«
  1. Anasayfa
  2. Estetik
  3. Burun Estetiği Simülasyonu Nedir? Burun Simülasyonu Nasıl Yapılır 2021

Burun Estetiği Simülasyonu Nedir? Burun Simülasyonu Nasıl Yapılır 2021

burun-estetigi-simulasyonu-nedir

Rinoplasti sonrası kesin sonuçlara ulaşabilmek için burun estetiği simülasyonu gereklidir. Estetik operasyonlar gerçekleştirilmesi yönünde talebi sıklıkla içerir. Ancak özellikle görünür alanlar olan yüz üzerinde yapılacak değişiklik için merak duygusu artar. İşlem sonrası nasıl görünüm elde edileceği, memnun kalma düzeyinin ne olacağına dair durumlar oluşur. Kişiler garanti bir hizmet talep edebilmek adına 3D simülasyon tercih eder.

YouTube video

3D Burun Simülasyonu Nedir?

3D burun simülasyonu, estetik operasyonlarda kullanılabilmek adına yazılımın birleşmesi ile oluşturulmuş bir sistemdir. Burun ameliyatı simülasyon ile ameliyat öncesi planlama yapılır. Simülasyon, planlama- tahmini durumların oluşturulması anlamına gelir. Estetik alanlar kadar farklı noktalarda da gerçeğe en yakın durumların ortaya koyulması sağlanır. Böylece değişimin ya da yaşantının direkt ortaya koyulmadığı noktalarda yazılımlarla plan yapılır. Burun estetiği ameliyatı en sık tercih edilen alanların başında yer alır. Estetik cerrahi ile öncesi sonrası ile ilgili planlama profesyonel şekilde sağlanır.

burun-estetigi-simulasyonu-nedir

Estetikli burun estetik anlamda iyi bir görüntü elde edilmesi amacıyla oluşturulur. Burun estetiği simülasyonu, uzman doktorun planlaması aşamasında yer alır. Simülasyon programları ile beraber 360 derecede fotoğraf çekimleri yapılır. Çekimler bilgisayara aktarılır ve böylece kişinin 3D görüntüsü ortaya çıkar. Bu aşamadan sonra bireyler doktor ile iletişimi doğrultusunda istek ve beklentilerini dile getirir. Hastanın talepleri ile ameliyat yöntemleri netleşir.

Burun Estetiği Simülasyonu Avantajları

3D Burun estetiği sayesinde hem doktor hem de hasta tarafından elde edilecek avantajlar bulunur. Burun estetiği sırasında istenmeyen durumlar oluşabilir. Doktor her ne kadar alanında uzmanda olsa kontrolü dışında durumlar meydana gelebilir. Ancak bu durumları en aza indirmek ve ameliyat sonrası memnuniyeti arttırmak adına sümilasyon uygulanır.

1- Net Planlamalar

Burun estetiği simülasyonu sayesinde doktor ve hasta arasında planlamalar netlik kazanır. Hasta kişiler genellikle sosyal medya, çevre üzerinde gördüğü belirli başlı burun modellerini talep eder. Ancak her ne kadar beğenilse de her tip kişiye uygun olmayabilir. Kendi yüzü üzerinde istediği burun şekli kolaylıkla oluşturulur. Ne kadar diklik, nasıl bir burun deliği, inceliği ve uzunluğu istiyorsunuz? Belirtmeniz ile birlikte modelleme oluşturulur.

burun-estetigi-simulasyonu-nedir

Doktor ameliyat esnasında nasıl bir yol izlemesi gerektiğini artık oluşturmuştur. Hastasının taleplerini en iyi şekilde elde ettiği için operasyonun yöntemleri konusunda netlik de oluşmuştur. Yapılması gereken bu saatten sonra ameliyat için gün ve saat vermektir. Hastaların ameliyat sonrası gerekli durumlara da dikkat etmesiyle 1-2 ay içerisinde hayal ettiği burna sahip olması mümkündür.

2- Hayal Kırıklığını Önlemek

burun-estetigi-simulasyonu-nedir

Rinoplasti olmak isteyen bireylerin en çok korktuğu durumlardan birisi istenmeyen sonuçlarla karşılaşmaktır. Burun estetiği simülasyonu yaptırmadığı, uzman doktorlarla çalışmadığı için estetik faciası ünlüler özellikle kişilerin önüne çıkmaktadır. Tüm bu durumların önüne geçebilmek adına burun ameliyatı sümilasyon uygulaması neredeyse zorunlu hale gelmektedir. Hayal kırıklığına uğramamak için mutlaka siz de talep etmelisiniz.

3- Burun Estetiği Simülasyonu| Stresi Azaltma

burun-estetigi-simulasyonu-nedir
Burun Estetiği Simülasyonu

Kişiler ameliyat öncesinde ilk defa gerçekleştiriyorsa büyük bir stres yaşamaktadır. Sonucu konusunda tedirginliklerin oluşması doğaldır. Bu durumun önüne geçebilmek adına burun estetiği simülasyon programı indir seçeneğine başvurulabilir, doktor gözetimi altında yazılımlar tercih edilebilir. Burun estetiği öncesi sonuca dair bir görüntü elde edebilmek en azından içinizi rahatlacak bir nebzede olsa stresinizi kontrol altına almanızı sağlayacaktır.

Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

3K burun estetiği nedir, 3D burun estetiği simülasyonu konuları kadar fiyatlandırmalar merak konusu oluşturur. Burun estetiği fiyatları konusunda net bir bilgi vermek oldukça zordur. Çünkü uygulanacak ameliyatın şekli, yöntemi ve uzmanın tecrübesi doğrudan fiyatlandırmayı değiştirir. Örneğin kapalı burun ameliyatı olanlar ile açık burun ameliyatı yaptıran kişilerin ödeyeceği fiyatlar değişiklik gösterir.

burun-estetigi-simulasyonu-nedir

Burun estetiği konusunda ameliyat öncesi uzmanınıza karar vermelisiniz. Uzmanınızın tecrübesi doğrultusunda fiyatlandırmalar başlayacaktır. Eğer burnunuzda büyük bir değişimden ziyade törpüleme gibi ufak işlemler uygulanacaksa 2 bin TL civarında ödeme yeterli olacaktır. Ancak bünyesinde birden fazla işlem barındıracaksa en az 5 bin TL ile ameliyatlar başlamaktadır. Açık burun ameliyatına göre kapalı burun estetiği fiyatları daha uygun olmaktadır.

Hayal Edilen Burun Estetiği için: Burun Estetiği Simülasyon Programı İndir!

Burun estetiği simülasyonu uzmanlar tarafından profesyonel olarak oluşturulmaktadır. Yazılımları en iyi şekilde seçilir ve sonuç hakkında net bilgi verir. Ancak sizlerde oturduğunuz yerden değişikliği ölçümlemek istemez miydiniz? Mesela biraz daha dik bir durun size nasıl bir hava katardı merak ediyor musunuz? Estetik ameliyat simülatörü lite yazısına tıklayarak bu alandaki uygulamayı ücretsiz indirebilir, deneyimleyebilirsiniz.

burun-estetigi-simulasyonu-nedir

Estetik alanda simülasyon oldukça önemlidir. Bu sayede sonucunda ortaya çıkacak facialara engel olmaya çalışılır. Ancak yıllar önce böyle bir imkân olmaması ve günümüzdeki kadar estetik alanın gelişmemesi kimisi için facia olmaktaydı. Estetikli Ünlüler Kimdir? Estetik Faciası Ünlüler 2021 yazımıza bakarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *