«
 1. Anasayfa
 2. Burçlar ve Astroloji
 3. FBI Tarafından Açıklanmış 2020 En Tehlikeli Burç Listesi!

FBI Tarafından Açıklanmış 2020 En Tehlikeli Burç Listesi!

en-tehlikeli-burc-listesi

Astrolojiye merakınız varsa hiç en tehlikeli burç hangisi merak ettiniz mi? FBI tarafından suçluların profilleri üzerinden rapor yayınlandı. FBI verilerine göre suçlu insanların doğduğu aylar baz alınarak en tehlikeli burç sıralaması oraya koyuldu. Burcunuz acaba hangi sırada yer alıyor? Çevrenizdeki insanları da seçmenizde etkili olacak sıralamayı yazımızda bulacaksınız!

https://www.youtube.com/watch?v=AAgXo-Lfn9c

En Tehlikeli Burç Listesi| En Tehlikeli 5 Burç

Burçlar aylar bazında ele alındığında on iki tane bulunmaktadır. Kişiler sahip olduğu burçlar neticesinde kimi özellikleri bünyesinde barındırır. En tehlikeli burç hangisidir? Sahip olunan bu özellikler ortaya koyulan FBI raporuna göre cinayet ve suç profillerine yön veriyor. En tehlikeli burç kadını ve erkeğini bu sayede görebiliyoruz. En tehlikeli 5 burç şu şekilde sıralanmaktadır:

1- Yengeç

Yengeç burcu her ne kadar anaç ruhları ile bilinse de en tehlikeli burç sıralaması içinde birinci sırayı alıyor. Çevresindeki bireylerin iyiliğini kendisinden çok düşünse de yeri geldiğinde bu durumu çok iyi kullanabiliyor. En tehlikeli burç sıralaması arasında ilk sıraya yerleşmesinde insanları iyi manipüle etmesi etkilidir. Çevresini etkileyerek istediği şekilde yönlendirebiliyorlar.

 

en-tehlikeli-burc-listesi
En Tehlikeli Burç

 

En tehlikeli burç kadını bazında kadınlar arasında sık yer almıyor. Genelde Yengeç erkekleri bu açıdan daha ön plandadır. Karşılaştıkları çoğu can sıkıcı olayda içlerine kapansalar da sabırları taştığında olacaklardan kendileri sorumlu değil! FBI tarafından suçluların profilleri incelendiğinde seri cinayetler, tecavüzler gibi ciddi vakalara Yengeç burçları daha çok karışmıştır.

2- Akrep

En tehlikeli burç kadını hangisi diye soracak olursanız en tehlikeli burç listesinde ikinci sırada yer alan Akrepler olur. Akrepler genel özellikleri neticesinde zaten kinci yapıları ile ön plana çıkarlar. Çevresinde nefret saçan insanlar değildir. Ancak canını yakan birisinin de intikamını almadan kolay kolay bırakmazlar.

en-tehlikeli-burc-listesi

Sahip oldukları kinci yapıları ile en tehlikeli burç hangisidir sorusuna şüphesiz yanıt oluştururlar. Çevrenizde Akrep burcu bir kişi bulunuyorsa dikkat etmelisiniz. Bu durum ciddi suçlarla sonuçlanmasa da şüphesiz sizden intikamını alacaktır. Acı çektiğinizi görmeden rahat etmeyen burç sahipleri seri katil profillerinde ön plana sıklıkla çıkmaktadır.

3- Yay

En tehlikeli burç listesinde yer almalarının en büyük sebebi büyük bir kontrol manyağı olmalarından kaynaklanıyor. Grup liderliği, toplumu istediği şekilde yönlendirme konusunda Yay burcu iyi bir burç var mıdır, bilinmez. Kendileri geçmiş tarih içerisinde ciddi suçlara karışan üstelik kendisi ile birlikte toplumu da sürükleyen kişilerin burcu olarak görülüyor. İşledikleri suçların intikam değil, bir ideoloji uğruna olduğu burç yorumları ile de görülüyor.

en-tehlikeli-burc-listesi

En tehlikeli burç sıralaması arasında üçüncü sıraya girmesine bu yönden şaşırmamak gerekir. Psikopatlık derecesinde cinayet işleyen, siyasi yönlendirme yapan kurucuların burcu olarak karşımıza çıkıyor. Tarihte bilinen Yay burçları arasında Pablo Escobar, Ted Bundy, Stalin bulunmaktadır. İsimleri yabancı gelmiyor değil mi? Tarihe isimlerini daha çok kötü yönden yazdıran kişilerdir.

4- En Tehlikeli Burç Listesi| Boğa

Boğa burcunun en tehlikeli burç listesinde dördüncü sırada olduğuna şaşırmamak gerekir. Çevrenizde bir Boğa burcu varsa buna hak vereceksiniz. Boğalar genel olarak sinirli yapıları ile ön plana çıkmaktadır. En ufak bir olaya parlamaları ile meşhurdur. Bundan dolayı en tehlikeli burç sıralaması arasında aktif olarak yer alıyor.

en-tehlikeli-burc-listesi

En tehlikeli burç hangisidir sorusuna yanıt olmasında işledikleri cinayetler, suçlar etkili olmaktadır. Ancak Boğa burçları Akrep burçları gibi intikamdan dolayı suçlara yönelmez. Yine burçlarında barındırdıkları özellikler suça itmede etkili olmuştur. Sebebini merak mı ediyorsunuz? Tabii ki para! Lüks ve para merakları onları suça itiyor.

5- Koç

En tehlikeli 5 burç listesinde son sıradan Koç burcu en tehlikeli burç olarak adlandırılmaktadır. Koç burçları normal yapıları gereği aslında çok da fazla tehdit oluşturmazlar. Ancak Boğalar gibi sinirli yönleri ile çok ön plana çıkarlar. Sinirlendiklerine adeta bir koç gibi çevresinde ne varsa zarar verme eğilimleri olması en tehlikeli burçlar arasında yer almasına sebep oluyor.

en-tehlikeli-burc-listesi

Liste tabii ki beş burç ile sınırlı kalmamaktadır. Diğer burçların sıralaması FBI raporuna göre:

 • Oğlak burcu
 • Balık burcu
 • Başak burcu
 • Terazi burcu
 • Aslan burcu
 • Kova burcu
 • İkizler burcu olarak sıralanmaktadır.

Her ne kadar suçlu profilleri üzerinden bu çıkarımlarda bulunulsa da çevrenizdeki her bireye kötü gözle elbette bakmamalısınız! Ancak yeni tanıştığınız bir bireyin burcuna önem veriyorsanız listeyi göz önünde tutmanızda fayda var.

En Tehlikeli Burç Kadını Akrep! Peki En Tehlikeli Erkek Burcu?

En tehlikeli burç kadını Akrep olarak raporlara yansımaktadır. Akreplerin erkekleri de bu konuda oldukça iddialıdır. Ancak erkek suçlu profillerinin en çok ön plana çıktığı iki burç bulunur. Bunlardan ilki en tehlikeli burç sıralaması içinde birinciliğini koruyan Yengeçler! İkinci olarak en tehlikeli erkek burcu ise Yay karşımıza çıkıyor.

En Aptal Burç Hangisidir?

En aptal burç olarak atfetmek doğru olmayacaktır. Onların zekâ puanlamasında sorunlarından dolayı son sırayı almamaktadır. En akılsız burç olarak yorumlamak pek de gerçekçi olmaz. Daha çok çevresinde gerçekleşen durumlarda duygusal zekâlarını ön planda tutmaları yanlış hareket etmelerine sebep olur. Bundan dolayı yanlış etiketlenmelere de sebep oldukları görülür. Evet doğru tahmin ettiniz Başak burcundan bahsediyoruz!

en-tehlikeli-burc-listesi

Aslında Başak burçları en tehlikeli burç sıralaması içerisinde 8. Sırada yer almasıyla tehlike arz etmemektedir. Onların çoğu zaman derdi temizlik ve düzen konusunda olmaktadır. Her ne kadar psikopat karakterlerini ileri düzey düzen ve temizlik olarak yansıtsalar da gerçekçilik taşımamaktadır. Yeri geldiklerinde zekâlarını öyle güzel kullanırlar ki çevresindeki bireyleri kendilerine hayran ederler.

En Saf Burç Hangisidir?

En saf burç konusunda en tehlikeli burç kadar net konuşmak pek de mümkün değil. Çünkü biraz önce bahsettiğimiz Başak burcu ile Balık burcu arasında kıyasıya bir rekabet var! Başak burçlarının yerine göre hareket etmeleri değişiklik gösterir. Kimi zaman mantıklarını çok ön planda görürken kimi zaman yükselen burcuna göre duygusal zekâları ağır bastığından saflıkları ile ilk sıralarda yer alırlar.

en-tehlikeli-burc-listesi

Balık burçları ise tam anlamıyla saflıkları ile bilinirler. Bu kötü bir tanımlamanın ötesinde iyilik düşünmelerinden kaynaklanır. Çevresindeki kişileri kendisinden önce düşünmeleri etkili olur. Bunun yanı sıra camdan bir kalbe sahip olmaları kırılganlıkları konusunda etki oluşturur. Kırılgan yapıları neticesi ile saf yapılarını her zaman daha ön planda tutarlar. En akılsız burç olmadıkları gibi saflıkları onları güçsüz gösterir.

En Güçlü Burç Hangisidir?

En tehlikeli burç listesinden sonra sıra en güçlü burç listesine geldi. En güçlü olarak adlandırmak farklı durumları yorumlaması ile değişecektir. Fiziki, duygusal ya da toplum içerisindeki gücü itibari ile başlıklarda değişik burçlar aktif rol oynamaktadır. Fiziki anlamda en güçlü burç hangisi diye soracak olursanız Aslan burçları ormanların kralı olarak ön plana çıkar.

en-tehlikeli-burc-listesi

Duygusal olarak en güçlü burçlar ise iki isimden oluşur. Bunlar Yay ve Oğlak olmaktadır. Duygusallıklarındaki güç karşılaştıkları zorlukları duygusal anlamda kolay atlatmalarından kaynaklanır. Toplum içerisinde güçleri ile ön plana çıkacak olan iki burç ise Terazi ve Boğa olmaktadır. Özellikle Terazi burçlarının dengeli ilerleyişi burada etkili olmaktadır.

En Manyak Burç Hangisidir?

En manyak burç olarak tek bir isim vermek zor olacaktır. Manyaklıkları ile bilinen ilk burç herkesin tahmin edebileceği üzere İkizler olacaktır! Gerek hayat içerisinde sürekli fikir değiştirmeleri gerekse çılgın hareketleri onları ‘manyak’ kategorisinde iyi anlamda yer almalarını sağlamaktadır. Çılgın yapıları çevresini mutlu etmek üzerine oluşturulmuştur.

en-tehlikeli-burc-listesi

En tehlikeli burç hangisidir sorusunda 11. sırada yer alan Kovalar manyaklıkları ile bilinir. Manyaklık anlayışı onların özgürlükçü yapılarından kaynaklanır. Toplum içerisinde oluşturulmuş tabular kesinlikle onlara göre değildir. Bildiklerini okurlar ve kim ne der diye asla düşünmezler. Bu kadar özgürlük delisi bir burcun çok da sakin olmasını beklemez yanlış olurdu.

En Zeki Burç Siralamasi 2020

Burçlar hakkında birçok bilgi bulunur. Kişiler tarafından en çok merak edilen diğer başlık en zeki burç siralamasi 2020 olmaktadır. Zekilikleri ile ön plana çıkan burçlar listelenmiştir. En zekiden başlayacak olan liste şu şekildedir:

 • Akrep
 • Kova
 • Yay
 • Aslan
 • Koç
 • Balık
 • İkizler
 • Yengeç
 • Boğa
 • Oğlak
 • Terazi olmaktadır.

en-tehlikeli-burc-listesi

En tehlikeli burç listesini sizler için paylaştık. Bunun yanı sıra burçlar hakkında merak edilen diğer özelliklere de değinildi. En zeki burçlar ise en merak edilen başlıklardan birisidir. En Zeki Burç Sıralaması 2020 yazımıza bakarak daha detaylı bir bilgiye sahip olmak istemez misiniz? O zaman sizi yazımızı okumaya bekliyoruz!

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Oğuzhan

  Size ve emeklerinize sağlık. Okurken bizi eğlendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.