• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Çöpten Bulduğu Makyaj Malzemeleri ile Zengin Oldu!

 • Beğen
  Loading...

Amerika’da yaşayan Tiffany Butler isimli bir kadın çöpten topladığı henüz kullanılmadan atılan birçok makyaj malzemesi sayesinde ayda 2000 sterlin kazanıyor. 31 yaşındaki Amerikalı kadın özellikle zengin kesimin yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki çöplerden topladığı çeşitli makyaj malzemelerini topladığını belirtti. Zaten bu bölgelerdeki çöplerde bulunan makyaj malzemelerinin neredeyse tamamının hiç paketinin dahi açılmadığını söyledi.

burcu-alem-copten-buldugu-makyaj-malzemeleri-ile-zengin-oldu

Teksas’lı genç kadın para kazanmanın oldukça ilginç bir yolunu keşfetti. Çöplerden topladığı makyaj malzemeleri sayesinde para kazanır oldu.

Eskiden herhangi bir işte çalışmayan Tiffany Butler bu işe başlamaya nasıl başladığının hikayesini de anlattı. Bir gün evde otururken televizyonda karşısına çıkan dumpster diving klibinin kendisinin ilham kaynağı olduğunu belirtiyor. Bu klibi izledikten hemen sonra bu işe başladığını dile getiriyor.

burcu-alem-copten-buldugu-makyaj-malzemeleri-ile-zengin-oldu

Üstelik bu iş için günde yalnızca 3 saat çalışmasının yeterli olduğunu da ekliyor. Günde 3 saat çalışarak tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanabildiğini söylüyor.

Topladığı tüm ürünleri internet üzerinden satışa sunuyor ve ortalama olarak 2000 sterlin kazanıyor.

burcu-alem-copten-buldugu-makyaj-malzemeleri-ile-zengin-oldu

Evinin garajında birçok kullanılmadan çöpe atılan ürün olduğunu belirten genç kadın yalnızca kendisinin kullanabileceği ya da satabileceği ürünleri aldığını söylüyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI
 • 80 Yıldır Saçlarını Kesmeyen Adam Kesince Öleceğine İnanıyor
  2 hafta önce

  […] İlginizi çekebilir: Çöpten Bulduğu Makyaj Malzemeleri ile Zengin Oldu! […]

  0
 • Efsun
  2 hafta önce

  Farklı bir konu, ama ilgi çekici. Teşekkürler.

  0
 • Zeynep
  2 hafta önce

  Kaçıp gidesi geliyor insanın, gerçeklerden de yalanlardan da. Ama hayat bu, yaşamak zorundayız.

  0