Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Çöpten Bulduğu Makyaj Malzemeleri ile Zengin Oldu!

Çöpten Bulduğu Makyaj Malzemeleri ile Zengin Oldu!

Bilgece Bilgece - - 2 dk okuma süresi
1 1

Amerika’da yaşayan Tiffany Butler isimli bir kadın çöpten topladığı henüz kullanılmadan atılan birçok makyaj malzemesi sayesinde ayda 2000 sterlin kazanıyor. 31 yaşındaki Amerikalı kadın özellikle zengin kesimin yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki çöplerden topladığı çeşitli makyaj malzemelerini topladığını belirtti. Zaten bu bölgelerdeki çöplerde bulunan makyaj malzemelerinin neredeyse tamamının hiç paketinin dahi açılmadığını söyledi.

burcu-alem-copten-buldugu-makyaj-malzemeleri-ile-zengin-oldu

Teksas’lı genç kadın para kazanmanın oldukça ilginç bir yolunu keşfetti. Çöplerden topladığı makyaj malzemeleri sayesinde para kazanır oldu.

Eskiden herhangi bir işte çalışmayan Tiffany Butler bu işe başlamaya nasıl başladığının hikayesini de anlattı. Bir gün evde otururken televizyonda karşısına çıkan dumpster diving klibinin kendisinin ilham kaynağı olduğunu belirtiyor. Bu klibi izledikten hemen sonra bu işe başladığını dile getiriyor.

burcu-alem-copten-buldugu-makyaj-malzemeleri-ile-zengin-oldu

Üstelik bu iş için günde yalnızca 3 saat çalışmasının yeterli olduğunu da ekliyor. Günde 3 saat çalışarak tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanabildiğini söylüyor.

Topladığı tüm ürünleri internet üzerinden satışa sunuyor ve ortalama olarak 2000 sterlin kazanıyor.

burcu-alem-copten-buldugu-makyaj-malzemeleri-ile-zengin-oldu

Evinin garajında birçok kullanılmadan çöpe atılan ürün olduğunu belirten genç kadın yalnızca kendisinin kullanabileceği ya da satabileceği ürünleri aldığını söylüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.