Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Demet Özdemir Estetik Oldu mu? Geçmişten 2021’e Şaşırtıcı Değişimi!

Demet Özdemir Estetik Oldu mu? Geçmişten 2021’e Şaşırtıcı Değişimi!

Bilgece Bilgece - - 8 dk okuma süresi
22 0
demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Ekranlarda sık sık görmeye başladığımız Demet Özdemir estetik oldu mu? Yoksa doğal estetiksiz ünlüler arasında mı yer alıyor? Her kadın ve erkek memnun olmadığı yönlerini estetik ile düzeltme imkânına sahip oluyor. Kişiler bu anlamda ciddi paralar dökebildiği gibi uygun işlemlere de başvuruyor. Peki siz Demet Özdemir ve diğer ünlüler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz?

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu
Demet Özdemir Estetik

Demet Özdemir Eski Hali Flash TV Görenleri Şaşırttı!

Demet Özdemir, ekranlarda hayatına ilk olarak dansçı olarak başladı. Oyunculuk hayatına geçmesi ile daha çok bilinir oldu. Farklı kanallarda değişik dizilerde başrol oyuncusu olmasıyla kendisini kanıtladı. Sonrasında ise geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir eski hali Flash TV adıyla videolar internette dolanmaya başladı. Görenleri oldukça şaşırtan bu içerik Özdemir hakkında estetik iddialarının ortaya atılmasına sebep oldu.

YouTube video

Video içerisinde Demet Özdemir estetik yaptırmamış hali ile bulunuyordu. Vücut olarak oldukça uygun ölçülere sahipti bunda dansçı olması etkili oluyordu. Ancak yüz hatlarında belirli oynamalar, estetik operasyonları olduğu artık kesinleşti. Kendisinin buna yönelik direkt olarak bir açıklaması bulunmaması ile birlikte sosyal medya kullanıcıları tarafından yaptırmış olduğu estetik operasyonları hakkında iddialar ortaya atıldı.

Demet Özdemir Estetik Operasyonları!

Demet Özdemir’in eski fotoğrafları bu andan itibaren ortaya çıkmaya başladı. Özellikle ilk olarak yer aldığı dizilerdeki halleri ile 2021 yılında bulunan fotoğrafları arasında gözle görülür fark bulunuyordu. İlk olarak çene estetiği olduğu yönünde iddialar ortaya atıldı. Ki bu durum da gerçekti. Fotoğraflara bakıldığında oyuncunun kare olan yüz hatlarını çenesini törpületerek düzelttiği görülüyor.

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Değişim bununla kalmıyor Demet Özdemir estetik operasyonlarına bir de elmacık kemiklerini ekletiyor. Bu alanda inceltme sağlamak adına bişektomi yaptırmış. Bu sayede incelen yüz hatları ile elmacık kemikleri daha çok öne çıkmış. Kaşlarında oluşmuş olan düşük volüme etkisini ile kaş kaldırma ameliyatı ile toparlamış görüyor. Göz çevresindeki değişim badem göz ameliyatı konusunda düşüncelerin oluşmasına sebep oluyor.

Demet Özdemir Hakkında Merak Edilenler

Demet Özdemir’in göz önünde bulunan bir oyuncu olmasının yanı sıra magazin haberlerinde de adını sık sık duyuruyor. Oyuncunun sevgilileri, evliliği ve estetik operasyonları oldukça merak ediliyor. İlişki dünyasının karmaşıklığı ve istediği mutluluğu bulamaması ile ünlü oyuncularla adının duyulduğu oldu. İşte oyuncu hakkında merak edilenler!

1- Demet Özdemir Eski Eşi Var mı? Evlendi mi?

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Demet Özdemir estetik operasyonları dışında ilişki dünyasında daha önce evlenip evlenmediği merak ediliyor. Demet Özdemir eski eşi olup olmadığı hakkında herhangi bir açıklama da bulunmadı. Magazin dünyasında da buna dair bir görüntü ya da fotoğraf ortaya çıkmadı. Bundan dolayı kendisini daha çok sevgilileri ve ortaya koyduğu projeleri ile ekranlarda görüyoruz.

2- Demet Özdemir Estetik| Demet Özdemir Sevgilileri

Demet Özdemir sevgilileri ile magazin dünyasını her zaman şaşırtan bir isim olmuştur. Genellikle rol aldığı arkadaşları ile birlikte olması ‘reklam aşkı’ olarak anılmasına da sebep olmuştur. Hatta kendisi de bu durumdan bir hayli sıkılarak açıklama yapmış ve üç günde bir sevgili değiştiriyormuş gibi yansıtılmasından sıkıldığını belirtmişti. Peki Demet Özdemir sevgilisi olarak adlandırılan ünlüler kim merak ediyor musunuz?

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Güzel oyuncu ilk olarak 2015 yılında çıkan ‘Çiçek Kokusu’ dizisi ile ön planda olmaya başladı. Burada başrol oyuncusu Yusuf Çim ile oynamıştı. Kısa bir süre sonra ikilinin sevgili olduğuna dair iddialar ortaya atılmaya başladı. Kısa süre sonra bu durumu inkâr etmeyen ikili yaklaşık 2 yıl boyunca beraber oldu. Süre zarfında dizileri bitti Özdemir No:309 dizisinde rol almaya başladı. İddialara göre buradaki başrol arkadaşıyla yakınlaşmasından dolayı ilişkisi son buldu.

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Ünlü oyuncu Demet Özdemir estetik haberleri öncesinde No: 309 dizisinde yer alan arkadaşı Furkan Palalı ile yakıştırıldı. İkili başlarda bu konu hakkında tepkide bulunmadı. Kısa süre sonra özel bir gece kulübünde eğlenirken sarmaş dolaş fotoğrafları çıktığında ise aşkları belgelenmiş oldu!

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Kısa süre sonra futbolcu Oğuzhan Özyakup ile ismi yan yana anıldı. Bu iddia magazin dünyasına bomba gibi düştü. Başta bir fotoğraf ve belgeleme yoktu. Ancak yazlık evlerinde fotoğrafları çıkınca ilişki de ortaya çıkmış oldu. Ancak Özdemir aradığı aşkı bulamayınca ilişkileri pek de uzun soluklu gitmedi.

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Demet Özdemir estetik olduğu konusunda ilk dalgalanmaların başladığı dönemde Seçkin Özdemir ile ilişkiye başladı. Hatta çift o kadar yakıştırılıyordu ki ‘en yakışan çift’ olarak o sene seçilmişti. Tüm hayranları bu ilişkiyi destekliyordu. Ancak bilinmeyen sebeplerden ötürü ayrıldılar. Kısa süre sonra Demet Özdemir Can Yaman haberleri ortaya çıktı. Sevgiliyiz ya da değiliz yönünde net açıklama yapmadıkları için uzun süre konuşuldular.

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Geçtiğimiz günlerde Özdemir son olarak Oğuzhan Koç ile anılmaya başladı. Arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile ayrılan Koç, Özdemir ile yakınlaşmaya başlaması olay oldu. İlk başlarda ikiliyi birlikte görmek mümkün değildi. Ancak ilişkilerini saklamak istemeyen çift birbirlerine bir şans vermek istediklerini söyleyerek ilk pozlarını sosyal medyaya paylaşmaya başladı. Özdemir aktif olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde oynamaya devam ediyor.

Demet Özdemir Estetik| Estetiksiz Ünlüler

Estetiksiz ünlüler konusunda merak en az olanlar kadar bulunmaktadır. Her ne kadar çoğu ünlünün estetik yaptırdığı düşünülse de durum böyle değildir. Kimi kişiler doğal güzellikten yana olduğu için estetik yaptırmamıştır. En çok merak edilen başlıklar arasında Seda Güven estetik, Dua Lipa estetiksiz hali bulunuyor. Son dönemlerin başarılı oyuncusu Hande Erçel estetik yaptırdığı yönünde fotoğraflar da paylaşılıyor.

demet-ozdemir-estetik-oldu-mu

Estetiksiz ünlüler denildiğinde Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Arzum Onan yer alıyor. Estetik yaptırmayanlar bir yana bir de estetik yaptırıp facia sonuçlarla karşılaşan bireyler bulunmaktadır. Estetikli Ünlüler Kimdir? Estetik Faciası Ünlüler 2021 yazımıza bakarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.