«
  1. Anasayfa
  2. Diziler
  3. Bridgerton Dizisi Konusu Nedir? 2. Sezon Gelecek mi?

Bridgerton Dizisi Konusu Nedir? 2. Sezon Gelecek mi?

bridgerton-dizisi-2-sezon-gelecek-mi3

Bridgerton dizisi daha yayınlanmadan önce bile birçok kişide merak uyandırmaya başlamıştı. Zira birçok kişi internet üzerinden Bridgerton dizisi ne zaman başlayacak gibi soruların cevabını araştırmaya başlamıştı. Dizi 25 Aralık 2020 tarihinde 8 bölüm olarak yayınlandı. Bu tarihten itibaren de Bridgerton 1. sezon 1. bölüm Türkçe dublaj izle şeklinde aramalar yapılmaya başlandı.

YouTube video

Dizi Netflix üzerinden yayınlanmıştır. O nedenle bölümlerin hepsine oradan ulaşmak mümkün olacaktır. Yayınlandığı günden itibaren oldukça ilgi toplayan dizi birçok kişiden tam puan almayı başardı. Geçtiğimiz günlerde de Netflix’in 2. sezon için diziye onay verdiği duyuruldu.

Bridgerton Konusu Nedir?

Sosyetenin gözde ailelerinden biri olan Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne izdivaç yapması amacı ile sosyeteye tanıtılır. Daphne de annesi ve babası gibi mutlu bir aşk evliliği yapmak istemektedir. Genç hanım Kraliçe tarafından da oldukça beğenilir ve kimliği bilinmeyen bir gazete yazarı olan Lady Whistledown tarafından da sezonun elması olarak nitelendirilir.

Daphne’nin ilk günden birçok talibi olmaya başlar. Fakat büyük abisinin oldukça seçici tavırları bu talipleri kaçırmak için yeterli bir sebep olacaktır. Sonrasında da Lady Whistledown’un hazırlamış olduğu bir haber genç hanımın adının lekelenmesine sebep olacaktır. Bu arada da hemen hemen tüm bekar kızı olan annelerin gözdesi haline gelen ve asla evlilik düşünmeyen Hastings Dükü ve Daphne arasında inanılmaz bir çekim olmaya başlar.

Bridgerton Oyuncuları Kimdir?

Dizinin oyuncularının gerçek isimleri oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. Dizi kadrosunda oldukça ünlü isimler yer almaktadır.

1 – Phoebe Dynevor

bridgerton-dizisi-2-sezon-gelecek-mi

17 Nisan 1995 tarihinde dünyaya gelen İngiliz oyuncu ilk olarak BBC One adlı kanalda bir okul dizi ile seyirciyle buluşmuştur. Şimdilerde ise Netflix’in dönem drama dizisi olan Bridgerton başrolü ile tanınmaya başlamıştır.

2 – Rege Jean Page

bridgerton-dizisi-2-sezon-gelecek-mi

1990 yılında dünyaya gelen 31 yaşındaki oyuncu ilk olarak 2016 yılında oynadığı bir mini dizi sayesinde tanınmaya başlamıştır. Ünlü oyuncu Page 2020 yılının sonunda yayınlanan Netflix’in dönem drama dizisi ile de daha fazla tanınmaya başladı.

3 – Adjoa Andoh

Ünlü oyuncu ve seslendirme sanatçısı 1963 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. 2001 yılında evlenmiş ve 3 çocuk dünyaya getirmiştir. Birçok yapımda rol almıştır. Ama tam olarak tanınmasını sağlayan yapım 2009 yılında rol aldığı yenilmezler serisidir. Şimdi de Netflix’de yayınlanan dönem dizisinde Lady Danbury adlı karaktere hayat vermiştir.

4 – Jonathan Bailey

 

25 Nisan 1988 yılında dünyaya gelen oyuncu İngiliz asıllıdır. Oyuncu olmak istediğini ta 5 yaşındayken anlamıştır. Gördüğü sahne düzeninin çok hoşuna gitmesi üzerine oyuncu olmaya karar vermiştir. 3 kız kardeşi bulunmaktadır.

5 – Bridgerton | Ruby Barker

23 Aralık 1996 yılında İskoçya’da doğmuştur ve orada büyümüştür. 11 yaşındayken ilk olarak bir reklam filminde yol aldı. Sonrasında lise eğitimini tamamlayınca tiyatro topluluğuna katılmaya karar verdi. Asıl çıkışını 2020 yılının son ayında yayınlanan Bridgerton dizisi ile beraber yakalamıştır.

Bridgerton 2. Sezon Olacak mı

Dizinin yayınlandığı ilk günden beri Netflix’in ikinci sezona izin verip vermeyeceği oldukça merak edilmekteydi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama doğrultusunda dizinin ikinci sezonu için de müsaade alındığı anlaşılmış oldu.

Bridgerton Dizisi Yorum

bridgerton-dizisi-2-sezon-gelecek-mi

Dizide 19. yy kostümleri ve ortamı çok güzel bir şekilde yansıtılmış. Dönem dizisine ve İngiliz aksanına ilgisi olan kişilerin kesinlikle izlemesi gereken diziler arasında yer almaktadır. Dizinin temel konusu aşk olsa da dönemin farklı olaylarına da hafif hafif değinilmek ihmal edilmiş. Özellikle dönemi yansıtan müzikler izleyicilerin oldukça fazla hoşuna gitmiş ve çalma listelerine eklemelerine neden olmuştur.

Çoğunlukla evde vakit geçirmek durumunda olduğumuz bugünlerde keyifli bir şekilde vakit geçirilerek izlenecek diziler arasında yer almaktadır. Birçok kişi diziye tam puan vermiş olsa da bazılarının sıkılmasına da neden olmuştur. Ama yine de bu eğlenceli ve romantik diziye bir şans verilmelidir.

Bridgerton Dizisi İzle

Bridgerton Dizisi İzle birçok kişi tarafından arama motorlarına yazılan bir ifadedir. Dizi Netflix’in orijinal dizisi olarak yayınlanmıştır. Bu nedenle Netflix üzerinden yayınlanmış olan tüm bölümlerine ulaşmanız mümkündür.

Yazımızı beğendiyseniz ilk çıktığı günden beri ülkemizde oldukça popüler hale gelen Atiye dizisi hakkında da tüm ayrıntılara sahip olabilirsiniz. Dizi ülkemizin Netflix yapımı olan ikinci dizisi idi. İlk dizisi ise başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Hakan Muhafız isimli diziydi. Hakan Muhafız 3 sezon Atiye ise 2 sezon yayınlanmıştır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *