«
  1. Anasayfa
  2. Burçlar ve Astroloji
  3. Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)00

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)00

 

Toprak elementi olan Boğa burcu, 20 Nisan-20 Mayıs tarihlerini temsil eder. Yeşil ve pembe rengi seven Boğa burcu insanının en uğurlu günleri Cuma ve Pazartesi günleridir.

Akrep ve yengeç burcuyla anlaşan Boğa burcu insanının en uğurlu sayıları arasında; 2, 6, 9, 12 ve 24 sayıları bulunmaktadır. Boğa burcu güçlü yönleri arasında; güvenilir olmak, sabırlı ve pratik olmak, sorumluluk sahibi olmak vardır. Kararlı ve pratik insanlardır.

İnatçı olmaları, uzlaşmaz tavırları, Boğa burcu zayıf yönlerini oluşturmaktadır. Ani değişikliklerden, komplikasyonlardan, güvensizlik durumlarından ve sentetik kumaşlardan hoşlanmazlar.

Bahçe işlerini, yemek yapmayı, müziği, kaliteli kıyafetleri, el ile yapılan işleri ve romantizmi seven Boğa burcu insanları, Başak ve Oğlak burcu gibi dünya burcu olarak bilinir.

Boğalar, dokunmayı ve hissetmeyi sever. Pratik ve sağlam bir temeli vardır. İstikrarlı olması, muhafazakâr yapısı, Zodyak haritasında en güvenilir burç olarak nitelenmelerine olanak tanımaktadır.

Venüs tarafından yönetilen Boğa burcu insanı, aşkı, cazibeyi, memnuniyeti, yaratıcılığı ve şükran duymayı seçen bir gezegeni temsil etmektedir.

Boğa Burcu İnsanı Aşkı Nasıl Yaşar?

Boğa Burcu İnsanı Aşkı Nasıl Yaşar?

Boğa burcu insanları için dokunmak, koklamak, tüm duyularla hissetmek önemlidir. Bunun için güvenlik bir ortamın yaratılması gerekir. Duygularını kontrol altında tutmayı bilen Boğa burcu insanları, çoğu zaman hüzünlü ve muhtaç olduklarını da gösterirler.

Uzun soluklu ilişkiler için, aynı sosyal çevreyi tercih ederler. Geleneksel değerli yapıya sahip olmaları ile bilinirler. Hediyelerle ve maddi şeylerle dikkatinin çekilmesinden hoşlanmazlar. Tabulara ve maceracı yaklaşımlara çoğu zaman karşı çıkabilirler.

Boğa Burcu İnsanının Aile Bağları ve Dostlukları Nasıldır?

Boğa Burcu İnsanının Aile Bağları ve Dostlukları Nasıldır?

Boğa burcunda doğan kişiler, oldukça sadıktır. Karşısındaki insana her zaman dost elini uzatmak için heveslidirler. Sahip oldukları dostluklara büyük önem verirler.

Ancak bunun için, karşısındaki insana güven duyması gerekir. Eğer güveni zedelenirse, dış dünyayla alakalarını kesebilirler. Açık ve samimi bağlantıların kurulduğu arkadaşlıkları ömür boyu olabilir.

Ev ve aile sorunlarına büyük önem verirler. Çocukları severler. Geleneklere ve aile rutinlerine alışıktırlar. Aile toplantılarına katılmaya önem verirler.

Aileleri ve arkadaş çevresi için parti düzenlemekten ve bu partilere ev sahipliği yapmaktan büyük haz duyarlar.

İlginizi Çekebilir: Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Boğa Burcu İnsanı Kariyer ve Para için Ne Yapar?

Boğa Burcu İnsanı Kariyer ve Para için Ne Yapar?

Boğa burcu insanı parayı sever. Güvenilir, titiz, çalışkan ve sabırlı bir yapı sergilerler. Boğa burcunda doğan insanlar için güç önemlidir. Belli bir proje içinde çalıştıklarında, projeye sonuna kadar bağlı kalır ve bitirmek için, ellerinden geleni yaparlar.

Boğa burcu insanları;

  • Tarımla uğraşabilir.
  • Bankacılık yapabilir.
  • Sanatla uğraşabilir.
  • Mutfakta harikalar yaratabilir.

Boğa insanı için mali durumu organize etmek önemlidir. Faturalarına önem veren Boğa insanları, emeklilik dönemlerinde daha iyi yaşamak için, sorumluluklarını yerine getirirler.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Kadınları Tercih Eder?

Boğa Burcu Erkeği Hangi Kadınları Tercih Eder?

Boğa burcu erkeği özellikleri arasında güçlü, sadık ve cömertlik yer almaktadır. Aşık olduklarında sabırlı ve son derece hassastırlar. Hiçbir yapaylıktan hoşlanmayan Boğa burcu insanları, övgülere ve aşk sözcüklerine sıra geldiğinde gerçeğin söylenmesinden hoşlanırlar. Dış görünüşü itibari ile oldukça normaldirler.

Boğa burcu erkeği, ev yapımı lezzetli yemekleri yapan bir kadını tercih eder. Cinsellik anlamında çok nadir de olsa, baskı uygular. Aynı zamanda ihaneti affetmeyen yapıları vardır. Boğa burcu erkeği, uzun soluklu ilişkiler için güven duyması gereklidir.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Boğa Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Boğa burcu kadını ile ilişki kurmak isteyen bir erkek, yavaşça karşısında boğa kadınını baştan çıkarmalıdır. Boğa kadınları, bir ilişki başlangıcına karar verdiği zaman yavaş hareketlerden hoşlanmakta ve seçimleri konusunda nadiren, fazla düşünmeden cinsel yaklaşıma geçmektedir.

Boğa burcu kadınları, gerçek sevgiye ve güvenliğe ihtiyaç duyar. Güvenlik aşk kadar önemlidir. Arzu ve içgüdülerini kolaylıkla ortaya dökmez. Eğer bir erkeğin boğa kadınını elde etmesi gerekiyorsa, kadınını rahatlatmak için zaman ve enerji harcamalıdır.

Bir boğa kadınıyla paylaşılacak güzel anlar, gizliliği duyulacak saygı, nazik bir dokunuş ve güzel bir yemek, boğa kadınının kalbini fethetmek için birebirdir. Boğa kadını, karşısındaki insanla rahat ve güvende hissediyorsa, mutlu olur ve hızlıca kalbini açmaya başlayarak ilişkiye başlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *