«
  1. Anasayfa
  2. Burçlar ve Astroloji
  3. Size Mutlaka Anlatacak Bir Şeyi Olan En Geveze Burçlar !

Size Mutlaka Anlatacak Bir Şeyi Olan En Geveze Burçlar !

burcu-alem-en-geveze-burclar

En geveze burçlar dendi mi ne tür karakterler gözünüzün önüne gelir? Hani vardır ya nereye giderse gitsin orada anlatacak muhabbetleri olan saniye bazında çok konuşan tipler, heh işte onlardan bahsediyoruz…

Bazı insanlar diğerlerine oranla çok daha çok konuşur. Bazen dolu bazen boş derken bir bakmışsınız bir dünya laf edivermiş. Tabi bunun yanında konuşmayı da sevmeyen biriyseniz kafanızın şişmesi muhtemel, hatta kaçınılmaz bir son demektir.

 

Peki çevrenizde hiç susmayan çenesi ile bol bol vakit harcayan kişilerin burçları nelerdir hiç düşündünüz mü? Sizce en geveze burç hangisi? Sizi bilmeyiz ama bizim bu konuda güzel bir burçlar sıralamamız var gelin hep birlikte okuyalım gülelim :)

En Geveze Burçlar Listesi

 

Bir ortama girdiniz ve baz tipler var ki çenesi hiç durmuyor, susmak nedir bilmiyor… Şöyle bir baktığınızda bu kişilerin burcu sizce nedir? En geveze burçlar dedik mi sessiz olan arkadaşlar mekanı boşaltır giderler. Çünkü gevezelik onlara göre değildir. İşte gevezelikleri ile çevresine yaka silktiren burçlar!

1- Gevezeliğin Kitabını Yazan İkizler Burcu!

 

İkizler burcu, gevezelik konusunda dünya geneli bir üne sahip. Dedikodu potansiyeli en yüksek olan en dedikoducu burçlar listesinde de karşımıza çıkan ikizler, boş dolu her açıdan konuşur. Dağda açan çiçeği, havada uçan böceği… Aklınıza ne gelirse… ay bir dedikoduyu bir severler ki onun yanında eğer ağzınız sıkı değil se durmayın! Mutlaka o konuşkan hali ile sizi de çözer takır takır ne varsa anlatıverirsiniz. Üstelik sizden aldığını başkasına götürmesi de an meselesi, kendisi sır tutamayan burçlar arasında bizden söylemesi!

2- Hayallerine Doymayan Yay Burcu!

 

Lak lak lak… Ne anlatıyor bu yay burçları acaba bu kadar? Onların hayalperest dünyası kurdukları hayaller bazında muhabbete girmelerine sebep olur. Anlık verdikleri kararlar, deneyimleri, gelecek planları anlatırlar da anlatırlar… Yani karşısındaki fırsat verme gibi bir huyu da yoktur bu yay burçlarının! Yay burcu “anı yaşa” mantığı ile yaşadığı için öyle anlattıklarını da pek hatırlamaz. Sonradan konuşulanı hatırlatsanız aaa bunu ben mi dedim der… En merak burçlar arasında da yer alan yay burcunun bitmek bilmeyen hayallerini dinlemek de size düşer…. Tabi onun yanında muhabbet keyiflidir gülmemek elde değildir bu yüzden çok konuşurken insanları sıkmaz. Aynı zamanda en zeki burçlar arasında yer alan yaylar espiri gücünü de bu zekaya borçludurlar.

3- Kendisini Her Yerde Öne Çıkaracak Aslan Burcu!

 

Egosu batasıca aslanlar ay kendilerini illa övecekler. Neler yaptılar, neler ettiler illa herkes duymalı!Hele ki de bulundukları ortamda gözde olma çabaları her konuda fikir beyanına sebep olur. Her konuda bilgili ve ilgili görünmek aslan burcu için önemlidir. Konuşurken gevezelik boyutuna da ulaştığını anlamaz. Anlatır durur. O kendisini öne çıkardığını ilgi odağı olduğunu düşünür, tabi nasılsa bir aslan her zaman iyidir… Ancak insanlara karşı ne kadar itici olduğunun da farkına varmaz. Keşke bir sussa da kafamız dinlense diyenlerin sayısı yarım saatte bir artar!

4- Kıskançlıktan Çatlayacak “En Çok Ben Sevilmeliyim” Diyen Balık Burcu!

 

Gelelim balık burcu insanına! Balıklar her zaman en çok sevilen olmayı isterler. Bir ortamda birisi konuşurken ilginin ona kaydığını görmüşse bir balık ilgiyi çekmek için daha fazla konuşur. Şaka yapar ortamda sevilen olmaya çalışır. O “ayy beni çok sevdiler, ay ne güzel de oldu seviliyorum” derken, aslında insanlar “offff bu ne çene yahu az bi sussa” derler.

5- En Geveze Burçlar Devam Eden Sıralama…

 

Ve listemizde en mükemmel geveze burçlarımızdan sonra sıra diğerlerinde! Gevezelik ve dedikodu diyorsak sırayı mutlaka başak burcu almalı! Bir başak burcu etrafında olan biteni öğrenmeden rahat edemez. Sonrasında sırayı boğa burcu alır. Boğa burcu etrafta dönen muhabbetleri evirip çevirip satma konusunda oldukça iyidir.

 

Çok konuşması da zaten dedikoduyu seven hallerinden kaynaklıdır. En geveze burçlar sıralamasında elbette akreplere yer vermezsek olmaz! Akrep burcu herkesi kontrol etmek için ne olmuş ne bitmiş iyice öğrenmelidir. Bunun içinde çok konuşarak zehri salar ve ortamı yumuşatır.

 

Ne kadar konuşkan ne kadar sevecenim havalarında çok konuşurken karşıdakini de ustalıkla konuşturur. He bu arada gevezelik demişken oğlakları da unutmayalım! Boş konuşmak konusunda üzerlerine yoktur!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *