«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Barış Arduç Gupse Özay Çifti Bebek mi Bekliyor?

Barış Arduç Gupse Özay Çifti Bebek mi Bekliyor?

burcualem-baris-arduc-gupse-ozay-cifti-bebek-mi-bekliyor3

Yaklaşık 1,5 ay önce meslektaşı Gupse Özay ile evlenen Barış Arduç geçtiğimiz günlerde Etiler trafiğinde görüntülendi.

burcualem-baris-arduc-gupse-ozay-cifti-bebek-mi-bekliyor

Çok mutlu görünen ünlü oyuncu Arduç, tatilin bitip eve döndüklerini dile getirdi. Sonrasında da “Evliliğimiz çok iyi gidiyor. Zaten 6-7 yıllık bir birlikteliğimiz olduğu için evli gibiydik. Yüzük takmak ikimizin de çok istediği bir şeydi. Yüzük takmak hoşuma gitti. Hayatı paylaşmaya yeni başlamış olsak birtakım sürprizlerle karşılaşıyor olabilirdik fakat biz yedi yıldır hayatı paylaşıyoruz o nedenle bu bizim için yeni bir şey değil. Birbirimize karşı huyumuzu biliyoruz.” şeklinde konuştu.

Gupse Özay Hamile mi

burcualem-baris-arduc-gupse-ozay-cifti-bebek-mi-bekliyor

Son günlerde Gubse Özay hamile mi dedikoduları için de “Bu şekilde haberlerin çıkacağını az çok tahmin etmiştik.” dedi. Sonra da “ikimiz de çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz. Böyle bir şey olursa bu haberi keyifle paylaşırız. Ama şimdilik böyle bir durum yok.” şeklinde yanıtladı.

YouTube video

Çok sade bir törenle evlenen çift, “her şey normale döndüğü zaman düğün yapar mıyız şimdilik bilemiyorum. Normalde böyle bir niyetimiz vardı ancak aile büyüklerimizin gelme imkanı olmadığı için yapmadık. İlerleyen dönemler de enerjimiz olursa eğer yaparız”. şeklinde cevapladı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *