«
  1. Anasayfa
  2. Burcualem Öneriler
  3. Dekorasyonda Deck Ahşap Malzemesi Özelliklerinden Faydalanın!

Dekorasyonda Deck Ahşap Malzemesi Özelliklerinden Faydalanın!

dekorasyonda-deck-ahsap-malzemesi

Gelişen teknoloji ile birlikte geçmişte de sıklıkla tercih edilen ahşap ürünleri bugünlerde çeşitliliğini artırmış durumdadır. Birçok mekanda kolaylıkla kullanılan ve estetiksel bir görünüme sahip olan ahşaplar, yer döşemelerinde de deck ahşap olarak dikkatleri üzerlerine toparlar.

dekorasyonda-deck-ahsap-malzemesi

Genellikle dış ortamlar da tercih edilen deck, belirtilen boylar da kesilerek özel imal edilmiş boyalar ile estetikliğini tamamlar ve havuz kenarları, teraslar, balkonlar, saunalar, gemi güverteleri gibi alanlar da sıklıkla kullanılan bir ahşap çeşididir. Ayrıca bu ahşap türü Meşe, Teak, İroko, Merbeu ve İpe türü ağaçlardan imal edilirler.

Ahşap Deck Özellikleri

dekorasyonda-deck-ahsap-malzemesi

Genellikle zemin döşemelerinde tercih edilen ve çok uzak doğular da yetişen ağaçlardan üretilen deck, zeminlerde suyu emerek kayganlık durumunu ortadan kaldırır. Döşemesi ve yerleştirmesi oldukça kolay bir işlem olan bu ahşap çeşidi, kıymık oluşumu yapmadığı gibi doğal olması ile de insan sağlığını tehlikeye atmaz. Ayrıca ahşap deck ürünleri tüm doğa olaylarına dayanıklı olmaları sebebi ile de dekor ürünlerinin yapımında da kullanılırlar.

dekorasyonda-deck-ahsap-malzemesi
Deck Ahşap

Deck ahşap ürünlerinin kullanım alanları ve detaylı bilgisi için https://salkimorman.com.tr/deck.htm adresi ile bağlantı kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *