Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dekorasyon
  4. »
  5. En Çok Tercih Edilen Lavabo Modelleri

En Çok Tercih Edilen Lavabo Modelleri

Bilgece Bilgece - - 5 dk okuma süresi
2 0
creavit-banyo-lavabosu

Kullanım alanlarına uygun olarak lavabo tasarımları pek çok şekilde dizayn edilmiştir ve lavabo fiyatları kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Banyo lavabo dolabı olarak dolaplı lavabo modelleri oluşturulmuştur. Mutfaklarda kullanılan bin bir çeşit lavabo modelleri rahat kullanımı ve ergonomik yapısı ile avantaj sağlamaktadır. Banyo lavabosu seçiminde ise lavabolu modeller ve daha pek çok zengin seçenek bulunmaktadır. Lavabo modelleri üretildikleri ürünün kalitesi ve kullanım alanının genişliğine göre fiyat bakımından değişmektedir.

Banyo Lavabosu

Banyo dekorasyonuna katkıda bulunan lavabo tasarımı takım şeklinde oluşturabileceği gibi tek olarak da tercih edilebilmektedir. Lavabo fiyatları göz önünde bulundurularak dolaplı lavabo veya banyo lavabo dolabı dizaynı birlikte seçilebilir. Lavabo çeşitleri değerlendirerek en verimli ürünün hangisi olacağına karar verilebilir. Banyonuz küçükse küçük lavabo tasarımları tercih edilmelidir. Ayrıca mermer lavabolar da her dönem olduğu gibi bu dönemde revaçtadır. El yıkama lavabosu ve çeşitli markaların tercihinize sunduğu ürünler kullanılmaktadır. Lavabo evye çeşitleri arasından inceleme yaparak ürününüze karar verebilir, rahat kullanım sağlayacak tasarımları alanlarınıza katabilirsiniz.

Köşe Lavabo

Yaşam alanlarında genellikle balkonlarda ve küçük tezgahlarda kullanılan köşe lavabo tasarımları hem kullanım rahatlığı hem de temizlik açısından fonksiyonel ürünlerdir. Pek çok seçeneğin oluşturulduğu yeni dönemde modern ürünler ve zengin tasarım seçenekleri yer almaktadır.

creavit-banyo-lavabosu

Mutfak Lavabosu

Mutfak dekorasyon uygun olarak tercih edilebilecek olan lavabolar fonksiyonel özellik açısından bu alanlarda çok daha büyük bir öneme sahiptir. Pek çok kadın mutfakta rahatlıkla yemek hazırlamayı veya temizlik yapmayı istemektedir. Bu nedenle lavabo seçimi yapılırken büyük ürünler veya iki lavabolu tasarımlar büyük ilgi görüyor. El yıkama lavabosu olarak kullanılmayacağı için basit temizlik işlemleri için değil detaylı düşünülerek hazırlanmış lavabo tasarımları mutfaklar için alternatif oluşturuyor.

Tezgah Üstü Lavabo

creavit-banyo-lavabolari

Son yılların en gözde tercihleri arasında yer alan lavabo tasarımlarından biri olan tezgah üstü lavabo tasarımları küçük lavabo arayışınızda karşınıza çıkabileceği gibi farklı alternatifler de sunmaktadır.

Çanak Lavabo

Zengin renk seçenekleri ve farklı tarz arayanlara hizmet veren çanak lavabo tasarımları minimalist dokunuşlarla yeni sezonda dikkat çekiyor. Kullanıldıkları alana farklı bir tarz katan bu tasarımlar özel olarak üretiliyor ve pek çok banyo için tercih ediliyor.

Mini Lavabo

creavit-banyo-lavabolari

Mini lavabo tasarımları özellikle dar alanlarda kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Mini lavabo modelleri küçük tuvaletler için tercih edilen özel tasarımlardır. Bu tasarımlar genellikle ayaklı ve bütün olarak oluşturulmuştur.

Etajerli Lavabo

Etajerli lavabo tasarımları son zamanların en dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Lavabo tasarımının altında oluşturulan etajer çekmeceler kullanım rahatlığı ve fonksiyonellik kazandırıyor. Banyolarda şıklığı sağlayan bu tasarımlar her kadının evine katmak istediği ürünler arasında bulunmaktadır.

Tezgah Altı Lavabo

creavit-banyo-lavabolari
En Çok Tercih Edilen Lavabo Modelleri

Genellikle ticari üretiminin gerçekleştirildiği alanlarda avantaj sağlayan tasarımlardan biri olan tezgah altı lavabo ürünleri kullanım rahatlığı sağlayan tasarımlardan bir tanesidir. Özel olarak üretilmiş bu tasarımlar kullanılan alanlara uygun olarak büyüklükleri ve yapıları incelenerek satın alınmaktadır. Montaj işlemlerinde profesyonellerden destek alınarak ürünlerin montaj işlemleri tamamlanmaktadır. Pek çok lavabo tasarımı mermer ürünlerden oluşturulmasına rağmen mermer lavabolar son yıllarda önemini yitirerek yerini farklı tarzda ve modelde üretilmiş ürünlere bıraktı.

Yarım Ayak Lavabo

creavit-banyo-lavabolari

Lavabo tasarımları giderek artıyor ve pek çok model üretiliyor. Abdest lavabosu olarak üretilen pek çok ürün rahat kullanımı ile avantaj sağlıyor. Bunun dışında renk seçenekleri oluşturulan lavabo tasarımlarında siyah lavabo alternatifi pek çok marka tarafından oluşturuluyor. Banyo lavabo dolabı ve lavabo çeşitleri giderek artarken markalar tarafından üretilen ürünler avantaj sunuyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.