«
  1. Anasayfa
  2. Aşk ve İlişkiler
  3. Burçlara Göre Kadınlarda Aldatma Potansiyelleri

Burçlara Göre Kadınlarda Aldatma Potansiyelleri

Burçlara Göre Kadınlarda Aldatma Potansiyeli

Nisan 2020 ye girdiğimiz şu günlerde ilgi çeken önemli bir konuya değineceğiz. Gezegenlerin hareketleri, yıldızların dizilişi derken astroloji dünyası oldukça hareketli geçiyor. Burçların insan kişilikleri üzerindeki etkisi günden güne daha da popüler bir hale gelirken bu durumu kanıtlayan pek çok tesadüfle de karşılaşılabiliyor. 

Burçlara Göre Kadınlarda Aldatma Potansiyelleri

En çok aldatan burçlar da son dönemlerin en sık tartışılan astrolojik konularından biri. Özellikle aldatma potansiyeli yüksek kadınlar için burçlardan yola çıkarak kişilik analizi yapmak mümkün. Aldatan burçlar sıralaması neymiş gelin birlikte inceleyelim.

1 – Duygusal Ama Bir O Kadar da Güvenilmez: Balık

En çok aldatan burçlar

En çok aldatan burçlar listesinin başında sürpriz bir burç yer alıyor. Duygusallığı ve saflığı ile ön plana çıkan balık burcu, ne yazık ki aldatma oranı en yüksek burçlarda başı çekiyor. Bu burcun kadın bireyleri kendilerine acıma potansiyellerini ön plana koydukları için aldatma hakkını kendilerinde buluyorlar. Yani ne geliyorsa başlarına yine fazla duygusallık ve acıma hissinden geliyor.

2 – Cinselliğin Tanrıçası Akrep Kadını

Aldatma potansiyeli yüksek kadınlar genellikle akrep burcuna mensup kadınlardır diye bir genelleme yapılsa pek de yanlış olmaz. Cinsellik ve tutkuyu oldukça seven akrep burcu, cinselliği en dorukta yaşayacağı heyecanlı işlere atılmayı oldukça seviyor. Bu yüzden de aldatma oranı en yüksek burçlar arasında ikinci sırada akrep burcu yer alıyor.

3 – Denge Sorunu Yaşayan Teraziler

Aldatma potansiyeli yüksek kadınlar

Aldatma potansiyeli olan kadın mutlaka bir açık verir. Astroloji dünyası, her bir burcun kişilik özellikleri ile anılmasını sağlayan çıkarımlarla dolu. İşte terazi burçları için karamsar ve çelişkili denme sebebi de bu çıkarımlar ve istatistikler neticesinde netlik kazanmış. Terazi burcu kadınları karamsar ve çelişkili bir yaşam tarzına sahip olduklarından dolayı aldatmaya oldukça meyilliler.

4 – Liderlik ve Güç Her Zaman Aslanda

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

Burçlar evreninde lider konumda olan ve güçlü yönleri ile bilinen aslan burcu insanları, aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar arasında başı çekiyor. Bu burcun kadınları da ilişkilerinde her daim ilgi odağı olmayı ve flört eylemini seviyorlar. Dolayısıyla fazla flörtleşme aldatmayı da beraberinde getiriyor.

5 – Özgür Ruhlu Kova Kadınları

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

En çok aldatan burçlar listesi gittikçe daralırken bu listenin ilk sıralarına kova kadınlarını koymadan geçemeyiz. Her zaman özgür bir ruha sahip olan kova burcu kadınları, ilişkilerinde de bu özgürlüğü doyasıya yaşamak istiyorlar. Genellikle açık ilişki kavramına sıcak bakan bu kişiler, bu ilişki türünü yaşayamadıklarında aldatma eğilimi gösterebiliyorlar.

6 – İkizler Burcu Kadını Düşündüğünüzden Daha Masum

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

İkizler burcu kadınları, burçlar evreninde en çok eleştirilenlerin başında gelse de aldatma konusunda o kadar da vukuatlı değiller. Bu burca mensup kişilerde aldatma eğilimi olsa da eyleme geçme durumu her zaman kolay kolay olmuyor. Burç yorumları yapan uzmanlara göre ikizler burcu kadını güvenilir olmaya oldukça yakın. 

7 – Eğlence ve Ahlak Anlayışı Yaylarda Bir Arada

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

Yay burcu kadınları gece hayatına ve eğlenceye düşkünlükleri ile biliniyor. Hal ve durum böyle olunca da yay kadınlarının güvenilmez olduğu algısı ön plana çıkıyor. Fakat durum düşündüğünüz gibi kötü değil. Yay burcu kadınlarının yüksek ahlak anlayışı ve etik tavırları aldatmaya engel olan en önemli özelliklerinden.

8 – Boğa Burcuna Güvenin Gerisini Dert Etmeyin

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

Astroloji dünyası içerisinde tembellikleri ile meşhur olan boğa burcu kadınları aldatmak için de oldukça tembeller. İlişkilerinde genellikle sadık olan bu kadınlar, rahat ve konforlu bir ilişkinin temellerini yıkmak istemiyorlar.

9 – Güven ve Bağlılık Demek Yengeç Demek

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

Aldatma potansiyeli yüksek kadınlar arasında yengeç kadınlarını mumla arasanız bulamazsınız. Zodyak haritasının bir diğer duygusal burcu olan yengeçler, aldatma konusunda kesinlikle taviz vermiyorlar. Öyle ki güven ve bağlılık konusunda da oldukça sıkı kurallara sahip olan yengeç kadınları kimi zaman bu durumları ile sıkabiliyorlar.

10 – Meşgul Oğlaklar da Aldatmıyor

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

Oğlak kadınları her daim kendilerini çeşitli işlerle meşgul etmeyi seviyorlar. Dolayısıyla aldatma ve hatta kimi zaman ilişki yaşayacak vakti bile bulamıyorlar. Oğlak kadınları aldatma gibi işlerle uğraşamayacak kadar yoğun oldukları için listemizde en güvenilirler arasında yer alıyor.

11  – Mükemmeliyetçi Başaklar

aldatma potansiyeli oldukça yüksek burçlar

Başak burcu kadınları ilişkilerinde dahi daha çok mükemmeli aradıklarından aldatma konusu onlar için neredeyse imkansız. Ayrıca insan ilişkilerini de pek iyi idare edemeyen bu burca mensup kadın bireyler aldatmak için yeni kişilerle tanışmayı bile göze almak istemiyorlar. Böylece başak burçları da en çok aldatan burçlar listesinde en sonlarda yer alıyorlar.

İlginizi Çekebilir: Hamilelik Süresi Boyunca Anne Ruh Sağlığı

12 – En Güvenilir Kadınlar Koç Burcundan

En çok aldatan burçlar

Nisan ayı burçlarından olan koç, en çok aldatan burçlar listemizin en sonunda yer alıyor. Koç burcu kadınları dürüstlük ve güveni ilişkilerinin temeline oturtmayı başarıyorlar. Bu da onları en güvenilir burçlar kategorisinde ilk sıraya oturtmaya yetiyor.

En Güvenilir Burç Hangisidir ?

Boğa Burcu Erkeği Hangi Kadınları Tercih Eder?

İkili ilişkilerinde başarılı olmak isteyen kişiler en güvenilir burç hangisi sorusunun cevabını bilmek isterler. Böylece ilişkilerine başlarken temelini sağlam attıklarına inanırlar. Bu sadece kadın erkek ilişkilerinde değil iş yaşamında da geçerlidir. Bir işveren işi en güvenilir bireye vermek ister. Kişiler hemcins arkadaşlarını dahi sır tutan ve en güvenilir olanlardan seçmek isterler. Bu kişiler bir de burçların getirdiği özelliklere inanıyorlarsa en güvenilir burç hangisidir sorusunun cevabının peşine düşer. İşte biz bu yazımızda bu önemli soruya cevap veriyoruz.

1 – En Güvenilir Burç : Oğlak

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (22 Aralık – 21 Ocak)

En güvenilir burç listesinin başında yer almayı hak eden burç oğlak burcudur. Sakin yapısıyla dikkat çeken bu burcun insanı, değer vermeyi çok iyi bilir. İş hayatına bakacak olursak, çok disiplinlidirler. Sorumluluk sahibi olduklarından yapmaları gereken işleri zamanında yaparlar.

Arkadaşlık ilişkilerinde ise sır tutmayı iyi bildikleri için güvenilir burç olmayı hak ederler. Aşk yaşamlarında ise partnerlerine aşırı derecede sadık kalmaktadırlar. Bu özellikleri sayesinde eş seçiminde aranan burç olurlar. Söz ağızdan bir kere çıkar düsturunu benimsediklerinden hastalıkta ve sağlıkta her zaman eşlerinin yanındadır. Bu özelliklerinden dolayı en dürüst burç da diyebiliriz.

2 – Yengeç

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Burç aleminin en hassas burçlarından biri olan yengeç burcu güven vermesini bu hassasiyetlerine borçludur. İyi niyetli ve temiz duygulara sahiptir. Sorumluluk sahibi olduklarından iş yaşamlarında aranan kişilerdir. İşlerini en ince ayrıntısına kadar düşünürler.İnce düşünceye sahip olduklarından arkadaşlarıyla uyumlu hareket etmeye özen gösterirler.

Çevresindeki kişileri benimsediği için onların güvenini kaybedecek davranışlardan kaçınırlar.Yengeçler sevgi çemberinin içine aldığı kişilerin en başında eşleri gelmektedir. Bu yüzden bu çemberi güven veren hareketleriyle güçlendirerek eşlerinin bu çemberin merkezinde kalmasını sağlarlar. En sadık burç yengeç burçlarıdır.

3 – Koç

Koç Haftalık Burç Yorumu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu özelliklerine sahip kişiler, kendi içlerinde oldukça tutarlıdırlar. Doğru buldukları fikirlerin peşinden soluksuz bir şekilde giderler. Otoriter ve yapılarından dolayı hızlı karar verirler. Özgürlüklerine düşkün olduklarından kimsenin baskısı altında kalmayarak kendi kararlarını verirler.

Kararsızlık yaşamazlar. Bu yüzden en güvenilir burç listesine girmeye hak kazanırlar.Açık sözlü olduklarından dolayı aşk yaşamlarında güvenilir burçlardandır. Hissetmediği ve doğru bulmadığı ilişkileri devam ettirmezler. Eğer bir ilişkiye devam ediyorlarsa kesinlikle kendi kararlarıdır. Bu yüzden sonuna kadar giderler.

4 – Terazi

Terazi Haftalık Burç Yorumu (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burçları denge sorunu olan burç olarak bilinmektedir. İnandıkları işin sonuna kadar tutkuyla giderler. Mantıklarıyla duygularını dengeleyemezler. İş hayatında tutkuyla yaptıkları iş onları iflasa da sürükleyecek olsa mantıkları devre dışında olduğundan iflasa kadar giderler.İyi niyetli hareketleriyle arkadaş çevresinin sevilen kişilerindendir.

Aklı devreye girince duygusunu unutan bir yapıya sahiptirler. En saf burç sıralamasında birinci sırada yer alırlar.Aşka hayatında tutkularıyla hareket ettiklerinden sahiplenici tavırları vardır. Lakin kararsız ve dengesiz yapılarından dolayı karşısındakileri bazen zor duruma düşürebilirler. Bu eksik yanlarından dolayı en güvenilir burç listesinde kendilerine burada yer buldular.

5 – Boğa

Boğa Haftalık Burç Yorumu (21 Nisan – 21 Mayıs)

En güvenilir burç sıralaması listesine beşinci sıradan giren boğa burçları açık sözlü olmaları ile tanınırlar. Fikir olarak benimsemedikleri hiçbir projede yer almazlar. Bu yüzden iş yaşamında bir projeye dahil olmuşlarsa, kesinlikle akıllarına yatmıştır.Arkadaş çevresinde soğuk olarak görülmektedirler. Fakat kendi içlerinde çok iyi arkadaşlık bağları kurarlar.

Çevresinde değer verdiklerine bunu bir şekilde belli ederler.Kendi içinde aldıkları kararlar sonucunda katı kurallara sahiptir. Bu sebeple bu kuralları çiğneyen kişilere istemeden de olsa zarar verebilirler. Bu yüzden en güvenilir burç sırasında altlarda kalmıştır. Ayrıca burçların aldatma yüzdeleri listesini Google üzerinden bulabilirsiniz.

Burçlar hakkında daha detaylı bilgiye ana sayfa üzerindeki Burçlar ve Astroloji kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *