Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kültür Sanat
  4. »
  5. Dobra Sunucu Ece Üner Gündemden Düşmüyor

Dobra Sunucu Ece Üner Gündemden Düşmüyor

Bilgece Bilgece - - 4 dk okuma süresi
12 0

Show TV Ana Haber Bülteni sunucusu Ece Üner Türkiye’nin en çok alkışladığı isimlerden biridir. Toplumsal olaylardaki bakış açısı ve cuk diye oturan sözleri ile her zaman takdir topluyor.

Geçtiğimiz günlerde eşi Deniz Bayramoğlu ile rakip olacak haberleri ile konuşulmuştu. Eşinin istifa eden Buket Aydın’ın yerine geçmesi ile iki büyük kanalın ana haber bülteni sunucuları birbirine rakip olmuştu.

Duyarlılığı ve dobralığı ile bilinen sunucu hakkında merak edilen her şey bu yazıda!

Ece Üner Kimdir ?

ece üner

Eşinin Kanal D’de haber sunuculuğu yapmaya başlamasının ardından Ece Üner kimdir diye merak edenlerin sayısı artmıştır.

Sunucu ve haberci Üner, 1981’de İstanbul’da doğdu. Babası bir dönem CNN Türk kanalında genel müdürlük yapan Dinç Üner’dir. Koç üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olan başarılı sunucu yurt dışında dil eğitimleri aldı.

Kariyerine Avrupa Birliği muhabiri olarak başlayan Üner, bir süre NTV kanalında çalıştı. Daha sonra CNN Türk spor servisine geçti ve hafta sonu spor haberleri sundu.

Yenigün, Olduğu Gibi, Akşam Raporu, Enine Boyuna programlarını sunan Üner, en son Show TV ana haber bülteni sunuculuğu görevinde devam etti.

Dobra Sunucudan Toplumsal Olaylara Tepki

Ece Üner gündemdeki olaylara ilişkin bakış açıları, laf sokmaları ile sık sık gündeme gelmektedir. Türkiye’de beklenen deprem haberlerini sunan güzel sunucu, bu konuya ses getirecek bir yorumda bulundu.

https://www.youtube.com/watch?v=YOocIPIYizs

Beklenen depremler için Türkiye’de belirlenen yüzlerce toplanma alanına alışveriş merkezi kurulu, neyse ki deprem anında alışveriş yapabileceğiz diye dile getirdi.

Gençlerin Sürekli Ertelenen Sınav Takvimine Farklı Bir Yorum

Son zamanlarda korona virüs sebebi ile sınav takvimlerinde yapılan değişikliklere de Ece Üner yorumu geldi. Gençlerin alkışladığı ve sosyal medyada çığ gibi büyüyen yorumlarıyla herkese bir kere daha çok haklısın dedirtti.

https://www.youtube.com/watch?v=MWI22_GpmQs

Sınav takvimi konusunda travmasını anlatan Üner, 39 yaşındayım ama hala haftada bir kere sınava yetişemediğim kâbusu ile uyanıyorum dedi.

Bu süreçte anları bile hesaplarken sınavların geriye alındığını düşünün diyen Üner, genç Farsça hazine demektir, hazineye kıyılır mı dedi.

Armağan Çağlayan Gör Beni Serisinin Bu Haftaki Konuğu Ece Üner Olacak

armağan çağlayan gör beni

Gündeme taş gibi oturan sözleri ile hemen hemen her gün konuşulan güzel sunucu Armağan Çağlayan Gör Beni serisi ile Youtube kanalında röportaj yaptı.

Herkesin çok merak ettiği, sözlerini alkışladığı ve sosyal medyada hunharca paylaştığı Ece Üner akıllardaki sorulara cevap verecek. Bugün 18.00’da Ece Üner ve Armağan Çağlayan sosyal medyada çok konuşulacaklar arasında olacak şimdiden yerinizi alın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.