«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Evlenecek Arkadaşa Çeyiz Hediyesi Olarak Ne Alınır?

Evlenecek Arkadaşa Çeyiz Hediyesi Olarak Ne Alınır?

Düğün sezonun başlamasına az bir vakit kalmışken birçok kişi yakın arkadaşa çeyiz hediyesi olarak ne alınacağında kararsızlık yaşayabilmektedir. Hele bir de bu arkadaşınızın doğum günü yaklaşmakta ise ona doğum günü hediyesi olarak çeyizlik bir hediye almanız arkadaşınızın çok mutlu olmasına sebep olacaktır.

Evlenecek Arkadaşa Çeyiz Hediyesi Olarak Ne Alınır?

Böyle bir süreçte arkadaşınız tüm yoğunluğunu yeni evine ve alacağı eşyalara vermiş oluyor. Bu nedenle küçük bir hediyelik dekoratif eşya bile onun havalara uçmasına neden olabilir. Eğer tüm alınması gereken çeyiz eşyaları tamamlanmışsa bile ufak bir hediye ile arkadaşınızı sevindirmeniz mümkündür.

Evlenecek Arkadaşa Çeyiz Hediyesi Olarak Ne Alınır?

Hediye seçiminde öncelikle bir ihtiyacı karşılamak amacı ile mi yoksa arkadaşınızı şımartacak bir hediye mi olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Buna karar verdikten sonra size önereceğimiz hediyelerden herhangi birini seçebilirsiniz.

YouTube video

Tüm önerilerimiz çeyiz hediyesi için uygun olmasının yanı sıra birçoğu sevgililer günü, doğum günü ya da anneler günü gibi özel günler için de alınabilecek hediyelerdir.

İlginizi Çekebilir: Evden Çalışma Ve Zihinsel Sağlık: Çalışanlarınızı Mutlu Edin

Evlenecek Arkadaşa Çeyiz Hediyesi Listesi

Evlenecek Arkadaşa Çeyiz Hediyesi Listesi

Sizin için hazırlamış olduğumuz evlenecek arkadaşa çeyiz hediyesi son yıllarda sıklıkla tercih edilen popüler hediyelerden oluşmaktadır. İşte birbirinden güzel çeyiz hediye fikirleri…

1 – Mutfak Panosu

Mutfak Panosu

Yeni gelin evinin en önem verilen yeri kuşkusuz mutfak olacaktır. Arkadaşınızın mutfağında şirin ve kullanışlı bir hediyeniz olsun istiyorsanız mutfak panosu tam size göre bir hediye olacaktır. Küçük fakat mutfağa oldukça hoş bir hava katacak bu hediyeye arkadaşınızın bayılacağını düşünüyoruz.

2 – Waffle Makinesi

Waffle Makinesi

Evlenecek arkadaşınız için alınabilecek en güzel hediyelerden birisi de waffle makinesi… Bu hediyeyi yalnızca çeyiz hediyesi olarak değil diğer özel günler için de aklınızda bulundurabilirsiniz. Önceden dışarıda beraber yediğiniz waffleları bu hediyeniz sayesinde arkadaşınızın mutfağında daha keyifli vakit geçirerek yiyebilirsiniz.

3 – Dekoratif Harfler

Dekoratif Harfler

Düğünü yaklaşan arkadaşınıza hediye olarak, arkadaşınızın ve müstakbel eşinin ismin baş harflerinden oluşan dekoratif eşya yeni çiftin salonlarına veya oturma odalarına çok yakışacaktır. Bu harfleri istediğiniz gibi süslü hale de getirebilirsiniz. Gösterişli yeni gelin evlerine bu anlamlı hediyeniz çok yakışacaktır.

4 – Nevresim Takımı

Nevresim Takımı

Çeyiz deyince ilk akla gelen şeylerden birisi de nevresim takımı olacaktır. Ne kadar çok nevresim takımı olursa gelin adayları o kadar mutlu oluyor. Sizin de nevresim takımlarına düşkün bir arkadaşınız varsa alabileceğiniz en uygun hediye bu olacaktır.

5 – Gece Lambası

Gece Lambası

Birçok orijinal tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakan gece lambası çeşitlerinden birini de arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Bu hediye yalnızca çeyiz için değil, sevgiliye doğum günü ya da sevgililer günü için de ilginç ve güzel bir hediye olacaktır.

Son dönemlerde en çok tercih edilen makrome hediyelik eşya seçenekleri de gece lambası olarak oldukça doğal bir sunum olacaktır.

6 – Kahvaltı Setleri

Kahvaltı Setleri

Eğer yakın bir arkadaşa çeyiz hediyesi olarak kahvaltı takımı almayı düşünüyorsanız, bu sıradan kahvaltı takımlarından biraz daha farklı olmalıdır. Örneğin yeni evli bir çifte romantik konseptli bir kahvaltılık takımı çok daha fazla yakışacaktır.

7 – İsme Özel Kupa Bardaklar

İsme Özel Kupa Bardaklar

Kişiye özel kupa bardaklar da, düğün telaşı içerisinde olan arkadaşa çeyiz hediyesi olarak alınabilir. Hem arkadaşınızın hem de eşinin baş harfleri olan bir kupa çifti çok mutlu edecektir. Bu hediye farklı iki özel gün aynı zamana denk geldiğinde de tercih edilebilecek nahif bir hediyedir. Bu kupalar yıldönümü hediyeleri olarak da tercih edilebilir.

8 – Retro Telefon

Retro Telefon

Eğer pembe rengine düşkün, yeni evini de bu renge göre dizayn eden bir arkadaşınıza ilginç bir hediye mi arıyorsunuz? O halde sizin için en uygun hediye şüphesiz pembe bir retro telefon olacaktır. Bu harika hediyeniz arkadaşınızın evine çok yakışacaktır.

9 – Düdüklü Çaydanlık

Retro Telefon

Yakın bir arkadaşınız aniden evlenme kararı almış ve siz de olayın şaşkınlığı ile hediye düşünmeye vakit bulamamış olabilirsiniz. Böyle zamanlarda mutfak eşyaları kurtarıcı hediye niteliği taşır. Düdüklü çaydanlık arkadaşınız için oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.

10 – Zigon Sehpa

Zigon Sehpa

Bir çeyizde olmazsa olmazlar arasında zigon sehpa yer alır. Arkadaşınızın çeyizinde sehpa olmadığından eminseniz tercih edebilirsiniz. Oturma odasına yakışacak şık bir sehpa gelin adayımızı oldukça sevindirecektir.

Zigon Sehpa

Ayrıca farklı bir zamanda farklı bir hediye almak istiyor iseniz Google arama motoruna doğum günü hediyeleri, kişiye özel hediye, hediye babaya hediye, hediye anneye hediye, hediye kişiye özel, hediyeler doğum günü, hediye özel çikolatalar, kişiye özel, ilginç hediyeler, hediye sepeti, özel, bebek hediyeleri, kanvas tablo gibi kelimeleri yazarak farklı hediyeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *