«
  1. Anasayfa
  2. Burcualem Öneriler
  3. Duruya Ses Nefes Ol ! Sen de Bir Çorapik Çorap Al

Duruya Ses Nefes Ol ! Sen de Bir Çorapik Çorap Al

Duruya Ses Nefes Ol ! Sen de Bir Çorapik Çorap Al

Tüm Türkiye SMA Tip 1 hastası Duru Meriç için bir oldu; Çorapik Çoral Al kampanyasına katıldı. Bir grup gönüllü, satışa sundukları tasarım çorap modelleri ile Duru bebeğe destek olmak için elinden geleni yapıyor. Çorapik instagram ve Çorapik Trendyol hesaplarında satışa sunulan özel tasarım çoraplar ile Durunun Umut Kumbarası ‘na yardım toplanıyor.

Çorapik Çorap Al Kampanyası Hedefi Büyük!

Duruya Ses Nefes Ol ! Sen de Bir Çorapik Çorap Al
Duruya Ses Nefes Ol ! Sen de Bir Çorapik Çorap Al

Duru bebeği, Türkiye’de satışı sunulmayan Zolgensma ilacına ulaştırmak için büyük bir heyecanla çalışan Çorapik gönüllüleri sizlerden destek bekliyor. Hedef 1.840.000 Euro. Ulaşılan miktar 570.400 Euro. Yani bu ekibin sizlerin desteğine çok ihtiyacı var.

Duruya Ses Nefes Ol Kampanyasına Sporculardan Destek!

corapik-corap-al-3

Türkiye’nin büyük futbol takımları arasında yerini alan Trabzonspor camiası Duru Meriç için katıldığı canlı yayında büyük ilerleme kat etti. Canlı yayında binlerce sembolik balon satıldı. Ard arda gelen canlı yayın katılımları ile güzeller güzeli bebeğimiz ilacına doğru bir adım daha yaklaştı.

1 Çorap Al Duruya Ses Nefes Ol!

corapik-corap-al-4

Çorapik instagram ve Çorapik Trendyol hesaplarında yer alan özel tasarım çorap modelleri ile sen de Duru Meriç ‘i ilacına bir adım daha yaklaştır. Duru bebeğin ilacına ulaşması için kilo sınırına son 800 gramı kaldı. Duru Meriç kilo almamak için bazen aç uyuyor. Sen de 1 çorap al, Duru ‘nun ilacına yaklaşmasına destek ol! Güzel bebeğimiz dilediğince yemek yesin, oyunlar oynasın, ailesi ile zaman geçirsin.

Çorapik Instagram Hesabını Tavsiye Edin!

corapik-corap-al-5

Çevrenizde özel tasarım çoraplar konusuna ilgisi olan arkadaşlarınız mı var? Siz de @corapik2020 instagram hesabını profilinde paylaşın. Birbirinden güzel ve özel çorapların faydalı bir amaç için satılmasını sağlayın. Şıklığın en faydalı olanını tercih et. Sen de bir çorap al .

Duru Bebek İçin Anne Çocuk Çorapları Al

corapik-corap-al-6

Çorapik Trendyol hesabında da bulabileceğiniz onlarca anne çocuk çorapları sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken anne oğul, anne kız kombinleri , desenli çorap kadın modelleri arasından birini ya da birkaçını tercih etmek. Böylece hem çok şık çoraplara sahip olacaksınız. Hem bir çocuğun ailesi ile çok daha fazla zaman geçirmesine destek olacaksınız. Siz de Duruya Ses Nefes Ol kampanyasını takip etmek için instagram hesabımıza davetlisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *