«
  1. Anasayfa
  2. Burçlar ve Astroloji
  3. Başak Burcu Kadını Özellikleri 5 Adımda Nelerdir?

Başak Burcu Kadını Özellikleri 5 Adımda Nelerdir?

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Burçlar dünyasında Başak burcu kadını özellikleri çok konuşulmaktadır. Sahip oldukları özellikler onları merak edilmeye iter. Peki Başak burçları hangi özelliklere sahiptir? Onları diğer burçlardan ayrı kılan özellikleri merak ediyor musunuz? Yazı içerisinde bir Başak burcu kadınının sahip olduğu tüm konulara erişebilirsiniz. Özellikle Başak burcu kadını özellikleri aşk konusu çok ilginizi çekebilir, yönlendirici olabilir.

Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Başak burçlarının hangi aylara denk geldiğini öncelikle bilmek gerekir. 23 Ağustos’tan başlayan bu burç 23 Eylül’e kadar devam etmektedir. Aynı zamanda sadece burç değil, yükselen burcu olarak da sahip olmak mümkündür. Astrolojinin geniş bir alana hitap ettiği düşünüldüğünde Başak burcu kadını Ekşi Sözlük gibi aramaları normal kabul etmek gerekir. Kimi bireyler direkt burç özelliği olarak kimi bireyler ise yükselen burcu olarak bu özelliklere sahip olabilmektedir.

1- Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Bir Başak burcu kadını fiziksel özellikleri ile öncelikle merak konusu olmaktadır. Başak burcu kadını özellikleri burcundan emin olunmayan, direkt olarak sorulmayan kişiler hakkında fikir sahibi olmak için araştırılmaktadır. Ancak bilinen bir durum vardır. Her burcun kendine özgü net sınırlarla çizilmiş bir fiziksel özelliği yoktur. Bundan dolayı net bir fiziksel özellikten bahsetmek neredeyse imkânsızdır.

basak-burcu-kadini-ozellikleri
Başak Burcu Kadını Özellikleri

Araştırmalar ve toplum yapısı incelendiğinde Başak burcu özellikleri kadın fiziği konusunda değişiklik içerdiği ortaya çıkmaktadır. Başak burçları, sarışın yeşil gözlü olabilir. Bunun yanı sıra kişiler esmer olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Eğer bir kişinin burcundan emin değilseniz ve fiziksel özelliklerinden yola çıkarak tahmin de bulunmak istiyorsanız bu yanlış olacaktır. En net sonuca doğum tarihi sayesinde erişebilmek mümkün olacaktır.

2- Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri Nelerdir?

Toprak grubunda yer alan Başak burcu kadını özellikleri farklı başlıklar altında incelenebilmektedir. Kendilerini önce genel özellikleri ile bilmek gerekir. Başak burcu kadını denildiği zaman akla gelen birkaç kelime olacaktır. Bunlar: Temizlik, düzen, tertip olacaktır. Başaklar tüm burçlar arasında en düzenli, en temiz burç olarak yorumlanmaktadır. Tüm bu yorumlar yanlış da değildir.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Burçlara dair paylaşım yapan astroloji uzmanlarından da sıklıkla temizlik kelimesini Başak ile birleştirdiğini göreceksiniz. Başak burcu kadını özellikleri nelerdir sorusunun ilk cevabı temizliğe olan dikkatleriyle cevap bulacaktır. Ancak bu temizlik durumu çok üst seviyede değildir. Hastalık neticesinde olduğu söylenemez. Onlar için önemli olan güzel duruş ve istediklerine kısa sürede bulabilecekleri nizami bir düzendir.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Mantık, Başak burcu kadını özellikleri arasında olmazsa olmaz bir unsudur. Kolay kolay çevrenizde bulunan bir Başak erkeği ya da kadınından duygu odaklı davranış göremeyebilirsiniz. Özellikle mantıkları ile hareket etme arzuları çevresindeki kişiler açısından avantajlı olmaktadır. Arkadaş çevresinde danışılması gereken bir durum olduğunda ilk başvurulacak kişiler Başak burcu olmaktadır.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Duyguyu ön plana almamaları asla Başak burcu kadınını duygudan yoksun kılmaz. Kendileri özellikleri sevdikleri söz konusu olduğunda bir Yengeç burcu kadar ‘anaç’ kişiliğe dönebilmektedir. Asla bencil hareket etmezler. Çevresindeki insanlara sürekli yardımda bulunma davranışı da sahip oldukları diğer özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Herhangi bir yardım çığlığına tepkisiz kalamazlar. Ve sürekli olarak bu yönde çabalamaya devam ederler.

3- Başak Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır? Başak Burcu Arkadaşları

Başak burcu kadını özellikleri neticesinde anlaşacağı burçlar su grubu burçları olacaktır. Başak burcu kadını hangi burçlarla anlaşır  sorusu:

  • Yengeç,
  • Akrep,
  • Balık olarak cevaplanabilir. Aynı zamanda;
  • Boğa burçları da cevap olarak verilebilecek su grubu dışındaki burçtur.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Başak burçları genel olarak çevresiyle ılımlı bir arkadaşlık sergileyecektir. Elbette liste dışında yer alan İkizler burcu kadını, Terazi burçları ile de anlaşması görülebilir. Ancak bahsi geçen burçlar en yakın arkadaş çevresini oluşturacaktır. Bunun sebebi, Başak burcunun toprak grubunda yer almasından kaynaklanır. Toprak burçları, su burçlarından alacağı verim ile beslenir. Bunun karşılığında da ortaya çıkar ilişkisinden öteye gerçek anlaşmalar çıkacaktır.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Başak burcu ile yakın arkadaş olabilmek için Başak burcu kadını özellikleri konusunda bilgiye sahip olmak gerekir. Kendileri daha önce de bahsedildiği üzere yardımseverlik, akıl verme konusunda asla sıkıntı yaşayamayacağınız bir gruptur. Herhangi bir problem sırasında Başak burcu ile konuşmak kişileri rahatlatacaktır. Aynı zamanda olağandışı konularda soğukkanlı davranmaları çoğu zaman günü kurtaracak bir davranış olmaktadır.

4- Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Elbette Başak burcu kadını özellikleri aşk hayatı konusunda da yön verici olmaktadır. Başak kadını ya da Başak erkeği dışarıdan bakıldığında ilk olarak soğuk görülebilir. Bu onların isteyerek yaptığı bir durum değildir. Aslında amaçları karşısındaki kişiden emin olduktan sonra iletişim kurmaktan kaynaklanır. Gerekli onayları kendi içlerinde verdikten sonra kişiler ile oldukça yakın bir ilişki kurduğu görülmektedir.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Seçiçi kişiliklere sahip olduklarından dolayı farklı tipte bireylerle birlikte olmazlar. Tabii ki dikkat edecekleri ilk unsur hayatında düzene sahip, ayakları yere basan bir erkekten yana olacaktır. Başak burcu ilişki sırasında anne rolünü kimi zaman üstlense de karşısında büyümemiş bir çocuk kişiliğine sahip birisine tahammülü yoktur. Olgun, düşünebilen ve kararlarını alabilen bireylerle aşk yaşaması daha kolaydır. Başak burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Başak burcu kadınları kensinlikle ne istediğini bilen sorumluluk sahibi bir partner isteyecektir.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Başak burcu kadını özellikleri doğrultusunda aynı zamanda aşk hayatında kendisiyle ters kişilikteki bireylerle de kimi zaman anlaşabilir. Yengeç burçları yakın arkadaşları arasında yer alabileceği gibi sevgilisi konumunda da olabilir. Burada tamamlayıcı olan unsur ise zıt kutuplar birbirini çeker mantığından kaynaklanır. Başaklar ilişkideki mantık yönünü oturturken Yengeçler ise ilişkideki duygusal yönü sürekli canlı tutacaktır. Bunun neticesinde ortaya sorunsuz bir ilişki çıkması kaçınılmazdır. Bir şekilde Başak burcu kadınına doğru partner bulunacaktır. Çünkü kendileri ne istediğini bilen bir kadındır.

5- Başak Burcu Kadını Özellikleri |Cinsellik

Başak burcu kadını çekiciliği dışarıdan bakıldığında bir Akrep kadını kadar kendini belli etmeyebilir. Çünkü Başaklar iç dünyasında yaşayan ve sadece güvendiği bireylere gerçek kimliğini gösteren burçlardır. Onlara göre güvensiz bir bireyle başlaşılabilecek konular oldukça sınırlıdır. Cinsel hayatlarında da bu durum geçerlidir. Cinsel ilişki birlikte olmaktan çok tensel ilişki olarak adlandırdıkları bir durumdur.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Cinsel hayatları bu yüzden kendileri için özel olan bireyle yaşanabilecek bir durumdur. Cinsellik hayatları ise çok renkli olması beklenemez. Yine bir Akrep burcu gibi farklı alanlarda değişik olaylar beklenmemelidir. Başak burcu kadını güvenliğe önem verir. Bu yüzden alışık olduğu ortamlarda daha rahat hareket edecektir. Evleri bunun için en uygun ortamlardan birisidir. Farklı sürprizlere kapalı olmak gerekir.

basak-burcu-kadini-ozellikleri

Burçlar arasında merak edilen araştırma konusu olan bir diğer nokta ise zekaları olmaktadır. Tabi bu tarz araştırmalar bireylere her zaman net sonuçlara veremeyebilmektedir. Aynı zamanda dönem dönem güncellendiğinde görülür. En Zeki Burçlar Sıralamalası 2021 yazımıza bakarak bu konu hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz!

 

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *