«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Bir Başkadır 2. Sezon Olacak mı ? Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Başkadır 2. Sezon Olacak mı ? Ne Zaman Başlayacak ?

bir-baskadir-ikinci-sezon-gelecek-mi

Netflix’de yayınlandığı gün 12 Kasım’dan beri her sosyal mecrada gündem olan Bir Başkadır dizisi, her kesim izleyici tarafından çok beğenildi. Bu beğeninin karşılığı olarak İMDB’de8,9 puan alarak Leyla ile Mecnun ve Şahsiyet dizilerinin ardından en yüksek İMDB puanı alan 3. Türk dizisi olmayı başardı.

YouTube video

Dizinin bir terapistin odasında başladığına şahit oluyoruz. 8. Bölümden oluşan bu dizinin bölümleri ortalama olarak 40 dakika sürmektedir. Genelde Türk yapımı dizilerin uzun olmasından şikayetçi olan izleyici kısa olmasını da oldukça beğenmiş gibi görünüyor. Zaten dizinin son 7 dakikası Ferdi Özbeğen’in o muhteşem performansı ile sonlanıyor. Dizinin en çok beğenilen kısımlarından biri de bu… Genç kuşak bu dizi sayesinde Ferdi Özbeğen gibi önemli bir ismi tanıma fırsatı buldu. Diziden sonra Ferdi Özbeğen hakkında da birçok araştırma yapıldı.

Bir Başkadır Aslında Ne?

Dizi Öykü Karayel’in hayat verdiği Meryem karakterinin gündelikçi olarak gittiği evde bayılmasıyla başlıyor. Ardından bizi bir sene öncesine götürüyor dizi. Ve sonra birkaç karakterin farklı sıkıntılı hayatıyla baş başa kalıyoruz. Tüm bunları izlerken İstanbul veya Türkiye’deki insanların birbirinden ne kadar farklı hayatları olduğunu görüyoruz.

bir-baskadir-ikinci-sezon-gelecek-mi

Bir Başkadır dizisi aslında bizi yaşadığımız çevredeki insanların birbirinden ne kadar  farklı olduğunu ortaya koyuyor. Ancak bu karakterlerimiz birbirinden ne kadar farklı bir hayat sürseler de hepsinin aslında birbiri ile bağlantıları var. Dizinin yönetmen koltuğunda yine dizinin senaryosunu elinde bulunduran Berkun Oya var. Berkun Oya’yı birçoğunuz. Masum projesiyle de tanıyor olabilir. Oyuncular ise şöyle :

Fatih Artman, Nesrin Cavadzade, Funda Eryigit, Öykü Karayel, Defne Kayalar, SettarTanriöğen, Alican Yücesoy, Aziz Çapkurt, Bige Önal, Tülin Özen

Peki Bir Başkadır 2. Sezon olacak Mı ? Ne Zaman Başlayacak ?

bir-baskadir-ikinci-sezon-gelecek-mi

Bir başkadır 2. Sezon başlayacağı veya ne zaman başlayacağı hakkında şuana kadar yapılmış herhangi bir resmi açıklama yok. Dizi yapılan yorumlara göre oldukça beğenildi.  Ama dediğimiz gibi şuana kadar Netflix veya yapımcıdan herhangi bir açıklama gelmedi. Yani o yüzden resmi bir dayanağımız yok. Ama Netflix ve yapım şirketinin dizinin aldığı bu beğeniye karşılık bir sezon daha çıkartması bekleniyor.

Eğer yazımızı beğendiyseniz Atiye 2.Sezonu İle Perşembe Netflix’te konulu yazımıza da göz atabilirsiniz. Netflix’in ikinci dizisi olan Atiye hakkında ayrıntılı bilgileri sizler ile paylaştık.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *