Cinsiyet Değiştiren Estaban Landrau Karısı Danna Sultana’dan Hamile!

burcualem_cinsiyet-degistiren-estaban-landrau-karisi-danna-sultanadan-hamile2
  • Beğen
    Loading...

Son günlerin en çok konuşulan konusu cinsiyet değiştiren Estaban Landrau’ nun karısı Danna Sultana’ dan hamile olması haberi oldu. Trans çift kısa süre sonra bebek sahibi olmaya hazırlanıyor. Peki, hamilelik süreci devam eden Estaban Landrau karısı Danna Sultana ile 8 aydır devam eden hamilelik sürecinde nasıl ilgi odağı oldu? Tüm detayları ile işte trans çiftin mutluluğu:

Trans çift kendi özgür iradeleri ile hissettikleri yaşam tarzlarını benimsemişlerdir. İstedikleri yaşamı özgürce yaşarken bir yandan da mutluluklarını bir bebek ile taçlandırmak isteyen genç çift alışılmışın dışında bir tablo ile bakışları üzerine topladı.

burcualem_cinsiyet-degistiren-estaban-landrau-karisi-danna-sultanadan-hamile2

Dünya genelinde translar için gözler farklı şekilde bakışlar sergilemektedir. Hatta aşırılığa giden noktalarda işin sonu şiddete kadar varmıştır. Yaptıkları seçimden kaynaklı dışlanan ve hor görülen bu çiftlere en iyi örnek Estaban Landrau ve Danna Sultana olmuştur. Genç çift kişisel tercihleri sonuçta karşılıklı cinsiyet değiştirmişlerdir. Bu şekilde çok keyifli bir aile hayatına sahip olan çift için artık yeni üyenin gelmesi bekleniyor.

Cinsiyet Değiştiren Trans Bireylerin Bebek Sevinci… Karısından Hamile Kaldı!

burcualem_cinsiyet-degistiren-estaban-landrau-karisi-danna-sultanadan-hamile2

Trans Birey Danna Landrau 8 aylık hamile olan kocasından bebek bekliyor. Son dönemler sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren çift en son; Danna’ ın Estaban’ ın hamile göbeğini öptüğü ile damgasını vurdu. Paylaştıkları resimde Danna trans birey eşi Estaban’ ın büyümüş karnını öpüyor. Dünya genelinde sempati ile karşılanan ve kısa sürede beğeni alan resimde çiftin mutluluk ve heyacanı oldukça belli oluyor.

Cinsiyet Değiştiren , Trans Birey Estaban Landrau ve Danna Sultana Doğuma Doğru Geri Sayımda!

burcualem_cinsiyet-degistiren-estaban-landrau-karisi-danna-sultanadan-hamile2

Sosyal medya üzerinden adım adım mutluluklarını paylaşan trans bireyler Estaban Landrau ve Danna Sultana hamilelik sürecinde sıklıkla resim paylaşıyorlar. Son dönemler en çok popüler olan resimleri ise Sultana’ nın kocası Esteban’ ın hamile göbeği resmini öptüğü resimdir.

Aralıklarla kontrole giden çift, en son Estaban’ ın karın ve kasık ağrısı şikayeti ile doktora girmesi ile daha büyük bir sevinç yaşadı. Kasılmaları sebebi ile son dönemlerde rahatsızlığı artan trans birey Estaban Landrau hastaneye kaldırılmıştı. Ancak kasılmaların 8 aylık hamileler için normal olduğu belirtildi.

Trans bireyler doğum sonrasında minik bebeklerine Ariel ismini vereceklerini açıkladı.

OKUYUCU YORUMLARI