«
  1. Anasayfa
  2. Kadınca Sorular
  3. Soru 19: Coldaway C Vitamin midir?

Soru 19: Coldaway C Vitamin midir?

coldaway-c-vitamin-midir

Coldaway c vitamin midir? C vitamini olarak Coldaway kullanılabilir mi? İlacı kullanmadan önce öncelikle doktorunuza veya eczacınıza danışmayı unutmamalısınız. Aynı zamanda kullanmadan önce doktorunuza hangi amaçla kullanacağınız konusunda bilgi de vermelisiniz. Piyasada yer alan birçok ilaç ile birlikte vitamin alımı arttı. Ancak soğuk algınlığına bağlı olarak kullanılan Coldaway farklı amaçlar doğrultusunda size istediğinizi veremeyebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

YouTube video

Coldaway C Vitamin midir?

Coldaway askorbik asit olarak yer alan psödoefedrin hidroklorür ilaç grubu içerisinde yer alan film tablet formundaki ilaçtır. Askorbik asit, C vitamini olan ve bu yönlü adlandırılan tüm ilaçları adlandırır. Kişilerin herhangi bir sebepten kaynaklı olarak kullanmaması gereken bir ilaçtır. Yanlış ve gereksiz doz ilaç kullanımının yaygın olmayan yan etkileri ortaya çıkarabildiği biliniyor. Çok seyrek belirtiler arsaında olsa da kalp damar hastalığı ile ilgili yan etkisi oluşturabilir.

Coldaway C Vitamin midir| Coldaway Cold Flu Kimler Kullanabilir?

coldaway-c-vitamin-midir
Coldaway C Vitamin midir?

Coldaway cold flu belirli hastalarda tedavi için tercih edilen ağrı kesici, ateş düşürücü tedavisinde kullanılan aynı zamanda iltihap giderici etkileri de bulunan, bir ilaçtır. İlacı kullanmadan önce hangi yaş grubuna uygun olduğu konusunda bilgi edinmeniz gerekir. Aksi takdirde hamile olan hastalarda olmak üzere tüm bireylerde olumsuz etkilere neden olabilir. İlacı kullanmadan önce prospektüsü okumalısınız. İlaç 12 yaşın üzerindeki çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılmaktadır. Elbette yan etki riski ya da doğruluğu için doktorunuza başvurduğunuzda doktor tarafından belirli doz önerilecektir. Doğru doz kullanımı için önce doktorunuza veya eczacınıza başvurmalısınız.

İlginizi Çekebilir: Coldaway Cold Flu Nedir? 2021 Coldaway Cold Flu Fiyatı

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *