Gaga Bulut Öldü Mü?

gaga-bulut-oldu-mu
  • Beğen
    Loading...

Paylaştığı videolarla gündemden düşmeyen ünlü fenomenin tutuklanması sonrası yayılan haberler, hayranlarının ‘Gaga Bulut öldü mü?’ sorusunu gündeme getirdi. Sosyal medyada oluşturduğu belirli bir kitleye alışık olunan normalin dışında paylaşımları ile tanınan Bulut, paylaşım yapmasa da dikkatleri hala üzerine çekiyor. Son olarak cezaevine girmesi ile birlikte onu merak eden bir kitle bulunuyor.

Gaga Bulut Kimdir?

Sosyal medya aracılığı ile belirli bir kitleye hitap etmek isteyen fenomenin gerçek adı Bulut Altuğ’dur. Bulut, 21 yaşında ve gerçek hayatta Halkla İlişkiler mesleğini icra ettiğini videolarında dile getiriyor. Aslen Vanlı olan ve on yaşından sonra önce Aydın oradan İstanbul ve İzmir’e geldiği biliniyor. Fenomen olarak ortaya çıkışı ve tanınırlığı ise İzmir’de olduğu dönemlere denk geliyor.

Gaga Bulut öldü mü sorularının sorulmasına neden olan cezaevine girme süreci de kendisini yaptığı paylaşımlar neticesinde gerçekleşiyor. Youtube üzerinden başta kendince eleştiriler videosu çekerek tepkileri üzerine toplamak istiyordu. Açtığı canlı yayınlarda da yaptığı paylaşımların çoğunun ilgi ve izlenme için olduğunu dile getirdi. Eleştiri videosunun ötesinde annesinin kıyafetlerini giydiği, babasının kendisine tecavüz ettiğini anlattığı çocuklara uygun olmayan yetişkin içerikler yer alıyor.

gaga-bulut-oldu-mu

Gaga Bulut hapis cezasına çarptırılmadan önce bir diğer fenomen Reymen’in canlı yayınına katılıyor. Bu yayın sırasında izlenme için toplum tarafından ‘normal’ görülmeyen davranışlarda bulunduğunu dile getiriyor. Makyaj yapmasını, elbise giymesini beğeni ve takipçi uğruna oluşturduğu bir kimlik olarak lanse ediyor. Hatta kanalını büyütmek amacıyla ilerleyen günlerde halkın arasında girerek röportajlar aracılığıyla onlara para karşılığı görevler yaptıracağını da belirtiyor.

Gaga Bulut Neden Hapiste?

Hayal ettiği insanlara para karşılığında görev yaptırma arzusu günümüzde Gaga Bulut öldü mü sorusunun nedeni oluyor. İzmir de sahilde bulunan insanlarla çektiği video hayatının tamamen değişmesine yol açtı. Sahilde bulunan 18 yaşından küçük iki çocuğa elindeki iki karttan birisini seçmesini isteyen fenomen, iki erkek çocuğun para uğruna öpüşmesine yol açıyor.

gaga-bulut-oldu-mu

Gaga Bulut son hali İnstagram üzerinde yaptığı canlı yayın ile görülmüştü. Canlı yayınına başladığı esnada kötü bir haber aldığını ve morali bozuk olduğunu belirttikten sonra başına gelenleri anlattı. Sosyal medyada yer alan Gaga Bulut Ekşi Sözlük yorumları, Twitter ve İnstagram üzerinden yapılan linç kampanyasından bahsediyordu. İki küçük çocuğun öpüşmesine yol açan Bulut’a her yerden tepkiler yağıyordu.

Kısa süre içerisinde emniyet güçlerinin dikkatini çeken bu durum sonrasında tutuklandı ve cezaevinde görüntülerin gelmesi ile Gaga Bulut öldü mü soruları gündeme bomba gibi düştü. Gaga Bulut hapis cezası 17 yıl olarak duyuruldu, o günden sonra hiçbir şekilde ulaşılamayınca tüm merakları üzerine çekti. Resmi bir açıklamanın da gelmemesi üzerine meraklar giderek arttı.

·       Gaga Bulut Hapisten Çıktı Mı?

Gaga Bulut son hali hakkında herhangi bir bilgi alınmadığından dolayı internet üzerinde yalan haberler dolaşmaktadır. Gaga Bulut hapis cezasını halen çekmektedir. Çıktığına dair bir ibare paylaşılmadığı gibi hayranları tarafından da bir duyuru gerçekleştirilmedi. Kendisinin yanı sıra video çekmesinde yardımcı olan kişide yardım ve yataklıktan 8 yıl ceza aldı.

gaga-bulut-oldu-mu

Bilinen Ayrıntılarıyla Gaga Bulut Öldü Mü 2020

Gaga Bulut öldü mü sorularına günümüze kadar net bir yanıt almak mümkün değildi. İnternet üzerinde Gaga Bulut hapis görüntüleri ile birçok yorumlarda bulunuldu. Gaga Bulut ölüm anı olarak lanse edende çok oldu. Ancak resmi bir açıklama gelmemesinin yanı sıra ortaya çıkan bazı kayıtlar bu konuda netlik kazanılmasına yardımcı oldu.

Gaga Bulut’un cinsel organi kesilme ani olarak viral olan videolar gerçekliği yansıtmamaktadır. Youtube üzerinden hayranları tarafından paylaşıldığı düşünülen bir video bulunmaktadır. 3 ay öncesine ait bu videoda Gaga Bulut olarak bilinen Bulut Altuğ bulunmaktadır. Kendisine ait olan ses kayıtlarında hayranlarından yardım isterken aynı zamanda ölmediği de vurgulanmaktadır.

Böylece Gaga Bulut öldü mü sorularına ölmediği yönünde kanıtlar giderek artmaktadır. Bunun yanı sıra video altında kanal sahibi tarafından bir açıklama eklenmiştir. Bulut’un Arda Bektaş ile olan tartışmaları ve olayın giderek büyümesi söz konusuydu. Gaga Bulut hapis cezasına çarptırıldığında Youtube fenomeni Arda Bektaş ‘Benim sayemde hapse atıldı’ tarzında açıklamalar da bulunmuştu. Youtube kanal sahibi ise bunun doğru olmadığını dile getirdi.

Yazımızı beğendiyseniz Yasak Elma Zehra Kimdir? Gerçek İsmi Nedir? konulu yazımıza da göz atarak Yasak Elma oyuncusu Şafak Pekdemir hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.