişiyi oldukça zarif gösterecektir. Baget kolye modelleri incelenmek için https://www.luxodiamond.com/baget-kolye adresi kullanılabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *