Hayatına Renk Katacak İçerikler | BurcuAlem.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Burcualem Öneriler
  4. »
  5. 10.000 Kulübü Mü? Bu Falcılar Bir Başka!

10.000 Kulübü Mü? Bu Falcılar Bir Başka!

Bilgece Bilgece - - 6 dk okuma süresi
1 0
10-000-kulubu

Geçmişte de günümüzde de fal baktırmak insanlar için vazgeçilmez kültürler arasında yer almaktadır. Fal kültürünü detaylı olarak incelediğimiz zaman içerisinde birçok fal çeşidini barındırdığını görüyoruz. Yaşamakta olduğumuz çağda her şey giderek dijital hayata entegre olmuş durumda. Zaman ilerledikçe fal bakmak da uygulamalar aracılığı ile yapılabilecek bir aktivite haline geldi.

Fal Sepeti Nedir?

10-000-kulubu

Fal Sepeti, kullanıcılarına online ortamda gerçek yorumculara fal baktırma deneyimini sunuyor. Bahsettiğimiz gibi birçok fal bakma uygulaması mevcut fakat Fal Sepeti, diğer uygulamalardan kendini birçok şekilde ayırabiliyor. Bunlardan biri de söylediğimiz gibi gerçek yorumculara online ortamda fal baktırma deneyimi sunması. Evet, fal baktırmak istediğiniz zaman karşınızda gerçekten sizinle muhatap olup sorularınızı yanıtlayabilecek bir yorumcu bulunuyor.

Hangi Fal Çeşitlerine Baktırabiliriz?

Fal Sepeti’nde ilgi alanınıza göre birçok fal çeşidi yer alıyor. Bunlar; kahve falı, tarot falı, su falı, katina falı ve yıldızname. Kişiler bu sayede hangi fal çeşidini isterlerse onu seçerek fal baktırabilirler. Mesela keyif kahvenizi içtikten sonra uygulamaya girip kahve falı baktırmak çok kolay. Diğer fal türleri de aynı şekilde. Hemen kısaca anlatalım:

Her fal türüne göre yapılması gereken birkaç adım bulunuyor. Elbette öncelikle uygulamayı yükledikten sonra sisteme üye olmalısınız. Kullanışlı ve şık bir arayüze sahip olan Fal Sepeti, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.

10-000-kulubu

Baktıracağınız fal türüne göre yapmanız gerekenler de değişiklik gösteriyor. Örneğin, kahve falı baktıracaksanız içip fal için kapattığınız kahve fincanının ve tercihe dayalı olarak tabağının da fotoğrafını çekip yorumcuya göndermeniz gerekli.

Kartlar aracılığı ile bakılan tarot veya katina falına baktıracaksanız da kurallara uygun olarak belirtilen miktarda kart seçmeniz isteniyor. Fal baktırırken yorumculara bakım öncesinde ve sonrasında 1000 karakterlik soru sorma hakkınız da bulunuyor.

10.000 Kulübü- Deneyimli ve Alanında Uzman Yorumcular

10-000-kulubu

Buradaki en önemli noktalardan biri de karşınızda gerçekten bir muhatap bulacak olmanız. Bu tarz uygulamalarda yorumların gerçek olması kullanıcılar için önemli unsurlardan biridir. Fal Sepeti’nde gerçekten de alanında uzman deneyimli yorumcular yer alıyor. Kısa süre önce güncel bir versiyonuna geçen uygulamada 10.000 kulübü adı altında en çok fal bakan falcılar belirlendi. Öyle ki bu kulüpte yer alan kişiler şimdiye kadar 10.000 adet ve üzeri fal bakmış olan yorumcular. Bu da aslında Fal Sepeti’nin ne kadar eskiye dayandığını ve yorumcularının gerçekten ne kadar çok tercih edildiğini gösteriyor. Şu an için 10.000 kulübü adı altında 5 yorumcu bulunuyor olsa da potansiyeli çok fazla olan birçok yorumcu Fal Sepeti’nde hizmet vermeye devam ediyor.

Nasıl Fal Baktırabilirim?

Fal baktırma sürecinin nasıl işlediği de merak edilen konulardan biri elbette. Fal Sepeti, kredi sistemi ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu kredileri uygulamaya girdikten sonra kredi veya banka kartınız aracılığı ile sisteme yükleyebiliyorsunuz. Her yorumcunun ve fal türünün kredi miktarı değişiklik gösteriyor. Yeterli kredi miktarınız olduktan sonra baktıracağınız fal türüne göre gereklilikleri yerine getirerek yorumcunuza falınızı gönderebilirsiniz.

10-000-kulubu

Fal yorumunuz ise sizin tercihinize göre yazılı veya sesli bir şekilde geliyor. Yazılı fal yorumlarının yanı sıra sesli yorumların da bir sohbet havasında geçmesi sebebiyle insana daha iyi hissettirdiği de bir gerçek. Fal baktırdıktan sonra yorumcunuzun profiline puan verebilir ve yorum bırakabilirsiniz. Böylelikle diğer kullanıcıların o yorumcu hakkında bir fikir sahibi olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Hem Uygulama Hem de Blog

10-000-kulubu
10.000 Kulübü Fal Baktırma

Fal Sepeti kullanıcılarına sunduğu fal baktırma deneyiminin dışında bir de web sitesi üzerinden blog hizmeti veriyor. Bu şekilde o an fal baktırmayacak olsanız bile astroloji, fallar, haftalık veya aylık burç yorumları gibi birçok konu hakkında yazılmış olan yazılara göz atabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.