«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Galatasaraylı Yenge Erjona Sulejmani Takipçilerini Yine Şoke Etti

Galatasaraylı Yenge Erjona Sulejmani Takipçilerini Yine Şoke Etti

Erjona Sulejmani

Galatasaraylı eski futbolcu Blerim Dzemaili ‘nin şok edici açıklamaları ve seksi pozları ile ünlü eski eşi Erjona Sulejmani yine instagramı salladı. Instagram da 290 Bin takipçisi olan Erjona Sulejmani, yayınladığı çıplak pozları ile takipçilerini adeta şoka uğrattı.

Yarı Çıplak Pozları İle Takipçilerini Şoke Etti

Erjona Sulejmani

Ara ara takipçilerini şaşkına çevirecek çıkışları ile ünlenen Erjona Sulejmani, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yarı çıplak pozları ile gündeme bomba gibi düştü. 10 bin üzerinde beğeni toplayan bu pozu Erjona Sulejmani’ nin ilk sürpriz çıkışı değildi elbet.

Euro 2016’ nın En Çekici Taraftarı: Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani

Euro 2016 tribünlerinin en çekici taraftarı olarak seçilen Erjona Sulejmani , 2017 yılında çıkardığı kitabı ile futbol dünyasını yerinden sarsmış gündeme bomba gibi düşen sözleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Erjona Sulejmani’ den Şoke Eden Kitap

Erjona Sulejmani

Sulejmani kitabında cinsel ilişki yasağı nedeni ile futbolcuların her maç öncesi kendi kendilerini tatmin ettiklerine  değinirken soyunma odası hikayeleri ile de ilgi toplamıştı. Ancak Erjona Sulejmani ile Blerim Dzemaili ’nin evliliklerine son noktayı koyan olay kitapta yer alan Ronaldo itirafı oldu.

Ronaldo Sözleri Evliliğine Son Noktayı Koydu

Erjona Sulejmani

Son dönemde yarı çıplak pozları ile gündeme giren Erjona Sulejmani, Galatasaray eski futbolcusu Blerim Dzemaili ile evli olduğu sırada çıkardığı kitabında bir itirafa da yer vermişti. Sulejmani’nin 2017 yılında Chi dergisi ile ücretsiz dağıtılan kitabında “Cristiano Ronaldo tarafından bana teklif gelir ise ona karşı koyamam” sözleri hem hayranlarını şaşırtmış hem de eşiyle boşanma noktasına gelmesine neden olmuştu.

Yine Instagram Gündeminde: Erjona Sulejmani

Eski Galatarasaylı futbolcu Blerim Dzemaili ’ den boşandıktan sonra TV Şovları ve mankenlik ile magazin gündeminde kalmayı başaran Erjona Sulejmani, bloggerlığa devam etmektedir. Instagram takipçi sayısı 290 bine ulaşan Erjona Sulejmani, kendi tasarımı olan mayo koleksiyonu ile de tanınıyor.


İlginizi Çekebilir:  Yeni Doğan İkizlerden Birinin Babası Farklı Biri Çıktı! Tüm Dünya Şok Yaşadı!


 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Pingback: Annesini Döven Kız Sosyal Medyada Ses Uyandırdı!