«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Britney Spears Formda Görüntüsüyle Sosyal Medyayı Salladı!

Britney Spears Formda Görüntüsüyle Sosyal Medyayı Salladı!

burcu-alem-britney-spears-instagram

Spor pozları vererek hayranlarını heyecanlandıran Britney Spears’ın formda görüntüleri büyük beğeni topluyor. Sosyal medyadan paylaştığı resimler tıklanma rekoru kıran ünlünün, bu fit görünümünü yoğun bir şekilde devam ettirdiği kendine özel olarak hazırlanan egzersiz planına borçlu olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Britney Spears Yeniden Spor Dedi!

burcu-alem-britney-spears-instagram

35 yaşından gün alan yıldız, spor salonundan kasları ve sıkı vücudunu gösterdiği resimlerini takipçileriyle paylaştı. Özellikle mini şortuyla dikkat çeken Spears, zorlu çalışmalar sonucu bacaklarını tamamen açtığı sevdiklerine kanıtladı. Sanatçının Instagram sayfasından paylaştığı görseller sosyal medyada 16 milyon takipçisi olan ünlünün milyonlarca beğeni toplamasını sağladı.

Britney Spears Nasıl Forma Girdi?

burcu-alem-britney-spears-instagram

İkinci çocuğunu doğurduktan sonra bir türlü eski günlerine geri dönemeyen ünlü yıldız, yoğun bir spor programının ardından yeni görüntüsünü sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaştı. Moda dergilerine bikiniyle poz verecek kadar fit bir hale gelen şarkıcının, son hali görenleri hayrete düşürdü.

burcu-alem-britney-spears-instagram

  • Amerika’nın en yüksek tirajlı dergilerinden birisi olan Shape’in kapağı olmaya hazırlanan genç ve güzel şarkıcı, beyaz bikinisi ve göbeğindeki piercingiyle oldukça seksi pozlar verdi.

YouTube video

Birisi 10 ve diğeri 9 yaşında iki çocuk sahibi bir anne olan Britney Spears 34 yaşında. Doğumlardan sonra arzu ettiği vücuda kavuşmak için hayli zahmetli bir süreçten geçen sanatçı, formunu yoğun egzersiz ve yoga programına borçlu olduğunu her fırsatta belirtiyor.

Yoga ve Kardiyonun Müthiş Uyumu

burcu-alem-britney-spears-instagram

Yoga,meditasyon ve kardiyo çalışmalarının karşılığını alan Britney Spears, vücudu önce baştan aşağı yeniledi ve şimdi de mevcut halini korumak için çalışmalarına devam ediyor. Spor hocası Tony Martinez ile çalışan sanatçı, haftada iki kez 90 dakika boyunca yoga yapıyor.

  • Haftada 3 gün ise 60 dakika yoğun bir kardiyo çalışmasına tabi olan Spears, yogayı alışkanlık haline getirmekten de oldukça memnun görünüyor.

burcu-alem-britney-spears-instagram

Yoga çalışmaları esnasında sevdiği sanatçıların şarkılarıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamadığını söyleyen Britney Spears, dans etmekten de hiçbir zaman yorulmuyor. Hareketli temposu sayesinde yağlarını kolay bir şekilde yakan şarkıcı dans etmediği zamanlarda da enerjisini koşu bandında atıyor. Yaptığı doğumlar sonrasında aldığı kiloları da başarılı şekilde verdiği görülüyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *