«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. Gelinlik Modelleri 2021 Yılında Göz Kamaştıracak!

Gelinlik Modelleri 2021 Yılında Göz Kamaştıracak!

angel-3095334_1920

Gelinlik  modelleri her gelin adayının hayalini süsleyen en önemli husustur. Her genç kız en güzel gelin olmak uzun yıllar hafızalarda güzelliği ile yer etmek ister.

Evlenmek, bir yuva kurmak, insanın yıllarca hayalini kurduğu o mutlu anı yaşaması elbette ki çok güzel ve özel bir duygu. Evlilik kararı almış olan insanlar da bu duyguyu yaşamaya bir adım daha yaklaşmış oluyorlar. Evlilik kararı; alındıktan sonra, her iki taraf içinde tatlı bir telaş ve yoğun bir dönem başlar. Düğün hazırlıkları, düğün alışverişi, salonun tutulması, davetiyelerin basılması ve dağıtımı, davetli listesinin hazırlanması ve en önemlisi gelinlik alışverişinin yapılması.

burcu-alem-2020-gelinlik-modelleri-ile-yilin-gelini-siz-olun

Özellikle gelin adaylarını en çok zorlayan ve en çok zaman alan konuların başında gelinlik alışverişi geliyor. Çünkü gelin adayları binlerce model arasından, kendilerine uygun olan modeli beğenmekte, çoğu zaman zorlanıyor. Bu durumu lehinize çevirmeniz için iyi bir araştırma yapmak, arkadaş çevrenizden veya sizden önce evlenen kişilerle fikir alışverişinde bulunmak doğru karar vermede önemli bir faktör.

burcu-alem-2020-gelinlik-modelleri-ile-yilin-gelini-siz-olun

Her yıl birbirinden farklı ve yeni modellerin çıkması, bazı modellerin ciddi anlamda değişiklik göstermesi, uzun yıllar görülmemiş olan modellerin tekrar ortaya çıkması da gelinlik seçimini zorlaştıran diğer etkenler.  Peki bu yıl gelinlik modasında bizleri neler bekliyor?  2021 yılının gelinlik modelleri hangileri?

2021 Gelinlik Modelleri ile Seçim Sizin| 2021 Gelinlik Modası

2020 Gelinlik Modası

2021 yılı gelinlik modelleri içerisinde aslında en zarif gelinlik modellerini görebilmeniz mümkün. Oldukça başarılı seçimler ile en güzel tasarımları düğün günü taşımak oldukça gurur ve heyecan verici olacaktır. Gelinlik modelleri 2021 yılı içerisinde bazı modeller ön plana çıkmaktadır. Gelinlik modelleri birçok seçenek ile sırasıyla beğeninize sunuluyor:

1- Ekstra Geniş Hacimli Kollara Sahip Gelinlik Modelleri

burcu-alem-2020-gelinlik-modelleri-ile-yilin-gelini-siz-olun

Bu yılın gelinlik modelleri arasında; ilk önce çıkan detay, ekstra geniş hacimli kollar. İlk olarak 2019 yılında görülen geniş hacimli kol modeline sahip gelinlikler, bu yıl da karşımıza çıkıyor. Geçen yıl kabarık olan bu modeller, bu yıl kol bölümündeki daha kabarık görüntüsü ile tekrar gündemde. Rönesans döneminden ilham alınarak ortaya çıkan bu model, bu yılın en çok tercih edilen ve ilgi gören modellerinin başında geliyor. Omuz yapısı dar olan ve vintage tarzı gelinliklerden hoşlananlar için ideal bir model. Bu modeldeki gelinlik çeşitlerini; Monique Lhuillier, Viktor & Rolf ve Marchesa markaları bünyesinde bulabilirsiniz.

 

2-  Gelinlik Modelleri 2021 Serisi |Tüy Kadar Hafif Gelinlikler

YouTube video

Tüylerin ön planda olduğu tasarımlar; bu yıl da çok moda. Ayrıca bu modeller tasarımcıların da gözdesi haline gelmiş durumda. Öyle ki geçmiş yıllarda olduğu gibi, bu yıl da bu modellere koleksiyonlarında yer veriyorlar. Gelinliğin tümünde, kollarda, yakada ve etek ucunda kullanılan tüyler, gelinliğin çok daha farklı ve hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Fakat bu model gelinlikleri, vücudunda fazlalık olanların pek fazla kullanmamaları öneriliyor. Bu modelleri; Oscar De La Renta, Zuhair Murad, Naeem Khan, Jenny Packhamın bünyesinde bulabilirsiniz.

 3- Gelinlik Modelleri 2021 |Asimetrinin Modernliği

burcu-alem-2020-gelinlik-modelleri-ile-yilin-gelini-siz-olun

Geçen yıl kat kat görüntüsüyle hacim kazanmış olan bu modeller; bu yıl asimetrik yapısıyla karşımıza çıkıyor. Bu yıl ön tarafı kısa, arka tarafı uzun, kabarık ve kuyruklu modeller olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. İnce bacaklara sahip olan ve bacaklarını ön plana çıkarmak isteyen gelinler için ideal olan ve tavsiye edilen bir modeldir. Bu modelleri; Naeem Khan, Victor&Rolf, Zuhair Murad, Carolina Herrera, Suzanne Neville gibi tasarımcıların ve markaların koleksiyonunda bulmak mümkün.

 

4- Tek Omuzun Şıklık Kattığı Gelinlik Modelleri

burcu-alem-2020-gelinlik-modelleri-ile-yilin-gelini-siz-olun

Bu yıl; en fazla karşılaşılacak olan modellerin başında, tek omuz modeli gelinlikler geliyor. Helenistik dönem modasını beğenen gelin adayları için ideal bir modeldir. Ayrıca vücudunun üst bölümünü öne çıkarmak isteyen gelin adayları da bu modeli tercih edebilirler. Bu gelinlik modellerini; Poronovias, Suzanne Neville, Monique Lhuillier koleksiyonlarında bulabiliriniz.

 

5) Hâkim Yakaların Geri Dönüşü

burcu-alem-2020-gelinlik-modelleri-ile-yilin-gelini-siz-olun
Gelinlik Modelleri 2021

90’lı yıllarda çok popüler olan hâkim yakalı modeller bu yıl da geri döndü. Bu yılın en gözde gelinlik modeli nden bir diğeri de hâkim yaka modeller. Dar ve uzun bir boyun yapısına sahip olan gelin adayları için ideal bir model. Ayrıca düğününü sonbahar ve kış mevsiminde yapmak isteyenlerin de tercih edebileceği bir gelinlik modeli. Bu modelleri; Danielle Frankel, Zuhair Murad ve Suzanne Neville’nin koleksiyonunda bulmanız mümkün.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *