«
  1. Anasayfa
  2. Burcualem Öneriler
  3. Çorapik Çorap Modelleri ile Duruya Ses Ol Nefes Ol

Çorapik Çorap Modelleri ile Duruya Ses Ol Nefes Ol

corapik-corap-modelleri-ile-duruya-ses-ol-nefes-ol

Çorapik çorap modelleri birbirinden güzel tasarımlarıyla SMA Tip hastası Duru Meriç bebek için satışa sunuluyor. Sen de bir Çorapik çorap al Duruya ses ol nefes ol! Sen de bir çorap al, Duru’ya bağış olsun!

corapik-corap-modelleri-ile-duruya-ses-ol-nefes-ol
Çorap Modelleri

Çorap modelleri Çorapik markasıyla özel tasarımla buluşuyor. Birbirinden güzel çorapları, müşterileriyle buluşturan Çorapik, bir sosyal sorumluluk projesine imzasını attı ve çorap satışlarından elde edilecek geliri, Sma tip 1 hastası Duru Meriç bebeğe bağışlıyor. Eğer siz de çorap ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda Duru bebeğin yaşama tutunmasına katkıda bulunmak isterseniz Çorapik Trendyol üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Çorapik Instagram Sayfasından Çorap Modelleri Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

corapik-corap-modelleri-ile-duruya-ses-ol-nefes-ol

Çorapik Çorap, bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attı ve çorap satışlarından elde ettiği geliri yardıma ihtiyacı olan çocuklara ve okullara gönderdi. Şimdi sıra SMA Tip 1 hastası Duru Meriç bebekte. Duru bebeğin Zolgensma tedavisi alabilmesi için toplanması gereken meblağ 1.840.000 Euro. Ve Duru bebek adeta zamanla yarışıyor.

Çorapik Çorap Modelleri Duruya Ses Oluyor, Nefes Oluyor

YouTube video

Zolgensma tedavisinin alınabilmesi için bebeklerde yaş ve kilo şartı aranıyor. Duru bebek ise tedavi şansını kaybetmek üzere. Eğer Duru, 800 gram daha alırsa Zolgensma tedavisini olamayacak. Bu nedenle Duru Meriç’in annesi, bebeğini çoğu gece aç uyutuyor. Hem Durunun tedavi olabilmesi hem de karnını doyurabilmesi için Çorapik instagram sayfasından bir çorap al, sen de Duruya ses ol nefes ol!

Duru Bebek için Çorapik Trendyol Üzerinden Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz

corapik-corap-modelleri-ile-duruya-ses-ol-nefes-ol

Duruya ses ol nefes ol diyerek yola çıkan gönüllüler arasında bulunan Çorapik’ten çorap modelleri satın almak için Trendyol üzerinden güvenli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Piyasada bulamayacağınız birbirinden farklı, birbirinden renkli ve özel tasarım çorap modelleri Trendyol’da sizleri bekliyor.

corapik-corap-modelleri-ile-duruya-ses-ol-nefes-ol

Birbirinden renkli, çizgi karakterli çorap modellerini dilerseniz kombin olarak da satın alabilirsiniz. İster kendinize, ister sevdiklerinize, ister kızınıza ya da oğlunuza ihtiyaç duyulan çoraplardan satın alarak aynı zamanda Duru bebeği yaşama başlayabilirsiniz. Unutmayın! SMA Tip 1 hastası Duru bebek bağışlarınız sayesinde yaşayacak!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *