«
  1. Anasayfa
  2. Dekorasyon
  3. Çocuk Odası Modelleri

Çocuk Odası Modelleri

Çocuklar tüm anne babalar için çok önemlidir. Onlar için her zaman en iyisi ve en güzeli istenir. Olanakların müsaade ettiği ölçüde de çocuklar için yapılabilecekler yerine getirilir. Büyümeleri ile birlikte farklı ihtiyaçlar farklı beğeniler de söz konusu olmaktadır. Yaşlarına uygun olarak dekore edilen, döşenen çocuk odaları onların daha fazla ilgisini çekecek ve odalarında daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacaktır.

Çocuk odası günümüzde çok önem kazandı, artık her çocuk özel olmak istiyor kendine özel bir odası olsun istiyor, bu aslında iyi bir şey çünkü çocukların sahiplenme yetisi gelişiyor. Sahiplenme duygusuna sahip oluyorlar.

2020 Çocuk Odası dizaynı, cinsiyete göre değişiklik gösterebilmektedir. Kız çocuklarda daha çok beyaz, krem ile pembe tonlarının egemenliği dikkatleri çekerken erkek çocuklar da ise mavi, yeşil ile kahvenin tonları dikkatleri üzerine çekmektedir. Ancak bir çocuk odasının dekorasyonunda önemli olan çocukların da görüşlerinin alınmasıdır.

Editör Yorumu: Çocuklarınıza oda yapmadan önce, çocuğunuzun eline bir kağıt bir de kalem verin hayalindeki odayı çizmeye çalışsın, boya kalemleriyle istediği renge boyasın hayal gücünün sınırlarını zorlasın, siz çocuğunuza bu şansı verirseniz, çocuğunuzun hem hayal gücü gelişir hemde kendi çizdiği kendi hayal ettiği odaya sahip olur.Çocuğunuz çizemediyse size anlatsın siz çizmeyi deneyin, sizde çizemiyorsanız bir mimardan yardım alın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: 6 Adımda Perde Dikiş Stilleri 2021

  2. Pingback: Dizilerdeki Ev Dekorasyonları |Merak Edilen Dizi Evleri 2022

  3. Pingback: En Çok Önerilen IKEA Köşe Çalışma Masası Modelleri 2022