Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Beslenme ve Diyet
  4. »
  5. Bir Yılda 40 Kilo Veren Kayra Şenocak Kimdir?

Bir Yılda 40 Kilo Veren Kayra Şenocak Kimdir?

Bilgece Bilgece - - 6 dk okuma süresi
3 1
Kayra Şenocak Kimdir?

Gündeme bomba gibi oturan Kayra Şenocak 1 sene boyunca azimle uyguladığı program sayesinde tam 40 kiloya veda etti. Ünlü oyuncu son zamanlarda aldığı kilolardan bir hayli rahatsızlık duymaya başlamıştı. Tartıda gördüğü sayı ile değişmeye karar veren Kayra Şenocak nasıl zayıfladı?

Bir Yılda 40 Kilo Veren Kayra Şenocak Değişimi İle Herkesi Çok Şaşırttı

Gündeme bomba gibi oturan Kayra Şenocak 1 sene boyunca azimle uyguladığı program sayesinde tam 40 kiloya veda etti. Ünlü oyuncu son zamanlarda aldığı kilolardan bir hayli rahatsızlık duymaya başlamıştı. Tartıda gördüğü sayı ile değişmeye karar veren Kayra Şenocak nasıl zayıfladı? Kayra Şenocak’ı görenler ağzı açık kaldı ve bu zayıflamanın arkasındaki sebepleri merak etmeye başladı. Ünlüler dünyasında bir akım haline gelen mide ameliyatı ile mi yoksa doğal yollarla mı zayıfladığını araştıran magazin severler Kayra Şenocak’ın bu uzun yolculuğunu ilgi ile takip etti. 1 yılda 40 kilo veren Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak son hali!

Kayra Şenocak Kimdir?

Aynalı Tahir dizisinde Bilal karakteri ile tanınan Kayra Şenocak, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın Tiyatro dalında eğitim gören Şenocak, mezun olduktan sonra piyasaya 1998 yılında Aynalı Tahir ile giriş yapmıştır. Aynalı Tahir dizisi ile çok sevilen Şenocak, ardından birçok televizyon programı, dizi ve çeşitli yapıtlarda yer almıştır. Sempatik tavırları ve usta rolleri ile tanınan Şenocak, son zamanlarda aldığı kilolarla herkesi şaşkına uğratmış olsa da genel olarak fiziği ve boyu ile oldukça beğenilmektedir.

Verda Şenocak ve Kayra Şenocak

1998 yılında televizyon dünyasına adım atan Kayra Şenocak aynı sene öğretmen olan sevgilisi Verda Şenocak ile evlenmiştir. Mutlu süren evliliklerinden Murat adında bir çocukları olan Şenocak çifti 2001 yılında ani bir ayrılma kararı almıştır. Ardından Ebru Karanfilci ile nişanlanan ünlü oyuncu bir sene sonra nişanlısından da ayrılmıştır.

Ayşe Karadavut ve Kayra Şenocak

Ünlü oyuncu Kayra Şenocak, geçirdiği ayrılıklar sonrası uzun süre yalnız yaşadıktan sonra 2019 yılında sevgilisi Ayşe Karadavut ile dünya evine girmiştir. Sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştiren çift, mutlu pozları ile sevenlerini de mutlu etmişti.

Kayra Şenocak Dizileri

YouTube video

Kayra Şenocak Aynalı Tahir ile girdiği televizyon dünyasında birçok başarıya imza atarak adından söz ettirmiştir. Aynalı Tahir’den sonra birçok dizide rol alan oyuncu, 2002’de başlayan Yarım Elma dizisinde Koray karakterine can vermiştir. Koray karakteri ile ekranları güldürmeyi başaran Şenocak, Pulsar dizisi ile sektörde yer almaya devam etti. Filinta, Sudan Sebepler, Gözyaşı Çetesi, Yağmurdan Sonra gibi yapımlarda da yer almıştır. Bunun yanında 90lı yılların sevilen yarışma programı Şans Kapıyı Çalınca yı Seray Sever ile birlikte sundu. Yer aldığı projelerden biri olan İsimsizler de izleyiciler tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

Kayra Şenocak Nasıl Zayıfladı ve Günden Güne Değişimi

Günden güne değişime uğrayan oyuncu Kayra Şenocak eski hali ile de gündemde konuşulan isimlerden biriydi. Gençliğinden günümüze ilgi ile takip edilen Şenocak, kilo verme macerasını uzun bir süreçti ama azimliydim, vazgeçmedim diyerek anlatıyor. Bu süreçte çevresinden büyük destek gören ünlü oyuncu herhangi bir ameliyat veya operasyon geçirmeden sağlıklı bir süreç ile istediği görünüme ulaşmayı başarıyor.

Kayra Şenocak: “130 Kilo Olduğumu Gördüm”!

Muhteşem değişimi hakkında konuşan Kayra Şenocak, değişmeye karar vermesini 130 kilo olduğunu güne bağlıyor. Tartıda 130 kilo olduğunu görünce ve buna eşlik eden ciddi sağlık problemleri meydana çıkınca diyet ve spora başladı. Çevresindekilerin de motivasyonu ile televizyon dünyasında yer alabilmek için adım atması gerektiğini görerek çabaladı. Eşinden büyük destek gördüğünü belirten Şenocak, azimli bir spor ve diyet programı ile büyük değişime uğradı.

Kilolu hali ile özgüvenini yitiren ünlü oyuncu, bu konuyu daha fazla takıntı haline getirmeden ve sağlıklı bir biçimde atlatması gerektiğini düşünüyordu. Azmin sonunda Kayra Şenocak yeni hali ile herkesi çok ama çok şaşırttı! Sosyal medya bu görüntüler ile çalkalanıyor.

Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama Aracı

Kadın Erkek

Yaş

Boy

Kilo

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.