«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Enes Batur Karantina Sürecini Kyk Yurdunda Geçiriyor

Enes Batur Karantina Sürecini Kyk Yurdunda Geçiriyor

burcualem-enes-batur-karantina-surecini-kyk-yurdunda-geciriyor5

Geçtiğimiz günlerde Covid-19 testi pozitif çıkan ünlü youtuber Enes Batur karantina sürecini Kyk yurdunda geçiriyor. Sancaktepe’de bulunan yurtta kalan Batur sosyal medya üzerinden konu ile alakalı açıklama yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=1BPL9zq8W7E

Geçtiğimiz günlerde karantinada olduğu için evde olması gerekirken tüm kuralları yok sayarak Beykoz’da yer alan evinden dışarı çıkan ünlü youtuber emniyet ekipleri tarafından yakalanarak Sancaktepe’de yer alan Kyk yurduna yerleştirildi.

Videolu Açıklama Yaptı

burcualem-enes-batur-karantina-surecini-kyk-yurdunda-geciriyor

Kyk’da karantina sürecine devam eden Enes Batur konu ile alakalı sosyal medya hesabı üzerinden videolu açıklama yaptı. Hakkında çıkan tüm iddialara şu şekilde cevap verdi;

burcualem-enes-batur-karantina-surecini-kyk-yurdunda-geciriyor

“Benimle alakalı aslı olmayan şeyler paylaşılıyor. Olayı başından anlatayım. Cumartesi günü ateşim çıktığı için hastaneye test yaptırmak amacı ile gittim. Ve orada test yaptırdım. Testim yapıldıktan sonra ise direkt olarak eve geldim. Akşamüzeri ise test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim. Bunu öğrendiğimden sonra ise hiçbir şekilde dışarı çıkmadım. Çıkmadığıma şerefim ve namusum üzerine yemin ederim. Evden hiçbir şekilde çıkmadığıma dair kamera kayıtlarım da mevcut. HES uygulamam var. Her an konumumu gösteriyor. Şahitlerim de var ve ben hiçbir şekilde karantina kurallarını ihlal etmedim, evden dışarı çıkmadım.”

Enes Batur Kimdir ?

burcualem-enes-batur-karantina-surecini-kyk-yurdunda-geciriyor

Tam adı Enes Batur Sungurtekin. 9 Nisan 1998 tarihinde Ankara’da doğmuştur.Babası polis annesinin mesleği ise hemşiredir. Türk youtuber ve oyuncudur. Youtube üzerinden paylaşmış olduğu videolar ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. 2017 yılında düzenlenen 44. Altın Kelebek ödüllerinde ilk kez verilmeye başlanan En İyi Youtuber/İnstagrammer ödülü kendisine layık görüldü. Fakat daha sonra ise bu ödül kendisinden alındı.

burcualem-enes-batur-karantina-surecini-kyk-yurdunda-geciriyor

2018 yılında düzenlenen 5. Altın Palmiye ödüllerinde ise Yılın Sosyal Medya Fenomeni ödülünü almayı hak kazandı. İlk film deneyimi olan Hayal mi Gerçek mi adlı film ise 19 Ocak 1998 yılında vizyona girdi. Filmin başrolünü ise Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy gibi ünlü isimlerle paylaştı. Youtube’da bilgisayar ya da konsol oyunları ile alakalı videolar ile tanınan Enes Batur’un Youtube kanalında 13 milyonu aşkın takipçisi var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. kemal avcı

    genç yaşta çok yüksek bir hayat standartlarında yaşıyor.ilerde çöküşü zor kaldırır.hayran kitle yaşı küçük olduğu için,ilerde illaki çöküş yaşayacak