«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Sosyal Medyadan Kopmamak İçin En İyi VPN Programları Arasından Tercih Yapın

Sosyal Medyadan Kopmamak İçin En İyi VPN Programları Arasından Tercih Yapın

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

Son günlerde sık sık internet problemleri ile karşı karşıya olduğumuz için En iyi VPN programlarının hangileri olduğu çok fazla araştırılmaktadır. Kullanıcılar açısından güvenilir VPN programı bulmak oldukça önemlidir. Biz de bu nedenle sizler için en güvenilir VPN programları listesi hazırladık.

YouTube video

Türkiye’de internet üzerindeki bazı sınırlamalardan dolayı birçok kullanıcı ücretsiz VPN programları kullanmaya başladı. Fakat bu programların çoğu bir süre sonra hata vermektedir. Siz de ücretsiz bir VPN programı kullanmak istiyorsanız en kaliteli programları bu yazı sayesinde öğrenebilirsiniz.

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

Sosyal medya özellikle son yıllarda hepimizin hayatının önemli bir parçası haline geldi. Ülkemizde yapılan araştırmalara göre kadınlar erkeklere nazaran sosyal medyayı çok daha aktif kullanıyorlar. Bu nedenle olası bir sosyal medya yasağında kadınların erkeklerden daha fazla güvenilir VPN programı ihtiyacı olacaktır.

Ücretsiz En İyi VPN Programları

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

İnternet sorunları meydana geldiği zaman ilk olarak ihtiyacımız olan şey en hızlı VPN programları olacaktır. Hızlı olmasının yanı sıra pratik ve kolay kullanım gibi özelliklere de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle biz de sizlere en kolay VPN programlarının listesini hazırladık.

1 – En Hızlı VPN Programı Hotspot Shield

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

Hızlı VPN programı denildiği zaman ilk akla gelen programlardan biri olan Hotspot Shield dünyada birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıların hemen hemen hepsi tarafından tek beğenilmeyen özelliği ise kişisel veri gizliliği hususunda çok hassas olmamasıdır. 3000’i aşkın sunucu ile kullanıcılarına hizmet veren bu program Torrent destekli değildir. Yani sık sık Torrent kullanan biri için bu program çok da uygun olmayacaktır.

2 – En İyi VPN Programı Windscribe

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

En kaliteli programlardan biri olan Windscrinbe kullanıcılara her ay 10 GB kullanım imkanı sağlamaktadır. Üstelik programda yer alan Dünya’nın 8 farklı bölgesini de seçme hakkı tanımaktadır. Eğer programa Twitter üzerinden mention attığınız takdirde de ek 5 GB kota kazanıyorsunuz. Herhangi bir arkadaşınıza tavsiye ettiğiniz takdirde de ek olarak 1 GB kota daha elde etmiş oluyorsunuz.

3 – CyberGhost Güvenilir VPN Programı

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

Hızlı ve güvenilir VPN programları denildiği zaman ilk akla gelen programlardan biri olan CyberGhost, kullanımı oldukça basit bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu programın Türkiye’de 40 farklı sunucusu yer almaktadır. Netflix’de ya da herhangi bir sosyal medya platformunda kısıtlamalar canınızı sıkıyorsa bu programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

4 – VyprVPN

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

Ücretsiz en iyi VPN programları arasında yer alan VyprVPN Netflix, Sky Govudu ya da Sling TV gibi birçok medya uygulamasına herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan erişiminizi sağlayacaktır. En hızlı VPN programları arasında yer alan bu uygulamayı olası bir erişim yasağında güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hız konusunda oldukça iddialı olan bu programı siz de sosyal medya platformlarından kullanabilirsiniz.

5 – UltraVPN ile Güvenilir VPN Uygulaması

burcualem-en-iyi-vpn-programlari-nelerdir

En iyi VPN programları arasında yer alan UltraVPN güvenilirlik açısından kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Kullandığınız cihazınızın verilerini ya da IP adresi gibi gizli kalması gereken bilgileri saklamaktadır. Eğer siz de hem güvenilir hem de kolay kullanıma sahip bir VPN programı arıyorsanız gönül rahatlığı ile bu programı kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *